VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT K TOMU,

JAK ÚSPĚŠNĚ ZHUBNOUT

výživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, e-shop zdravá výživa, České Budějovicevýživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, e-shop zdravá výživa, České Budějovicevýživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, e-shop zdravá výživa, České Budějovicevýživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, e-shop zdravá výživa, České Budějovicevýživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, e-shop zdravá výživa, České Budějovicevýživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, e-shop zdravá výživa, České Budějovice

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
A TIPY O VÝŽIVĚ A HUBNUTÍ

mailbox;Zadejte Váš e-mail;;8;128
výživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, e-shop zdravá výživa, České Budějovice
Souhlasím se zpracováním osobních
údajů a obchodními podmínkami
Odebírat »
CHCETE ZHUBNOUT NEBO BÝT ÚSPĚŠNÁ?

V dnešní době je neuvěřitelně množství knih, které se nám snaží radit v tom, jak se stát lepším, výkonnějším a úspěšnějším člověkem. Výběr titulů je opravdu pestrý od knih zaměřujících se na naši mysl a duchovno až po knihy, které nám radí, jak si nastavit timemanagement. Mnoho z těchto návodů a rad se často prolíná a opakuje. Mezi ty nejčastější rady patří například - pravidelně meditovat, chodit pěšky, sprchovat se studenou vodou (otužovat se), nerozčilovat se, pravidelně cvičit nebo jíst zdravě (např. nejíst lepek nebo nejíst maso apod.). Ale mají všechny tyto rady skutečně nějaký smysluplný základ? Asi se budete divit, ale ANO mají!

 

Ať chceme nebo nechceme, tak jediným způsobem, jak sám sebe v jakékoli činnosti posunout, je nastavit si pravidla a poté si z daných pravidel udělat zvyk. Samozřejmě tedy záleží na tom, co je vaší motivací – zda je to touha zhubnout, povýšit v práci, méně se stresovat, lépe vychovávat své děti. Ale ať už je to cokoli, tak je vždy potřeba najít si v té které oblasti důležité body, které začnete dodržovat. Právě dodržování těchto bodů je mnohdy složitější způsob než váš dosavadní život, který jste doposud žili. A právě tyto složitosti, které vám to způsobuje vás posouvají dál. Proto svým klientů s oblibou radíme:


“Vystupte se své komfortní zóny!”

 

My ve společnosti Žij-zdravě.cz se s našimi klienty zabýváme především hubnutím se současnou změnou životního stylu. Je to totiž jediná dlouhodobě úspěšná cesta. Ostatní způsoby jako diety, hubnoucí přípravky a doplňky stravy nebo speciální cvičení mohou pomoci pouze ke krátkodobému úbytku váhy a také k zaručenému „jojo efektu“.

 

Zkusili jsme pro Vás tedy vybrat ty nejzajímavější „zvyky“, které byste mohli zkusit aplikovat ve svém vlastním životě a které vám pomohou ke zdravějšímu způsobu života. Vždy když se z nějakého vybraného pravidla již stane zvyk, přidejte si další pravidlo a po několika měsících budete sami překvapeni co jste dokázali. Stejně tak i vaše okolí, které vás bude obdivovat!

 

NEPOUŽÍVEJTE VÝTAH

Máte-li někdy využít výtahu, zkuste jej používat pouze až od 4 patra, to znamená do třetího patra chodit vždy po schodech.  

CHOĎTE PĚŠKY

Máte domluvenou schůzku nebo cokoli jiného a místo jednání je v dochozí vzdálenosti např. do 20 minut? Využijte toho a vždy choďte pěšky.  

CVIČTE U TV

Sledujete pravidelně večer TV? využijte tento čas a cvičte u sledování TV. je mnoho jednoduchých cviků s vlastní vahou a 20-30 minut cvičení každy dem dokáže za několik měsíců zázraky.
 

VEČERNÍ PŘÍPRAVA JÍDLA NA NÁSLEDUJÍCÍ DEN

Každý řeší, že nemá čas na jídlo. Projděte si tedy program na následující den a připravte si jídlo dle potřeby. Tak abyste vždy měli po čem sáhnout a uspokojili svůj hlad.


DELŠÍ SPORTOVNÍ AKTIVITA

Naplánujte si alespoň jednou týdně delší sportovní aktivitu – jeďte na lyže, naplánujte si pěší výlet, pracujte na zahrádce, ukliďte byt, běhejte alespoň 1,5 hodiny. Prostě najděte nějakou činnost, která vás trochu baví a budete ji dělat delší čas a vydáte tak více energie.  

PRAVIDELNÉ RANDE S MANŽELEM

Najděte si čas a choďte pravidelně jednou týdně na „rande“ s manželem (manželkou). Jděte na večeři, do kina, povídejte si, procházejte se. Prostě a jednoduše buďte chvíli jen sami s partnerem...  

…a mnoho dalších.

 

Samozřejmě si můžete říci, co to je za nesmysl. Ale věřte, že člověk je bytost od přírody lenivá a vždy se snaží vybrat si tu nejjednodušší možnou cestu. Vždy je jednodušší dát si teplou koupel, než sprchu ve studené vodě. Vždy si raději vyberete budíček v 7 hodin, než vstávat v 5 hodin ráno a jít si před prací zaběhat nebo zaplavat. Většina lidí také do třetího patra použije výtah, místo toho, aby šli po schodech.

 

Proto to alespoň jednou zkuste a vyberte si několik pravidel, která se budete snažit dodržovat, až se z nich stane prostý zvyk a vy si ani neuvědomíte, že jste to někdy dělali jinak. Prostě a jednoduše zkuste vystoupit se své komfortní zóny a zkuste objevit své lepší “já“.

 

P.S. V křesle při koukání na TV (s chipsy) ještě nikdy nikdo nic nedokázal!

 

Hodně štěstí při změně vašeho životního stylu přeje,

 

Danča


Vložit příspěvek do diskuze
textbox;Vaše jméno;;2;32;1
textarea;Váš příspěvek;;0;1024;1
Vložit příspěvek »
výživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, e-shop zdravá výživa, České Budějovice Chci zhubnout
výživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, e-shop zdravá výživa, České Budějovice Ceník
výživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, e-shop zdravá výživa, České Budějovice Kontakt