VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT K TOMU,

JAK ÚSPĚŠNĚ ZHUBNOUT

výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
A TIPY O VÝŽIVĚ A HUBNUTÍ

mailbox;Zadejte Váš e-mail;;8;128
výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice
Souhlasím se zpracováním osobních
údajů a obchodními podmínkami
Odebírat »
Nevíte jak zhubnout?

Ačkoliv mnohé reklamní kampaně tvrdí opak, neexistuje žádná zázračná dieta ani pilulka, která by za nás vyřešila problémy s kily navíc. Určitě jste všichni hledali zaručené tipy jak zhubnout a vyzkoušeli mnoho diet jako například: Atkinsonova dieta, rýžová dieta, ovocná dieta, dělená strava, dieta podle krevních skupin, tukožroutská dieta, Hollywoodská dieta a tomto výčtu bychom mohli pokračovat ještě dlouho.


Která dieta je ta správná a pro mě nejlepší?

Odpověď je zcela jednoduchá – žádná dieta! Raději něž zaručené diety a rady kamarádek, využijte služeb odborníků, kteří Vám vysvětlí nejen jak zhubnout, ale také všechny aspekty zdravé výživy a zdravého životního stylu, tak aby Vaše hubnutí bylo zdravé a především trvalé. Vezměte to tedy konečně za správný konec a zhubněte trvale. Naučte se správně stravovat a využijte zdravou výživu pro Vaše cíle! Nechcete přeci s každým soustem myslet na to, jak hřešíte!


Chci zhubnout trvale a zdravě

Nejste-li tedy spokojeni se svou váhou, chcete zhubnout a udělat něco pro své zdraví? Kontaktujte nás a my Vám budeme ihned k dispozici a provedeme Vás bludištěm zaručených diet a výživových doplňků, tak abychom společně nalezli způsob, jak Vám pomoci.Stačí kliknout zde, vyplnit dotazník, stručně popsat svůj problém a přidat na sebe kontakt. Spojíme se s Vámi a pomůžeme Vám problémy vyřešit jednou pro vždy. Objednávka je zcela nezávazná.


Zásady pro trvalé a zdravé hubnutí

Hubnutí, dieta, jak zhubnout, jak rychle zhubnout? To jsou klíčová slova, která mnoho lidí často zadává do vyhledávačů v domnění, že naleznou jednoduchý návod na rychlé a trvalé hubnutí. Chcete-li však skutečně trvale a zdravě zhubnout, naučit se zdravě stravovat a znát ty správné potraviny pro Váš zdravý životní styl, je důležité znát několik základních pravidel a doporučení a zároveň je v rámci možností dodržovat:

  • Pozor na zaručené diety – jakékoli diety, hladovění, nepravidelný příjem potravy, ale i nadměrný pohyb jsou aspekty, které Vám mohou více uškodit než pomoci! Po počátečním váhovém úbytku totiž vždy dojde k neúměrné kompenzaci tzv. jo-jo efektu, ve chvíli kdy Vaše vůle povolí a vy se vrátíte do standardního režimu. Nedržte diety, ale zhubněte trvale a zdravě pod dohledem odborníků.

  • Zdravá a vyvážená strava - dietní strava by měla být zároveň rozmanitá. Tělo potřebuje využívat všech základních živin (tuky, cukry, bílkoviny) ale i nepostradatelných mikroživin (minerály a vitamíny). Výjimkou mohou být krátkodobé – jednodenní až týdenní krátkodobé dietní programy, spojené s určitým cílem.

  • Pitný režim - bez pitného režimu to opravdu nepůjde. Pokud budete jíst zdravě, ale tekutin nebude dostatek, nikdy své tělo nepročistíte od toxinů, které se nám do těla dostávají například dýcháním, používáním kosmetických produktů nebo stravou.

  • Pohyb – zdravá výživa a hubnutí by vždy mělo jít ruku v ruce s pohybem. Pokud chcete hubnout, je potřeba nejen upravit složení a množství stravy, ale také do svého režimu zapojit pravidelný pohyb. Pohyb totiž představuje výdej energie, a výdej energie by měl při hubnutí a redukci váhy samozřejmě převažovat nad příjmem, ale vyváženě a rozumně.

  • Rozhodnutí a pevná vůle - Vy musíte být přesvědčení, jaký je Váš cíl – hubnutí, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí nebo zdravý životní styl. Pokud, jste se rozhodli hubnout jen kvůli kamarádce nebo manželovi, nikdy nebudete mít dost pevné vůle, cíl splnit. Nejdůležitější je totiž být osobně pevně přesvědčen o svém cíli!

Osobní konzultace pro úspěšné hubnutí

Společně s námi najdete odpovědi na veškeré otázky, které Vás zajímají a týkají se témat, jako je hubnutí, dieta, jak zhubnout jak rychle zhubnout, zdravá výživa nebo zdravý životní styl. Jakoukoli dlouhodobou spolupráci s klienty (redukční programy, výživové plány a jídelníčky) vždy začínáme vstupní konzultací – kde se vzájemně představíme a na základě osobního rozhovoru zjistíme, všechny potřebné informace, tak abychom si stanovili společný cíl, kterého chceme během naší spolupráce dosáhnout.


A jak to celé bude probíhat?

  • Vstupní konzultace a analýza na přístroji InBody 230 - tato schůzka je informační pro nás i pro Vás. Jakákoli spolupráce (redukční programy, výživové plány a jídelníčky) je zcela individuální záležitost, budeme od Vás potřebovat zjistit, vše co se týká Vašeho zdravotního stavu (včetně léků, které používáte), Vašich dosavadních stravovacích návyků, pohybového režimu, denního režimu atd. Zároveň také absolvujete analýzu složení těla na přístroji InBody 230, která nám poskytne další informace o Vašem stavu. Teprve na základě těchto získaných informací se společně dohodneme na vhodném programu, možnostech a cílech vzájemné spolupráce. V případě, že nebudete s naším přístupem spokojeni, není nutné ve spolupráci pokračovat.

  • Sestavení výživového plánu - v případě, že jste se rozhodli pro sestavení vyváženého jídelníčku podle komplexních výživových doporučení. Sestavíme Vám výživový plán, který obsahuje i podrobný komplexní jídelníček, dle Vašich požadavků a to až na 1 týden (7 dní) a to včetně případných receptů na přípravu.

    Sestavení výživového plánu zahrnuje i Kompletní analýzu složení těla na špičkovém přístroji InBody 230 včetně kompletní osobní vstupní konzultace (60 minut) a poté také osobní předání a vysvětlení tohoto plánu a zodpovězení případných dotazů. Po obdržení výživového plánu budete mít čas si vše projít a zařadit do svého režimu. Po 4-6 týdnech pak proběhne další konzulatce a analýza ny InBody 230, abychom probrali jak Vám vše vyhovuje, zda je potřeba něco upravit a především jaké jsou Vaše výsledky.

  • Redukční programy a následné konzultace - V případě, že se rozhodnete pro dlouhodobou spolupráci (DOPORUČUJEME!), tak se budeme pravidelně setkávat na osobních konzultacích. Na těchto konzultacích (1x za 14 dní) probíhá pravidelná kontrola dodržování výživových doporučení a vždy také analýza na InBody 230, která odhalí Vaše úspěchy při hubnutí. Samozřejmostí je pak úprava výživových doporučení podle potřeb a aktuálních výsledků. Jde nám přece především o Váš úspěch, protože pouze spokojený klient je pro nás ta nejlepší reference.

NEVÍTE JAK ZHUBNOUT? S NÁMI ZHUBNETE ZDRAVĚ A BEZ DOPLŇKŮ.

Výživové poradenství aneb jak úspěšně zhubnout
výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice Chci zhubnout
výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice Ceník
výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice Kontakt