VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT K TOMU,

JAK ÚSPĚŠNĚ ZHUBNOUT

výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
A TIPY O VÝŽIVĚ A HUBNUTÍ

mailbox;Zadejte Váš e-mail;;8;128
výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice
Souhlasím se zpracováním osobních
údajů a obchodními podmínkami
Odebírat »
10 DŮVODŮ PROČ PÍT RÁNO VODU S CITRONEM
Zkuste každé ráno nastartovat svůj den sklenicí vody s čerstvě vymačkanou šťávou z citronu! Udělá to s vámi zázraky. Tento "zázračný" nápoj pomáhá vyrovnat Vaše PH, udržet čistou a zářivou pleť, nastartuje Váš zažívací systém a také pomáhá redukovat váhu! Recept je jednoduchý, do sklenice vlažné vody (cca 2 dcl) si vymačkejte šťávu alespoň z poloviny citronu.

A nezapomeňte, doporučuje se raději teplá případně vlažná voda, ne studená. Studená voda způsobuje našemu organismu teplotní šok, což je hlavně po ránu zbytečný stresový faktor.

1. Vynikající účinky pro hubnutíVoda s citronem pomáhá urychlovat hubnutí, protože obsahuje pektinovou vlákninu. Také se prokázalo, že lidé, kteří se zaměřují při dietě na zásadité potraviny, hubnou rychleji. Pro tyto účely se doporučuje pít před jídlem sklenici s teplou vodou a s citrónem.

2. Je to dobré pro váš žaludekCitrónová šťáva společně s horkou vodou pomáhá s mnoha zažívacími problémy, jako je pálení žáhy, zácpa nebo žaludeční nevolnost. Pomáhá játrům produkovat žluč, která je nezbytná pro dobré zažívání. Citron má vynikající detoxikační účinky. Obsahuje kyselinu citronovou, ale když je naším tělem metabolizován, nevytváří žádné kyseliny. Citrón proto patří k nejvíce alkalickým (zásaditým) potravinám, právě proto srovnává PH.

3. Pomocník v péči o pleťCitron je znám pro své dezinfekční účinky, proto pomáhá řešit problémy s pletí. Pokud máte poraněnou kůži popálením, potíráním citronovou vodou snížíte vznik jizev. Denní konzumace vody s citronem, která zajistí pravidelný přísun vitamínu C, omladí a prozáří pleť.

4. Pomáhá v péči o zubyČerstvá citronová šťáva aplikovaná na dásně pomáhá zastavit krvácení a mírnit bolest zubů. Také pomáhá s problémy se špatným dechem.

5. Léčí infekce krkuCitronová voda pomáhá s bolestmi v krku. Pro intenzivní účinek si připravte stejné množství vody a citrónové šťávy a to potom opakovaně kloktejte.

6. Kontroluje vysoký tlakCitronová voda dělá zázraky i pro lidi se srdečními problémy. Kontroluje vysoký tlak a pomáhá k relaxaci mysli i těla, čímž redukuje stres a sklony k depresím.

7. Pomáhá s dýchacími problémyTeplá citronová voda uvolňuje dýchací cesty. Pomáhá s alergiemi a uvolňuje astma.

8. Pomáhá léčit revmatismusPomáhá léčit artritidu, vyplachuje bakterie a toxiny z těla i díky častějšímu vylučování. Citronová voda udržuje naše močové cesty zdravé.

9. Snižuje horečkuCitronová voda pomáhá léčit chřipku nebo nachlazení pomocí zvýšeného pocení a posílení imunitního systému.

10. Funguje jako čistič krveCitronová voda funguje jako čistič krve. Je excelentním zdrojem antioxidantů a vitamínu C.
Vložit příspěvek do diskuze
textbox;Vaše jméno;;2;32;1
textarea;Váš příspěvek;;0;1024;1
Vložit příspěvek »
Diskuze

Denisa gaborova (07.05.2015 22:31) Dobry den chtela jsem ze zeptat jesli pomaha zazvor a citron zmichanou vodou jestli pomaha zhodit nejake prebytecni kyla predem Dekiji

Výživový poradce Radim Šupka odpovídá:

Dobrý den, odpověď je samozřejmě negativní. Kdyby to bylo skutečně tak jednoduché a ke zhubnutí by stači voda s citronem a zázvorem, tak by asi nebyli současné problémy s nadváhou a obezitou.

Dada (16.05.2014 21:45) je to pravda

Výživový poradce Radim Šupka odpovídá:

Děkujeme, jsme rádi, že se článek líbil... :-)

výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice Chci zhubnout
výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice Ceník
výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice Kontakt