Žij-zdravě.cz » Blog o výživě a hubnutí »

3-měsíční SKUPINOVÝ REDUKČNÍ KURZ aneb "ZHUBNĚTE ZDRAVĚ"

3-MĚSÍČNÍ SKUPINOVÝ REDUKČNÍ KURZ ANEB "ZHUBNĚTE ZDRAVĚ"


Kurz je v tuo chvíli již plně obsazený (10 osob). Máte-li však zájem se zůčastnit, tak nám napište a kdyby se uvolnilo místo, budeme Vás ihned kontaktovat.   


Skupinový redukční pořádáme již od roku 2013 a patří mezi naše nejoblíbenější programy. Přesto jej děláme pouze 1x ročně, a ještě ve velmi omezené kapacitě max. 10 osob! Kapacita tohoto kurzu je záměrně snížena, abychom klientům mohli nabídnout skutečně individuální přístup, který je potřeba k dosažení optimálního výsledku. Chcete-li zhubnout se současnou změnou životního stylu, tak neváhejte a přihlaste se! Daniela

TERMÍN:

3. 1. - 27. 3. 2022  (první lekce proběhne již v neděli 2.1.2022)


ROZVRH LEKCÍ:

  • čtvrtek      16:30 – 17:30 (cvičení)
  • neděle       16:30 – 17:15 (teorie, konzultace a měření) 
  • neděle       17:15 – 18:25 (Alpinning)

Veškeré skupinové cvičení budou vždy probíhat v uvedené termíny ve Sportcentru Delfín - www.delfin.cz

CENA:

4.800 Kč / 3.500 Kč*  (* Cena 3.500 Kč platí pouze pro členy Sportcentra Delfín s platným členstvím, pro ostatní je v ceně kurzu zahrnuta navíc i permanentka na 12 vstupů do Sportcentra Delfín v hodnotě 2.400,-Kč!)

CENA ZAHRNUJE:

  • 23 lekcí redukčního cvičení (ALPINNING + posilovací a balanční cvičení) se zajištěným pitným režimem
  • 10 lekcí výživového poradenství (včetně informací pro sestavení jídelníčku! Doporučené potraviny, složení jídelníčku, GI - glykemický index potravin, vyvážený energetický příjem, superpotraviny 21. století,správná příprava pokrmů, pomalý nenásilný přechod směrem ke správnému dennímu režimu, snaha přeměnit stravovací a pohybové návyky)
  • min. 3x měření na špičkovém přístroji InBody R230
  • Permanentka na 12 vstupů do Sportcentra Delfín v hodnotě 2.400,-Kč!
  • ONLINE PROGRAM = uzavřená FB skupina, společné řešení denních plánů, kontrola jídelníčků a vzájemná inspirace a podpora ve skupině

PODROBNOSTI:

Při první lekci seznámím účastníky se záměry a cíly kurzu. Poté bude každému účastníku kurzu provedeno kompletní měření na špičkovém přístroji InBody 230. Na každé hodině se budou konzultovat stávající stravovací návyky a jejich postupná nenásilná přeměna k lepšímu. Během kurzu bude probíhat průběžné měření a vážení, pro zjištění úspěšnosti a rozbor příčin úspěchu nebo neúspěchu. A nově také bude probíhat "Online program" v uzavřené skupině na FB, kde budeme konzultovat denní problémy, kontrolovat jídelníčky, motivovat se a nebo také třeba sdílet recepty. :-)

BENEFITY:

Po každé hodině proběhne samozřejmé protažení nejen namáhaných svalů ale i svalů prokazující jakoukoliv dysbalanci. Během kurzu získá každý z účastníků základní informace nejen o zdravém životním stylu, ale především o nejvhodnějším pohybovém režimu potřebném pro redukci váhy i pro pohodovější život.

REZERVACE / KONTAKT

V případě Vašeho zájmu o tento kurz mě prosím kontaktujte na níže uvedených kontaktech:

Mgr. Daniela Šupková
mob.: 777 878 878
Sdílet stránku na Facebooku

Diskuze

Prozatím žádné příspěvky v diskuzi.
Vložit příspěvek
chci zhubnout chci zhubnout
ceník programů na hubnutí a koučink ceník služeb
odběr novinek odběr novinek
napište nám napište nám