Žij-zdravě.cz »

Reference našich klientů

Reference našich klientů

Přečtěte si reference a podívejte se na výsledky našich skutečných klientů - na každého z klientů Vám rádi poskytneme kontakt, abyste se dozvěděli jak pracujeme.
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
GABRIELA S. - výsledky

Před deseti lety jsem se rozhodla pro změnu a našla jsem si bohužel špatného výživového poradce. Což mě odradilo na již zmíněných deset let. Loni mě postihla smrtelná nemoc, která mě díky bohu vyřadila na půl roku z běžného života. Získala jsem tak čas přemýšlet o tom, co se mi to stalo a proč. Dostala jsem od života a nemoci šanci začít znovu a jinak. Nejdříve jsem se chtěla uzdravit, což se podařilo, a další krok byl začít zdravě žít. Velmi mě nadchly stránky výživového poradenství manželů Šupkových. Proč? Protože na jejich webu se člověk dozví, co všechno mají za sebou a tudíž, co nejlepšího mohou nabídnout. Chtěla jsem hlavně získat zpět životní energii a kila dolů byla jen bonusem. Koučem mi byl Radim, usměvavý sympaťák. Řekne věci na rovinu tak jak jsou a budou, neslibuje nemožné. Chce to, aby se člověk nechal vést a hodně toho zvládl sám. Máme tendence chtít zázraky, ale aby je za nás zvládli jiní. To nefunguje. Velmi doporučuji redukční program na tři měsíce. Je naprosto skvělé konzultovat každých 14 dní, člověk má možnost se posouvat, vidět změny, anebo naopak konzultovat počáteční neúspěchy. Jak se mám nyní? Naučila jsem se zdravě stravovat, nedělám si z jídla nepřítele, ale nutnost pro život. A s čím jsem začala, aniž bych to plánovala? Ve svých 40 letech běhám. Velké ztráty vnitřního tuku mi umožnily začít dobře dýchat, tak běhám. Běhám pro radost, a jak říká Radim:" Cesta je cíl". Děkuji Radime! Přeji mnoho spokojených klientů. Stojí to za to! Gábina

GABRIELA S.GABRIELA S. 40 let FRYMBURK

Skutečné reference zde jsou hodně důležité, alespoň pro mě byly, takže budu moc ráda a bude mi ctí, když třeba mých pár řádek někomu pomůže se sebou něco udělat. Ráda bych se s vámi, podělila o svou zkušenost. Hubla jsem vždy i v dobách, kdy jsem to vůbec nepotřebovala a i později, kdy to už to bylo potřeba dost. Pecivál jsem nikdy nebyla, ostatně léta jsem dělala lektorku aerobicu a cvičení miluju, ale časem přišly děti, práce, nedostatek času, sportu ubylo, zatímco stravovací návyky zůstaly stejné. To vše dohromady zapříčinilo, že jsem postupem let přibrala 40 kg (jen napsat to číslo mě děsí!). K tomu všemu se přidala náladovost, únava a bylo otázkou času než přibydou zdravotní problémy. V létě jsem oslavila čtyřicetiny a poté mi došlo, že se cítím blbě a že s tím musím něco udělat. Za ta léta jsem x krát zhubla a x krát to přibrala zpátky, zkoušela různé poradce, rady kamarádek, takže už jsem si nevěřila. Nakonec mi to ale nedalo a na internetu jsem našla kontakt na paní Danielu a jejího manžela. Již první schůzka mě překvapila, protože jsem čekala někoho, kdo mě ubezpečí, jaká to bude hračka a zaručeně bez problémů zhubnu. Nicméně po vyslechnutí mého příběhu se mě zeptala, jestli si opravdu myslím, že jí potřebuji a žádné záruky hubnutí také nepřišly. I tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu a pak už to šlo jak na drátkách. Každých 14 dní schůzka, kde proberete jídlo, návyky, život… Stravu upravíte postupně a zase přesně v souladu s vámi, jací jste a jak žijete. Postupně jsem začala hubnout a vlastně ani nevím jak. Ale vlastně to vím! Začala jsem brát ohled hlavně na sebe. Vrátila si do života pravidelný pohyb, srovnala jídlo a mám pocit, že už tu cestu opravdu znám. Po 3 měsících mám dole 18 kg a jestli dám i ten zbytek nevím, ale pro mě už to zase tak podstatné není, protože mi je dobře a protože „CESTA JE CÍL“ to už vím. Tu cestu si musíte najít sami, ale jestli hledáte někoho, kdo vás povede, poradí, povzbudí a nasměruje, tak vám Danielu rozhodně doporučuji! Danielo, z celého srdce Vám děkuji!

Lucie Hronová, 40 letLucie Hronová, 40 let Jindřichův Hradec
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Barbora S., 25 let - výsledky

Chtěla bych tímto velmi poděkovat Danče Šupkové za to, že mi ukázala, že všechno jde když se chce! Než jsem k Vám přišla váha mě trápila už od puberty, když jsem zkusila nějakou dietu sice jsem zhubla, ale pak se mi to hned vrátilo zase zpátky a někdy i dvakrát tolik. Emoce jsem zajídala jídlem, ale uvědomila jsem si, že to opravdu není východisko. Než jsem k paní Danče přišla váha mi ukázala hrozných 115,9 kg a rozhodla jsem se s tím něco udělat. Když jsem zhubla na 100 kg, jako by se váha zastavila nešla dolů, přišlo mi jako bych to číslo hypnotizovala. Po několika měsících stále stejné váhy jsem se pak rozhodla, že když už to nejde navštívím paní Danču. Myslela jsem si, že dostat se pod 100 kg bude obtížné na tož pod 90 kg, ale jak říkám ono to šlo!!! Opravu jsem moc šťastná za to, jaký jste mi dala pohled na stravu i na mysl a hlavně, jsem si udělala zdravý návyk a vím, že v něm budu pokračovat. Paní Danču Šupkovou můžu jen vřele doporučit! Nebojte se, opravdu to stojí za to! Barbora S., 25 let

Barbora S., 25 letBarbora S., 25 let České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Pavel Prázdný 55 let - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 24 týdnů zhubnul 26.9 kg a 29.6 kg tuku.

Všem, kteří chtějí zhubnout mohu říci jediné. Jde to! Když se Vám několik let nedaří zhubnout a při tom je všude spousta zaručených návodů jak na to a s kým a dokonce bez diet a cvičení. Ano i takových rad se dočtete. Zkuste něco jinak. Já sám jsem před pár lety vlezl na váhu a měl jsem metrák. Spokojeně jsem žil dál a nadváhu řešil jednoduše nákupem XL, XXL. Zkoušel jsem diety sám, ale vydrželo mi to vždy maximálně 3 dny. Za pár měsíců znova a pořád dokola. Váha se zastavila na 105 kg. Tak jak na to? Na paní Danielu jsem dostal doporučení od človíčka, kterému velice věřím. První schůzka u paní Daniely probíhala docela neformálně, ale již na začátek tam nebylo žádné přesvědčování, že se to podaří. Probrali jsme, co dělám a jak jím. Samozřejmě, vše špatně. Řekl jsem si jdu do toho a zkusím redukci váhy na 3 měsíce. Následovalo první vážení (107 kg). Paní Daniela mi velice jednoduše navrhla jídelníček a jen na mně bylo, zda jej budu dodržovat a jak důsledně. Po 14 dnech další návštěva a váha 108 kg! To pro všechny asi není dobrá inspirace? S paní Danielou jsme opět probrali, jak se stravuji a jen ona sama věděla, že dělám něco špatně a že jídelníček porušuji. Zkusila mi poradit, že to, jak si já představuji změnu ve stravování nebude asi dobré a opět mi poradila, že i takto může probíhat začátek diety. Povzbudila mne do dalšího boje s mojí váhou a vlastně se sebou samým. Teď Vám paní Danielo mnohokrát děkuji, že jste na de mnou nezlomila hůl. Její rady jsem začal pečlivě dodržovat a přidal jsem k jídelníčku pohyb. Obyčejnou chůzi na páse ve fitku. Po dalších 14 dnech byla další schůzka a světe div se váha letí dolů. Dále to již nebudu protahovat. Uběhlo 6 měsíců a já se dostal pod 80 kg. Všem doporučuji paní Danielu za její lidský přístup a neustálé povzbuzování. Bude to znít tvrdě ale prosím nelžete sami sobě. Prostě, když vám nejde zhubnout zkuste to jinak. Já chtěl zhubnou pro sebe a ono to nešlo, tak jsem to zkusil jinak a zhubnout pro někoho jiného. Pro osobu, které si velice vážím. Mnohokrát děkuji Danielo!

Pavel Prázdný 55 letPavel Prázdný 55 let České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
MICHAL VELEK - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnul 15.2 kg a 14.9 kg tuku.

Když jsem byl mladší, byl jsem i poměrně štíhlý. Ale v průběhu let kilogramy postupně přibývaly. Ani jsem si to nějak neuvědomoval. Když jsem si jednoho dne stoupl na váhu a ta ukázala skoro 110(!) kilogramů a zároveň jsem se viděl v zrcadle, uvědomil jsem si, že takhle to dál nejde. Nejdříve jsem zkoušel zhubnout sám, ale nikam to nevedlo. Že bych se ale svěřil do péče nějakého odborníka, mne ani nenapadlo. Pořád jsem věřil, že to "dám". Mé pokusy zhubnout trvaly několik let. Z mé představy o zhubnutí svépomocí mne probral fakt, že manželka mezitím vyhledala pomoc při hubnutí právě u paní Daniely. Když jsem viděl, jak se hubnutí mé manželce za pomoci paní Daniely daří, už jsem dlouho neváhal a přihlásil se do redukčního kurzu také. Paní Daniela se mnou probrala mé stravovací návyky, poradila mi, co z jídelníčku vyřadit a co naopak zařadit. Vše mi podrobně vysvětlila. Při pravidelných setkáních jsem se postupně dozvídal, co jsem předtím dělal špatně. Vždy jsme probrali, jak jsem se stravoval od minulé schůzky a co je třeba nějak v jídelníčku upravit. Také jsem si ujasnil, že hubnutí je hlavně o způsobu stravování a tom, že si člověk musí srovnat v hlavě. Rad paní Daniely jsem se držel a kila tuku šla dolů poměrně rychle. Musel jsem postupně obměnit celý šatník. Když máte najednou v pase o 17 centimetrů méně, prostě ty staré kalhoty nosit nemůžete :). Po 3 měsících kurzu se cítím naprosto výborně a plný energie, které se mi dříve někdy nedostávalo. A to mi dává vůli řídit se tím, co jsem se dozvěděl i nadále. Stojí to za to. Abych se zase nedostal tam, kde jsem byl. Tímto bych chtěl paní Daniele za její pomoc a rady poděkovat. Děkuji!

MICHAL VELEKMICHAL VELEK ČESKÝ KRUMLOV
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Mirka Tobiášová - výsledky

Dobrý den, chci poděkovat paní Daniele za pomoc pri změně mých špatných stravovacích návyků a za milý a osobní přístup. Na doporučení jsem se rozhodla objednat a nechat si poradit, protože jsem po operaci začala nabírat kila. Jsem mile překvapená, jak funguje úprava jídelníčku, vynechání určitých potravin a naopak zařazení jiných. A váha jde dolů bez větších problémů, bez hladu a se spoustou energie. Žij-zdravě.cz a Danielu vřele doporučuji!

Mirka TobiášováMirka Tobiášová Kamenný Újezd
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
ZUZANA SRBENÁ - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 16.9 kg a 18 kg tuku.

Prakticky celý život jsem bojovala s nadváhou a držela řadu „zaručených diet“. Po každé z těchto diet jsem sice shodila, ale následně přibrala jednou tolik. Takto jsem bojovala nějaký čas a pak zase nechala hubnutí bez boje. Rodina, která věděla, že už nevím jak dál (a také kvůli přibývajícím zdravotním problémům), mi k Vánocům darovala kurz k paní Daniele. S obavami jsem nastoupila k paní Daniele, ale její pozitivní a lidský přístup mě úplně srovnal s tím, že přijmu její rady a fakt, jak se člověk má stravovat, aby nehladověl a byl hlavně v pohodě. Přístup paní Daniely je velice nenásilný, velice dobře pochopitelný a každá konzultace s ní je balzám na duši, kde se člověk necítí jako obézní provinilec, ale naopak je pochválen, za každé shozené deko či cm. Pro mě to byla hrozně dobrá škola v tom, že jsem konečně ve svém věku pochopila, jaký princip na mě a asi na většinu lidí funguje a tělo to dokáže dobře přijímat a v podstatě teprve teď vím, co je dobře a co kdy člověk má jíst a jak si vše rozložit. Prostě jsem přesvědčená, že tento kurz má smysl! Nakonec jsem to poznala i v tom, že jsem měla během kurzu náročnější období doma a kdybych se stravovala špatně, určitě bych tento stravovací režim opustila a dotovala se třeba sladkým, ale já jsem to bez problému zvládla a nijak ze správného režimu neslevila. Člověk musí pochopit, že vše dělá pro svoje zdraví, a právě to si naprosto zodpovědně z kurzu odnáším a moc za to děkuji!

ZUZANA SRBENÁZUZANA SRBENÁ ČESKÉ BUDĚJOVICE
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
PAVEL ŠIMEK - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnul 12.7 kg a 14.4 kg tuku.

Několik let jsem se marně pokoušel bojovat s nadváhou. Vyzkoušel jsem různé „zaručené“ metody, jak zhubnout a stále se nedařilo. Postupem času se přidalo i zhoršení zdravotního stavu, a tak bylo opravdu nutné začít s tímto stavem něco dělat. Rozhodl jsem se k razantní změně životního stylu, a to po všech stránkách. Shodou náhod mi přátelé doporučili paní Danielu. Neváhal jsem a objednal se na konzultaci. Již po prvním sezení jsem měl z této spolupráce velice dobrý pocit a věřil jsem, že toto je to, co potřebuji. Daniela mi připravila redukční program s ohledem na můj zdravotní stav, životní styl, pracovní vytížení. Pravidelné schůzky, na kterých jsme vždy probrali a doladili vše potřebné. Již po třech týdnech byli vidět první výsledky byli pro mě ještě větší motivací. V průběhu redukčního programu jsem neměl pocit hladu, jen jsem prostě začal jist jinak, během pár dní jsem si na tento režim zvykl a příprava jídel mi již přišla jednoduchá. Přidal jsem k tomu ještě trochu pohybu navíc (chůze, plavání) a dělalo mi to radost. Po třech měsících se cítím opravdu skvěle a v této změně pokračuji dál. Tímto moc děkuji paní Daniele za pomoc a průvodcovství touto cestou a všem, kteří se rozhodnou pro sebe něco udělat doporučuji společnost ŽIJ-ZDRAVĚ.cz.

PAVEL ŠIMEKPAVEL ŠIMEK ČESKÝ KRUMLOV
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Alena Velková - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 15.8 kg a 15.6 kg tuku.

Téměř 20 let jsem bojovala s nadváhou a nevěděla jsem si rady s tím, jak svůj boj vyhrát. Ztrácela jsem se v radách a názorech na správné stravování, které by mělo vést k trvalému zhubnutí. Jednoho dne jsem si řekla „dost“ a rozhodla jsem se obrátit na odborníky. Neměla jsem žádné tipy ani doporučení, tak jsem pátrala na internetu a řídila jsem se pouze svou intuicí. Našla jsem stránky paní Daniely a hned od první chvíle mi bylo sympatické, že se zdravé výživě věnují společně s manželem, nejsou tedy součástí žádného řetězce a že to jde bez všemožných „zázračných“ doplňků. Přihlásila jsem se tedy bez váhání na kurz hubnutí a již při první schůzce s Danielou jsem věděla, že má volba byla správná. Daniela mi připravila redukční program s ohledem na můj životní styl, pracovní vytížení, což považuji za nesmírně důležité. Daniela byla skvělým průvodcem a oporou v mém snažení a moje motivace byla o to větší. Podařilo se mi za 3 měsíce zhubnout 14 kg a cítím se skvěle, mám pocit, že jsem omládla o několik let. A nakonec to bylo neuvěřitelně jednoduché, protože jsem se konečně dozvěděla jak na to. Moc děkuji, Danielo! Alena Velková, Český Krumlov

Alena VelkováAlena Velková Český Krumlov
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
PAVEL WEGENKITTL - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnul 16.9 kg a 15.1 kg tuku.

Rád bych poděkoval paní Daniele, která mi pomohla zhubnout skvělých 17kg! Už od mala jsem měl nějaká ta kila navíc, ale nevadilo mi to. Pak, ale přišla střední, kde jsem začal hrozně moc nabírat, tak jsem si řekl dost, už nechci takhle vypadat. První pokusy o hubnutí vedly k běhání, ale bohužel to mi vydrželo jen pár dní. Potom jsem to zas vypustil a nabíral jsem dál. Až jednoho dne jsem se rozhodl zkusit odbornou pomoc. Tak jsem se přihlásil do ŽIJ-ZDRAVĚ.cz. Udělal jsem nejlepší rozhodnutí, protože paní Daniela má skvělý přístup ke klientům. Díky skvěle postavenému jídelníčku jsem šel rychle s váhou dolů, prvních 14 dní pro mě bylo o vůli, ale celé tři měsíce jsem dodržoval sestavený jídelníček a výsledkem bylo výrazné snížení váhy. Nečekal jsem, že to půjde takhle dobře. Konečně se ve svém těle cítím dobře, a bude ještě líp. Opravdu s radostí každému doporučuji!!!

PAVEL WEGENKITTLPAVEL WEGENKITTL BENEŠOV NAD ČERNOU
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
JAN ČEPELÁK - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 24 týdnů zhubnul 26 kg a 22.5 kg tuku.

Jako člověk od počítačů, potřebuju věcem rozumět, ale bláhově jsem se domníval, že všechno se dá nastudovat. Článek „Jak zhubnout“, ale na wikipedii nemají a příval nejroztodivnějších informací od receptů pro manželky hubnoucích tlouštíků až po nově objevené zázračné superpotraviny a supermetody mé čerstvé odhodlání zhubnout skoro udolal. A v té změti informací na mě vykoukla najednou modrá stránka, kde mi řekli, že žádný zázračný recept neexistuje a pokud ho hledám, ať hledám někde jinde. Hle, ostrůvek normálnosti, nepřesvědčují mě (obvyklými marketingovými žvásty), protože už asi dávno ví, že přesvědčený musím být v první řadě já! Za nimi se vydám pro radu. Uvítala mě sympatická paní Daniela, která během 30 minut prakticky jen dokončovala věty a otázky, které jsem měl připravené, aniž bych si připadal jako adept v „kanceláři na hubnutí“. Něco jsem si potvrdil, něco mi bylo vyvráceno, něco jsem se dozvěděl a když mi na druhé schůzce na moje chytračení kolem tvarohu bez chleba (k čemuž jsem měl bytostný odpor) řekla: tohle vzdejte, došlo mi, že tady jsem přesně správně. Dneska mi to připadá všechno jasné a vlastně i jednoduché. Není to dieta, není to pár měsíců sebetrýznění, je to prostě trochu jiný směr v životě. Nepočítám si detailní kalorie jednoho jablka, necpu se superprášky ani exotickými bobulemi, co jsem dřív neuměl ani vyslovit. Nemám pernamentku do fitka, běžecký hadry ani boty s integrovaným bluetoothem. Snad ani na své okolí nepůsobím jako fanatický čerstvý adept sekty Bulimistů. Krok za krokem jsem postupně změnil pár zvyklostí trochu lepším směrem, o řadě věcí jsem pochyboval, ale sám na sobě si je vyzkoušel, něco se přiučil, no a někde po cestě jsem tak nějak mimochodem vytratil 26 kilo. A jestli jste na to právě pomysleli, NE, NENÍ to o vůli, já jsem v jádru vlastně línej ajťák, co má k silné vůli opravdu daleko. Tak, až budete rozhodnutí, že CHCETE, což je ta nejdůležitější ingredience, vězte, že zhubnout není žádná velká věda, ale je docela cenné, na cestě mít průvodce. A tihle jsou dobří.

JAN ČEPELÁKJAN ČEPELÁK ČESKÝ KRUMLOV
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
ZUZANA RUSFELOVÁ - výsledky

Ráda bych poděkovala milé, vstřícné Daniele, která mi pomohla zhubnout „neuvěřitelných“ 7 kg! Do ŽIJ-ZDRAVĚ.cz jsem se dostala na doporučení kamarádky, která u paní Šupkové absolvovala 3-měsíční redukční kurz. Na podzim roku 2015 jsem nastoupila po mateřské dovolené do práce a během roku jsem přibrala 6 kg. Kdykoliv jsem si stoupla na váhu měla jsem víc a víc kilo a nechápala z čeho mohu tak přibírat, když se snažím jíst samou zeleninu. Často jsem byla hladová, unavená a stejně jsem přibírala na váze. Když má váha na podzim roku 2016 stoupla na 70 kg, řekla jsem si dost.. sama to už nezvládnu. A udělala jsem dobře. Paní Daniela byla velmi milá, ochotná kdykoliv poradit a podpořit. Nabíjela mě pozitivní energii, poradila spoustu výživových „vychytávek“ a já zhubla. Zhubla jsem jen pomocí změny jídelníčku, neboť jsem během týdne nestíhala chodit cvičit. Pořád je to pro mě neuvěřitelné, ale my to zvládly. Pokud tedy přibíráte, hubnete, přibíráte a zvažujete, zda si nechat poradit, určitě jděte do ŽIJ-ZDRAVĚ.cz. Ještě jednou Vám moc děkuji za pomoc!

ZUZANA RUSFELOVÁZUZANA RUSFELOVÁ ČESKÉ BUDĚJOVICE
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
HELENA SUCHANOVÁ - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 10.4 kg a 12.4 kg tuku.

Vše začalo na vysoké škole, kdy jsem během pětiletého studia nabrala 12 kg na váze. Po zhlédnutí fotek z letní dovolené jsem se definitivně rozhodla, že takhle to dál nejde. Zároveň mi nepřišlo, že bych jedla až tak špatně, přesto kila stále pomalu přibývala. Moc jsem si nevěděla rady a navíc jsem potřebovala pomyslný bič, jak se říká, abych byla schopna to dotáhnout do konce. Naštěstí jsem viděla na internetu fotky mé kamarádky, která úspěšně zhubla právě se společností Žij-zdravě.cz. Neváhala jsem dlouho a objednala se na tříměsíční redukční kurz. Paní Daniela Šupková byla velmi milá a vstřícná a bylo vidět, že své práci rozumí. Nenutila mi žádné doplňky, zeptala se, jaké potraviny nemám ráda, aby se jim v jídelníčku vyhnula. Nemusela jsem nic vážit. Postupně mi byly do jídelníčku přidávány všechny možné potraviny, na každém sezení jsem dostala nové rady, tipy a recepty. K mému údivu a také samozřejmě velké radosti začal tuk rychle mizet a během kurzu se mi podařilo shodit 10 kg a tuku ještě o něco více. Opět mi sedělo oblečení a ani nemluvím o radosti a skvělém pocitu sama ze sebe. Největší radost mám však z toho, že se vůbec nejednalo o dietu, pouze o porozumění potravinám, jejich složení a účinku. Spíše než o změnu stravy se jednalo o změnu skladby a načasování jednotlivých jídel. A proto nemám nejmenší problém nový jídelníček dodržovat nadále a zdá se mi, že kila stále ještě pomalu ubývají. Moc děkuji!!!

HELENA SUCHANOVÁHELENA SUCHANOVÁ ČESKÉ BUDĚJOVICE
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
MANŽELÉ MIKULÁŠTÍKOVI - výsledky

Dobrý den, touto cestou bychom s manželem chtěli poděkovat Daniele Šupkové za její pomoc při hubnutí. Proč jsme ji vlastně vyhledali? Oba jsme s manželem měli nějaké to kilo navíc :-) Oblečení, které jsme před tím bez problémů oblekli jsme najednou nemohli obléct, pohled do zrcadla byl zdrcující a tím pádem jsme se necítili dobře. Mezitím moje kolegyně zhubla téměř 20 kg a od ní jsme dostali kontakt na Danielu. Přesto mi to trvalo ještě půl roku, než jsem se odhodlala Daniele zavolat. Je to prostě tak, že k takovým rozhodnutím musí člověk přijít sám a někdy je to těžké a trvá to dlouho. Na první návštěvu jsme přišli s obavou, nevěděli jsme, co nás bude čekat. Daniela byla úžasná, a my jsme odešli s dobrým pocitem i s odhodláním být při další návštěvě lehčí o nějaké to kilo. Nakonec se nám podařilo dohromady shodit 24 kg (já 15 kg, manžel 9 kg). Hublo se nám dobře, jelikož jsme se s manželem vzájemně podporovali a hlídali. :-) Stále docházíme na občasné konzultace k Daniele, která nám tolik pomohla. Daniele děkují manželé Mikuláštíkovi.

MANŽELÉ MIKULÁŠTÍKOVIMANŽELÉ MIKULÁŠTÍKOVI

Dneškem (9. 8. 2016) bohužel skončil můj tříměsíční redukčně – detoxikační kurz. A to, co každého zajímá asi nejvíc – 15,5 kg dole! JUPÍÍÍÍ :-). Daniela je skvělá, profesně i lidsky, pozorně poslouchá, vymýšlí jídelníček na míru, motivuje. Díky jejím radám jsem nejen shodila, ale zároveň přestala jídlo vnímat jako náplast na úzkosti a stres. Zmizely chutě na sladké, únava, věčné střídání „hladovkových“ a „přecpávacích“ dnů. Rozhodně nešlo o žádnou krátkodechou dietu, ládování se potravinovými doplňky apod., ale o rady od člověka, který své práci opravdu rozumí a chce vám pomoci. Díky Daniele jsem objevila nejen mnoho nových surovin a chutí, ale hlavně jsem s její pomocí získala zpět dřívější radost ze života. Paní Helena, ke které jsem chodila na lymfodrenáže, je rovněž úžasná, vždy pozitivně naladěná, na profesionálně provedené uvolnění lymfatických uzlin, masáže a povídání s ní jsem se vždy těšila jako malá, děkuji. Pro toho, kdo chce číst dál, můžu dodat, že k Daniele jsem přišla v době, kdy má narůstající váha byla jakýmsi odrazem narůstající životní beznaděje a apatie. Nechuť k fyzické aktivitě, lenost cokoliv změnit, pocit, že pohyb je ztráta času(!), nepravidelná a mnohdy nezdravá strava, dojíždění, stres (a ano, i trocha té genetiky). Místo toho, abych se včas zastavila a změnila se, nechala jsem „to“ dojít až do velikosti č. 48, rozchodu s dlouholetým partnerem a pocitu, že už mě v životě nic hezkého nečeká. Neoriginální příběh podobný mnoha dalším. Daniela mi několikrát řekla, že za vše vděčím hlavně sobě a svému odhodlání. Ano, nejtěžší boj svádíme vždy sami se sebou a ten můj ještě neskončil, ale je úžasné vědět, že vám někdo pomáhá a ukazuje vám správnou a smysluplnou cestu. Děkuji, Danielo, a přeji Vám i paní Heleně co nejvíce spokojených klientek a klientů.

EVA N., 33 letEVA N., 33 let ČESKÉ BUDĚJOVICE
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Barbora J. - výsledky

Hodně lidí s kily navíc má tendence se vymlouvat. Na genetiku, nemoci, hormony. Někdy je to pravda ale většinou jen napůl. Je jen na člověku jestli tuto hrozbu odvrátí nebo jí pomůže vzrůst. Důležité je vzchopit se a vzpamatovat hned na začátku co přibírání začne, nehledat vysvobození z určitých věcí přejídáním a ve špatné stravě. Já jsem vždy byla taková ta holka "krev a mlíko" nikdy jsem nevážila 50kg vždy kolem 70ti kil a v té době jsem se sebou byla docela spokojená. Bohužel jsem se nechala strhnout dnešním trendem nezdravého životního stylu, do toho životní trable s otěhotněním se kterým bojuje spoustu žen ale málokterá se do toho ještě stará jak vypadá, a váha šla rychle nahoru. Tímto moc děkuji Daniele Šupkové za její profesionální a skvěle přátelský přístup, kterým mi ukázala novou, lepší cestu. Ona jako opravdová jednička ve svém oboru pomůže i tomu kdo si myslí, že už mu pomoci není. Já jsem si to myslela ale moje výsledky mluví za vše. Po redukčním kurzu 14kg dole a hodlám v tom pokračovat! Důležité je vzchopit se a odhodlat, najít odvahu ke změně. Takže žádné výmluvy a začněte hned! Jde to, i u těch co si myslí, že to nejde.

Barbora J.Barbora J. ČESKÉ BUDĚJOVICE
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Eva Greinerová - výsledky

Do kurzu „Redukční kurz aneb stále pod kontrolou“ jsem přihlásila skoro celou rodinu. Moje maminka, se celý život potýkala s nadváhou a na naše domlouvání nereagovala a jedla stále více nezdravě. Viděla jsem vnitřní rozladěnost a nespokojenost sama se sebou. Co s tím? Dlouhou dobu mě lákala životní změna, přechod na zdravější stravu a tak přišel impuls přihlásit nás do kurzu. Domluvily jsme se sestrou a já oslovila paní Danielu. Mého manžela a maminku jsme postavili před hotovou věc. V září 2015 jsme kurz započali. Od té doby uběhlo již šest měsíců a dostavily se výsledky! Velkou motivací bylo pravidelné setkávání s Danielou a přímo těšení se na nové měření a výsledky, které byly vždy potěšující. Doma jsme vždy vše společně prodiskutovali a pověděli si o našem snažení a to i nadále pokračuje. Nyní docházíme na konzultace a měření cca každé 2 až 3 měsíce. Myslím, že je to dostatečná motivace. Co je klíčem našeho úspěchu? Pravidelnost, střídmost, domácí zdravá kuchyně, jednoduše přemýšlet o tom, co jím, co koupím. Co mě překvapilo nejvíce, byla vyváženost jídelníčku a ztráta "chutí". Co se týká konečných výsledků? Podařilo se mi dostat na váhu, kterou jsem měla před narozením dcer. Celkem jsem z 69 kg dospěla k váze 61 kg/173 cm. Cítím se skvěle, nový životní styl mě baví a jsem nadšená z toho, co se nám podařilo. Děkuji celé rodině. Především děkuji mamce za její pozitivní přístup a radost, která z ní přímo vyzařuje (cca 15 kg úbytek váhy). Sestře děkuji, že do toho šla se mnou a manželovi, že to vydržel. Velké díky patří babičce, která se v 75-ti letech přeorientovala na zdravou kuchyni, vaří nám výborné jídlo a chystá krabičky na celý den. Nakonec bych chtěla poděkovat Daniele za její pozitivní přístup, cenné rady a podporu v našem snažení. Všem mohu společnost ŽIJ-ZDRAVĚ.CZ, s.r.o. doporučit a nejlépe, pokud se přihlásíte jako manželé, rodina. Ve dvou a více lidech se lépe dostanete k vysněnému cíli, společně překonáte nástrahy ze změny jídelníčku, sdílené radosti, tak jako my! :-)

Eva GreinerováEva Greinerová České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
JANA MAREŠOVÁ - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 13.3 kg a 14.3 kg tuku.

V dospělosti jsem nikdy neměla štíhlou postavu. Po porodu dětí se mi váha zvyšovala, začala jsem postupně přibírat a s příchodem vnoučat jsem si s nimi nemohla ani pořádně užívat, protože jsem se zadýchávala. Mé děti mi neustále domlouvaly, abych dělala něco pro své zdraví, ať se nad sebou zamyslím. Ať přemýšlím, co vlastně pro své tělo dělám a jak chci do budoucna trávit volný čas s vnučkami. Ale já se chovala tak, že mi to nevadí, vždy jsem jim odsekla, ať si všímají sebe, ale ve skrytu duše mě moje váha také trápila. Přesto, že mě věčné domlouvání dětí „štvalo“, nechtěla jsem je poslouchat a snad jako naschvál jsem si ještě více kupovala a jedla absolutně nezdravá jídla. Zdravá jídla mi nechutnala a neustále jsem je odmítala. Dcera najednou začala mluvit o paní Daniele, kolika lidem pomohla a jak je úspěšný její tříměsíční redukční kurz. A že by bylo dobré zkusit se přihlásit. Dcera chtěla, aby se kurzu účastnil i její manžel, a proto předběžně domluvila skupinové sezení u paní Daniely. Začali jsme o tom všichni přemýšlet a po několika měsíčním přemýšlení došli k názoru, že do toho půjdeme. Já stejně byla vnitřně pořád proti, že tam musím jít. Nakonec hned první schůzka s paní Danielou a první měření mě tak motivovalo a přesvědčilo, že jsem se do toho s chutí pustila. Dodržovala jsem přesné pokyny paní Daniely a zkusila jíst i to, o čem jsem říkala, že jíst nikdy nebudu. No a má váha a hlavně tukové zásoby šly dolů. Já se nyní cítím velmi dobře. Mé okolí mě velice chválí, což mě taky moc povzbuzuje. Mám mnohem lepší náladu a chuť do života. Na špatné jídlo už nemám ani pomyšlení a našla jsem si plno dobrot v novém zdravém životním stylu. Dosáhla jsem výsledků, o jakých se mně ani nezdálo. Mým cílem bylo shodit alespoň 5 kilo, dcera si přála alespoň 10. No, a mě se díky paní Daniele podařilo shodit více než 15 kilo a stále mi váha pomalu klesá. Velmi ráda bych poděkovala Vám, paní Danielo, a také svým dětem.

JANA MAREŠOVÁJANA MAREŠOVÁ ČESKÉ BUDĚJOVICE
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
JANA ŠTURMOVÁ - výsledky

Od té doby, co jsem nastoupila do zaměstnání, jsem začala vnímat problémy s váhou. Váha se mi při sedavém zaměstnání začala zvyšovat a já jsem z toho byla nervózní a snažila se o její snížení. Tak můj rok probíhal v parabole. Kdy v létě se mi váha držela v normě a v zimě mi vylítla výš, než jsem si dokázala připustit. Navíc vzhledem k okolnostem v mém okolí jsem se začala zajímat o jídlo, které jím. Četla jsem různé knihy o potravinách, jejich výrobě, zpracování a shlédla mnoho videí na internetu. Něco jsem se dozvěděla při studiích na vysoké škole. Což byl další krok k tomu změnit svůj životní styl a zamyslet se nad sebou. Navíc jsem nechtěla mít již kolísavou váhu a poslední kapkou bylo zjištění alergie na lepek a mléko. V té době jsem si nedokázala představit, co budu jíst. A začala jsem přemýšlet o výživovém poradci. Chtěla jsem vědět, že mám dost bílkovin, vápníku, vitamínu a dalších složek stravy, když nebudu jíst žádné mléčné výrobky. Shodou okolností jsme se v rodině domluvili, že všichni chceme zhubnout. A tak nám sestra sjednala schůzku u paní Daniely jako skupinové 3 měsíční kontroly s konzultací. Z konzultace a přístupem paní Daniely jsem byla velice spokojená. Kdykoliv jsem měla nějakou nejistotu, přesvědčila mě o opaku a poradila mi. Na maily reagovala rychle, ukázala mi nové možnosti, jak si zdravě zpestřit jídelníček, povzbudila mě. Naučila jsem se jíst v pravidelných intervalech, zapojit do svého jídelníčku luštěniny, více ovoce a uspokojit zdravě mé chutě na sladké. Naučila jsem se snídat doma do půl hodiny po vyspání, což jsem si dříve vůbec nedokázala představit. Paní Danielo, moc a moc Vám děkuji za všechny rady, připomínky a stálý úsměv na Vaší tváři a příjemné přivítaní u Vás na konzultaci.

JANA ŠTURMOVÁJANA ŠTURMOVÁ ČESKÉ BUDĚJOVICE
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
MARIE P. - výsledky

Dlouho jsem odkládala napsání pár vět o mé hubnoucí anabázi. Až teď - po třech měsících od posledního setkání s Danielou - usedám a píšu. Proč? Protože teprve postupem času mi dochází, že to co jsem s její pomocí dokázala, není úplně běžné a samozřejmé. Na samém počátku byla samozřejmě kila navíc, ale i rozhodnutí s nimi zatočit. Byl to velký úkol, na který jsem si sama nevěřila. Potřebovala jsem schopného profesionála, který by mi byl rádcem i průvodcem v mém snažení. O tom, že jsem měla "šťastnou ruku" při výběru výživového poradce, svědčí téměř 20-ti kilogramový úbytek na váze. Nejednalo se totiž o hubnoucí kúru plnou zákazů, hladu a zlomené psychiky. Během třech měsíců s Danielou jsem naopak do svého jídelníčku zařadila nové potraviny, naučila je připravovat podle doporučených receptů. Jedla jsem do sytosti, chutně a zdravě. Průběžné konzultace a hodnocení dosaženého výsledku byly povzbuzením a motivací do dalších dnů. Daniele vděčím především za to, že mi ukázala novou cestu a svým přístupem mi přidávala na optimizmu. Zcela nenásilně a přirozeně jsem změnila styl stravování, vyhovuje mi a pokračuju v něm. Cítím se teď velice dobře, mám spoustu energie jak na rodinu, tak i na sport. Takže ještě jednou DÍKY!!! P.S. Pokud právě přemýšlíte o redukci váhy a změně životního stylu - jednoznačně doporučuju ŽIJ-ZDRAVĚ.cz!

MARIE P.MARIE P. TŘEBOŇ
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Marcela P. - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 11.6 kg a 10.9 kg tuku.

Všem, kteří si stále nejsou jisti, jakou cestou se dát na správné hubnutí, bych tímto ráda ulehčila rozhodování a doporučila jim společnost Žij zdravě! Před prázdninami jsem se rozhodla konečně něco udělat se svou váhou, jelikož po tom, co jsem za rok přibrala kolem 10 kg, jsem začínala být už zoufalá a každodenní pohled do zrcadla mě deprimoval a rozčiloval. Přečetla jsem spoustu článků a rad na internetu přes různé diety po krabičkovou stravu, ale pořád jsem váhala, jestli tohle je opravdu to, co chci podstoupit a navíc výsledek byl vždy dle uživatelů nejistý. Pak jsem si vzpomněla na kamarádku, které se podařilo zhubnout po návštěvě „nějakého“ výživového poradce a dostala se tak na stránku www.zij-zdrave.cz. Po přečtení referencí od klientů jsem byla nadšená a do týdne se přihlásila na 3měsíční redukční kurz. A nyní můžu říct, že to bylo nejlepší rozhodnutí, jaké jsem tehdy mohla udělat! Tři měsíce utekly neskutečně rychle, vlastně jsem ani nepociťovala, že jsem v nějakém hubnoucím procesu, což se určitě pozitivně odrazilo i na mojí psychice. Pravidelně jsem jedla, zařadila pohyb a nestresovala se. Paní Daniela mi dala za tu dobu spoustu užitečných rad a na konzultacích byla vždy milá a dobře naladěná. Také díky jejímu přístupu jsem se na přeměření vždy spíše těšila. Podařilo se mi shodit přes 10 kg tuku a opět se cítím skvěle. Takže za mě rozhodně palec nahoru. :-)

Marcela P.Marcela P. České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Lenka Z. - výsledky

Patří Vám velké děkuji Danielo. Díky za Vaši trpělivost, pečlivé odpovědi na mé časté otázky, vysvětlování, díky za lidský přístup a hlavně za výsledky, kterých jsem díky Vám dosáhla. Mým cílem bylo cítit se lépe a to jsem si splnila na 100%. Mám více energie, přes den nebývám unavená, jsem méně nemocná. Nikdy bych neřekla, jak moc nás ovlivňuje to, co jíme. Vedlejším a musím říct že příjemným efektem je i úbytek váhy. Mohla jsem vytáhnout staré oblečení a mít zase plnou skříň věcí na sebe. Myslela jsem si, že o zdravém stravování toho vím hodně a že nic nového slyšet nemohu. Ze začátku jsem změně moc nevěřila, snad proto, že jsem před pár lety výživového poradce navštěvovala, avšak bez zdárného výsledku. Jen jsem platila za nesmyslné doplňky a i proto jsem svou snahu něco změnit brzy vzdala. Vy jste mi nikdy nic nenutila, vždy jste poslouchala a brala v úvahu mé potřeby a touhy. K úspěchu mi pomohla i má rodina, která změnu toleruje a nikdy nezpochybňovala mé rozhodnutí stravování změnit. Mrzí mne snad jen to, jak rychle ty 3 měsíce u Vás utekli. Můj výsledek je na konci našeho setkávání lepší, než by mě kdy napadlo. Naučila jste mne toho hodně. Určitě Vás všem doporučím, jelikož jsem si jistá, že s Vámi dokáže změnit životní styl každý, kdo o to stojí! Lenka

Lenka Z.Lenka Z. České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Jaroslava Dohnalová - výsledky

V zimě 2015 jsem se rozhodla, že si jako dárek ke 40-tým narozeninám nadělím hubnutí. Sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu už se začaly projevovat, bolesti kloubů se ozývaly a celkově jsem se chtěla cítit zase líp. Protože jsem věděla, že to sama nedokážu, hledala jsem radu u odborníka. Daniela se na mě pravidelně usmívala z billboardu při cestě do Budějovic a protože i recenze byly velmi pozitivní, rozhodla jsem se, že jdu do toho. Začátky nebyly jednoduché, zvlášť, když mi Daniela zakázala moje milované pečivo, ale nakonec jsem zjistila, že i bez něj to jde a není to zas takový problém. Po třech měsících mám o sedm kilo méně, cítím se báječně a všichni mě chválí, jak mi to sluší. :-) Doufám, že se mi podaří ještě vydržet a ještě nějaké kilčo dostat dolů. Moc chválím pozitivní přístup a všem vřele doporučuji! Jarka

Jaroslava DohnalováJaroslava Dohnalová České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Martina Šimánková - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 11.6 kg a 16.5 kg tuku.

Radime, velké díky! Dlouho jsem váhala, zda se k Vám objednat na konzultaci, ale znáte to… Neustále jen samé výmluvy, proč to nejde, namísto činů. Definitivně mě k tomu nakopla moje kolegyně v práci, která se díky Vám za 3 měsíce krásně proměnila. Chtěla jsem také takovou změnu! Motivace veliká! Díky Vaší pomoci se mi podařilo srovnat můj rozházený organismus a donutit ho se chovat tak, jak správně má. Za 3 měsíce jsou mé výsledky - úbytek16 kg tuku! Hezký výsledek. :-) Rozhodně však NENÍ konečný! Věřím, že s Vaší pomocí budou výsledky za další 3 měsíce ještě lepší. :-) Pozitivní reakce mého okolí mne ještě více nakopává, proto pokračuji dál a baví mě to! Jím v pohodě, jím pořád, hýbu se a jde to! Mám mnohem více energie a elánu. Nedočkavě už vyhlížím teplejší dny. Jakmile se vyjasní a vysvitne sluníčko, razím směr Šumava a jsem si na 100% jistá, že vyšlápnout na kole na Poledník či na Bučinu jedním zátahem už nebude žádný problém!!! DĚKUJI ZA VELKOU PODPORU A POVZBUZENÍ! V mém okolí není už nikdo, kdo by Vaši firmu neznal. :-)

Martina ŠimánkováMartina Šimánková České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Iva Pličžková - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 13.6 kg a 11.9 kg tuku.

Váha mi začala narůstat v 17 letech, když jsem začala užívat hormonální antikoncepci. Nikdy jsem nebyla vysloveně hubená, ale do té doby se mi váha držela. Při své výšce 178 cm jsem měla něco málo přes 70 kg a byla jsem spokojená. Od té doby mi váha začala pomalu a nenápadně narůstat. K tomu se přidaly osobní a rodinné problémy, které jsem řešila jak jinak než jídlem a čokoládou, a v kombinaci s minimálním pohybem jsem měla zaděláno na pořádný průšvih. Samozřejmě jsem se párkrát pokoušela zhubnout sama, ale mé snahy nikdy neměly dlouhého trvání. Cítila jsem se čím dál tím hůř, nemohla jsem si koupit žádné pěkné oblečení, necítila jsem se dobře mezi cizími lidmi a měla jsem zdravotními problémy. Když jsem se po Novém roce postavila na váhu a ručička se zastavila na neuvěřitelných 110 kg, nejprve jsem se rozbrečela, poté jsem se pořádně naštvala a konečně se rozhodla něco dělat. Jít za paní Danielou bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Při prvních konzultacích mě překvapil objem jídelníčku a především žádné násilné cvičení v posilovně, čehož jsem se bála nejvíc. Stačilo zařadit pravidelnost v jídlech, pohyb, který mi vyhovuje, a kila začala jako zázrakem mizet. K tomu téměř okamžitě vymizely neustálé chutě na sladké. Dodnes nemohu uvěřit, že to šlo tak snadno a bez trápení. Vyplnit přihlášku a odeslat ji, bylo pro mě na celém procesu to nejtěžší. Za tři měsíce jsem s paní Danielou zhubla 13,6 kg a rozhodně nekončím. Velikou motivací je pro mě získaná energie, dobrá nálada a podpora mé skvělé rodiny a přátel. Takže ještě jednou obrovské díky za všechno. :-)

Iva PličžkováIva Pličžková České Budějovice

I já bych ráda přidala svou zkušenost. Začalo to vlastně pubertou a od té doby to postupně narůstalo. Zašlo to až tak daleko, že už sem nebyla schopná s tím nic udělat. Ve svých 19 letech jsem při 160 cm vážila 78 kg. Zkoušela jsem ,,zázračné,, přípravky na hubnutí, diety a i když se mi podařilo občas zhubnout, dostavil se vždy jojo efekt. Vzdala jsem to, protože jsem si řekla, že já zhubnout nemohu. Později jsme s mužem zjistili, že přirozeně rodinu nepočneme. Při hormonální stimulaci před IVF jsem za 6 týdnů nabrala dalších 9,5 kg. Vypadala jsem jak velryba a strašně jsem se neměla ráda. Umělé oplodnění nevyšlo a já se denně trápila tím, jak jsem ošklivá a tlustá. Při každém pohledu do zrcadla jsem si vždy řekla, jak od zítřka začnu něco dělat a nikdy to nezačalo. Až jsem jednoho večera na Googlu našla Žij-zdravě.cz. První schůzka s paní Danielou mi dala strašně moc elánu a chuti. Dostala jsem jídelníček, vše poctivě dodržovala a kila šla dolů. Čekal mě další pokus umělého oplodnění, opět hormonální příprava a pří měsíčním užívání hormonů jsem díky paní Daniele a jejímu vyváženému jídelníčku nepřibrala ani deko! Za 3 měsíce s Danielou jsem zhubla 8 kg a váha jde stále dolů. Začala jsem si vařit, večer běhat, dokážu si na sebe najít vždy chvilku, abych se najedla, a cítím se úplně úžasně! Přestala jsem být protivná a pesimistická. Objevila jsem v sobě sebevědomí, které jsem postrádala. Začala jsem milovat módu a musím říct, že ten pocit, kdy nemusím nakupovat XXL, je ničím nenahraditelný. Začala jsem žít a zamilovala si svůj život. Když mi okolí a lidé kolem mě řeknou, jak vypadám skvěle, ta radost je nepopsatelná. Tímto bych chtěla paní Daniele poděkovat. Díky ní a jejímu skvělému přístupu k lidem, její ochotě a pozitivní energii jsem poznala, co to znamená žít s chutí. Moje rozhodnutí oslovit paní Danielu bylo jedno z těch nejlepších. Jste skvělá a já jsem Vám z celého srdce vděčná. Pokud jsi tuto recenzi zrovna čtete a rozmýšlíte se zda začít, neváhejte. Nikdy není pozdě na to, mít se rád. :-)

Dominika RaczkáDominika Raczká Volary
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Lenka S. - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 13.7 kg a 13.9 kg tuku.

Jelikož jsem se zajímala o zdravý životní styl, měla hodně načteno a také osobně vyzkoušeno, tak jsem si věřila, že po ne zrovna dobrém životním období, kdy jsem velice nenápadně během cca 2 let přibrala 20 kilo, poté otěhotněla a na to se nabalilo dalších neuvěřitelných 20 kilo, se zvládnu sama dostat do kondice a hlavně zpátky do rozměrů, abych mohla používat svůj původní šatník. Nebyla jsem ochotná investovat do nového oblečení. A moje meta byla, abych oblékla své zimní oblečení, hlavně lyžařské a mohla vyrazit na lyže. Zhruba po půl roce od porodu jsem dokázala sama shodit 20 kilo a v tom přišel zlom. Celý měsíc byla váha jako na houpačce, také jsem měla problém s ukázněností v jídelníčku, neustálá únava a denní stoupání na váhu, tak se samozřejmě dostavil pocit marnosti. V této době přišel ten správný okamžik se objednat k paní Daniele. Absolvovala jsem tříměsíční redukční kurz a byly to nejlépe investované prostředky. :-) Daniela mi ukázala, kde jsem dělala chyby, že je potřeba více plánovat, předvídat a hlavně odpočívat. A úspěch se dostavil. Během tří měsíců jsem se dokázala zcela bez trápení zbavit neuvěřitelných 14 kilo tuku! Opět se vejdu do svého oblečení, zcela nekriticky musím přiznat, že svým vzhledem doslova šokuju okolí. :-) A to je ta největší pochvala. A co víc, už jsem byla lyžovat ve svém původním lyžařském oblečení. Ale za největší úspěch považuju, že aniž bych přesvědčovala svého manžela, tak se začal stravovat se mnou, nosí si do práce krabičky se svačinami a obědem a cítí se výborně, lehce a plný energie. A na závěr s oblibou říkám, že k štíhlé linii je potřeba se projíst. Lenka S.

Lenka S.Lenka S. České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Kamila D. - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 13.7 kg a 14.1 kg tuku.

Děkuji paní Daniele za velmi vstřícný a profesionální přístup. Velmi mi pomohla v boji proti nadváze. Řídila jsem se radami Daniely a s podporou manžela jsem to zvládla. Naučila jsem se snídat, měla dostatečný přísun zdravé stravy. Samozřejmě jsem zapojila i pohyb. Nebyla to pro mě žádná násilná forma hubnutí. Kdykoliv jsem potřebovala radu Daniela mi vždy odpověděla. Schůzky pro mě byly vždy příjemným zpestřením dne, protože Daniela je velice pozitivně naladěný člověk. Jěště jednou děkuji. Kamila :-)

Kamila D.Kamila D. České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Karel Svoboda - výsledky

Srpen 2014 - podívej se na sebe. Ajaj, pěkná „mišelinka“. OK, tak zhubnu. Hm, ale jak? Přítel Google poradí. Pestrá paleta informací! Paleo – jez jako pračlověk? Jasný, snad strážce etikety Špaček nebude moc hudrovat. Diety podle krevních skupin? Jasný – v žilách mi koluje litvínovská krev, ale s výrazným budějckým hemoglobinem. Hollywoodská 48tihodinová zázračná dieta? Jasný, nad ránem v baru mi říkají „Ty jsi celej George Clooney“, ale přičítám to sníženému množství krve v alkoholu pochlebujících. Atkinsonova dieta? Jako mně bude výživově vést „pan Fazole“ Mr.Bean s krocanem na kebuli? Tukožroutská polévka? Co to proboha je, proč není „tukožroutské vepřo-knedlo-zelo“? Dělená strava? Božínku, zvířátko nepotká rostlinku? Schrothova dieta? Díky, ale alkoholové období už mám zdárně za sebou. Diety tedy ne! Koukni na obecné rady. Nejez pečivo. Jak jako? To si budu k večeři okusovat nehty a přikusovat k tomu šunku? To nepůjde, sám to nedám. Potřebuju KOMPAS. Někoho, kdo se v tom vyzná, kdo má prokazatelné výsledky. Někoho, kdo dá mému snažení směr, koncepci a špetku motivačního biče. Znám někoho? Neznám. Kouknu na reference u výživových poradců. Hele, kamarád Petr tady zhubnul. Pravda, je opravdu nějaký méně kyprý, schoval by se i za hrábě. OK, paní Daniela a její ŽIJ-ZDRAVĚ.cz. Jdu do toho! Listopad 2014 - byla to více než dobrá volba! 3 měsíce hladké spolupráce, na jejímž konci je nejen výrazný úbytek tuku, ale spousta nastartovaných změn, stravovacích návyků, které si myslím bez problémů přenesu i do dalších „nedietních“ měsíců. Nebyla to dieta, byla to řízená trvalejší změna stravovacích návyků. Každému, kdo nějaký svůj „váhový“ problém hodlá seriózně řešit (=nikoliv mlátit prázdnou slámu výrokem „V pondělí začnu!“) mohu paní Danielu doporučit jako komunikativní, znalou a milou průvodkyni tímto pochodem odtučňovacím údolím :-)

Karel SvobodaKarel Svoboda České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Nikola Brandová - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 16 týdnů zhubnula 16.8 kg a 14.3 kg tuku.

Danielo, DÍKY!!! Díky za Váš skvělý přístup k člověku, za dodávání optimismu a podporu v průběhu naší spolupráce. Dlouho jsem se bála jít k výživovému poradci, protože jsem si myslela, že mi zakáže všechno jíst a naopak nakáže několikrát týdně dřít ve fitku, což bych po pravdě asi vydržela maximálně po dobu tříměsíční spolupráce. Už na prvním setkání jste mě přesvědčila o tom, že má cenu něco zkusit dělat jinak. Moc příjemně mě překvapil právě Váš přístup spočívající v tom, že mi pomůžete začít jíst jinak, ale změna bude taková, že ji zvládnu dlouhodobě udržet. Stejně tak s pohybem, nenutila jste mě cvičit, běhat apod., ale zvolit si takový pohyb, který zvládnu (a bude mě bavit) dělat i po skončení naší spolupráce. Měla jsem pocit, že Vám opravdu jde o to, aby byli Vaši klienti spokojení. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Vás! Jsem o 16,8 kilo lehčí, cítím se skvěle a změna, za kterou Vám vděčím, mě baví! Ještě jednou díky moc, všem Vás vřele doporučuji. :-)

Nikola BrandováNikola Brandová České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Linda Pňáčková - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 14 týdnů zhubnula 19.5 kg a 17.6 kg tuku.

Dlouho jsem váhala, než jsem přesvědčila sama sebe, že potřebuju odbornou pomoc v boji se svými kilogramy. Byla jsem spíše skeptická a v duchu si říkala, co mi asi tak může výživový poradce říct nového. Všechny rady a doporučení týkající se diet a zaručené návody jak zhubnout přeci už dávno znám a tisíckrát jsem si je přečetla na internetu nebo v různých časopisech. Nakonec rozhodující pro mě byly fotky z rodinné oslavy, které mě nakoply k tomu, že jsem vyplnila přihlášku na internetu a konečně jí odeslala. Toto jediné kliknutí mi změnilo život k lepšímu. Poznala jsem pana Radima, kterému tímto děkuji, za jeho úžasný a profesionální přistup a nezaplatitelnou pomoc najít ten správný směr. Snažila jsem se poslouchat na slovo a vyplatilo se to. Výsledek byl a stále je úžasný! Změnou jídelníčku a večerními procházkami váha letěla směrem dolů. :-) Tak pokud stále váháte, není na co čekat! Zdraví máme jen jedno a investice do něj není nikdy zbytečná. Radime ještě jednou díky!

Linda PňáčkováLinda Pňáčková České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Tereza Selicharová - výsledky

Musím tímto poděkovat paní Šupkové za perfektní přístup. Vždy se snažila vyjít vstříc, jak při plánování schůzek, tak i při konzultaci jídelníčku. Jídelníček se co možná nejvíce přizpůsobil mým chuťovým buňkám a výsledky se začaly velice rychle dostavovat, a to i přesto, že jsem neměla možnost věnovat se pohybu, což by výsledek jistě ještě umocnilo. Zásady, které mně paní Šupková naučila, dodržuji i nadále a kila jdou stále dolů. Jako bonus pro mne bylo, že mi vždy poradila i něco navíc. A to jak pro moji dietu, tak i jak sladce a zároveň zdravě odměnit našeho 18-ti měsíčního raubíře.

Tereza SelicharováTereza Selicharová České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Helena Nikodemová (57 let) - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 11.4 kg a 9 kg tuku.

Radime, děkuji, že jste mne přesvědčil, že i ve věku, kdy má žena pomalejší metabolismus, se dá zhubnout bez hladovění. Přišla jsem k Vám s tím, že mne přihlásila dcera a já se vlastně ani nechci téhle akce zúčastnit. Byl jste tak přesvědčivý, že jsem to zkusila. Díky Vám, jsem za tři měsíce o dvanáct kilo lehčí, z toho téměř deset kilo tuku, cítím se dobře a hlavně jsem spokojená. Helena

Helena Nikodemová (57 let)Helena Nikodemová (57 let) Veselí nad Lužnicí
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Jana Krofiková - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 18.3 kg a 15.6 kg tuku.

Ráda bych touto cestou poděkovala vždy usměvavé paní Daniele, která mi pomohla zhubnout a naučila mě zdravě a chutně se stravovat. Vždycky jsem byla „masožravá a salámová“ a nedovedla jsem si život bez toho představit. Najednou jsem zjistila, že to jde. :-) S její pomocí a podporou jsem po tříměsíčním kurzu zhubla 18 kg a i nadále hubnu! Samozřejmě jsem musela zařadit pohyb (rychlou chůzi), kterou jsem si oblíbila. Nikdy jsem si nedovedla představit, že jde hubnout a přitom jíst tak často, hodně a chutně. Pokud někdo váháte s hubnutím, tak opravdu doporučuji společnost „Žij-zdravě.cz“, budete mít plno energie, dobrou náladu a lepší postavu.

Jana KrofikováJana Krofiková Ledenice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
JAROSLAVA FROUZOVÁ - výsledky

Vždy jsem se snažila jíst zdravě a přiměřeně, ale postupně s věkem jsem na váze přibírala a dlouho jsem se rozhoupávala s tím něco udělat. Nejen proto, že jsem naivně doufala, že se to samo od sebe nějak zázračně vyřeší , ale pod vlivem různých mýtů, také kvůli obavě, že v mém věku se nehubne snadno a že budu muset zásadně omezit příjem a pestrost stravy - a já jím ráda. Dnes ale vím, že mé váhání bylo zbytečné. Díky profesionálním radám a lidskému přístupu pana Radima Šupky jsem nejen viditelně zhubla, ale co je hlavní, cítím se sebevědoměji a opravdu o dost líp. Společnost Žij-zdravě.cz a Radima jako výživového poradce neváhám doporučit!

JAROSLAVA FROUZOVÁJAROSLAVA FROUZOVÁ HEŘMAŇ
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Petr Masopust - výsledky

Celé mládí jsem aktivně sportoval a udržoval si váhu na úrovni 80 kg, jenže pak jsem na dva roky odjel do zahraničí a přibral asi 26 kg! Přestal jsem sportovat, sedavé zaměstnání mi taky nepřidalo a nezdravý životní styl se zálibou v typicky českých jídlech udělal své. Na počátku roku, jsem se tedy rozhodl pro návštěvu Radima a totální změně. Absolvoval jsem první informativní schůzku a mé výsledky nebyly dobré - váha 107 kg a velmi vysoký poměr tuku! Rozhodl jsem se tedy pro 3-mesíční redukční kurz a nelituji. Prvních 14 dní pro mě bylo "o vůli", ale celé tři měsíce jsem poctivě dodržoval sestavený jídelníček a výsledkem bylo výrazné snížení váhy a u množství tuku, pak i ideální hodnota. Chtěl bych tímto Radimovi poděkovat za trpělivé zodpovídání otázek a nasměrování mne na cestu zdravějšího způsobu života. Rozhodně mohu s klidným srdcem společnost "Žij-zdravě.cz" doporučit a kdo vydrží a bude dodržovat ověřené rady, určitě dosáhne cíle, který si před redukčním kurzem nastavil. Za sebe musím říci, že se cítím mnohem lépe a mám dobrý pocit z toho, jak jsem změnil styl života. Jedinou nevýhodu spatřuji v tom, že jsem si před a první konzultací koupil nové kalhoty a po absolvování kurzu jsou mi velké a bez pásku padají, takže doporučuji odložit nákup nového oblečení až po kurzu. :-)

Petr MasopustPetr Masopust
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Hana Sýkorová - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 9.9 kg a 10.8 kg tuku.

Nikdy jsem nebyla hubená, ale nikdy jsem svou váhu také neřešila. Po porodu jsem se díky kojení dostala rychle na svou původní váhu a byla spokojená, změna nastala po skončení kojení kdy jsem nabrala 10 kg a samozřejmě vše bylo povolené a já si toho začala všímat. Začala jsem chodit cvičit a podařilo se mi něco shodit. Ale nějak jsem se dopracovala k tomu, že by to chtělo i něco udělat s jídelníčkem. Věděla jsem, že nemám vůli na to to zvládnout sama a tak jsem se obrátila na paní Danielu. Na web společnosti jsem v minulosti již několikrát zavítala a někteří moji blízcí mi ji také doporučili, takže to byla jasná volba. Paní Daniela je velice příjemná a podle mě je to osoba na pravém místě. Vždy mi řekla co a proč budeme přidávat do jídelníčku, ptala se zda mi nějaká potravina nechybí. Rozhodně jsem neměla hlad, spíš naopak, z počátku byl problém se naučit pravidelně jíst. Nyní jsem dva měsíce po skončení tří měsíčního kurzu a ač jídelníček nedodržuji na 100%, naučila jsem se jíst 5x denně, většinu bílého cukru jsem nahradila a vůbec složení denního jídelníčku je zdravější než kdy dřív. Shodila jsem díky paní Daniele dalších 10 kg a cítím se dobře. Tímto bych chtěla poděkovat za skvělou spolupráci!

Hana SýkorováHana Sýkorová
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
LUCIA BREJCHOVÁ - výsledky

Kolem kanceláře paní Daniely jsem i já jezdila každý den. Mám za sebou několik pokusů o zhubnutí, či už dietama, hladovkama anebo práškama. Všechno bylo dočasné a všechno se mi pak vždy po krátkém čase vrátilo zpět. Po těhotenství se mi váha vyhoupla hodně vysoko a já se toho nemohla zbavit už vůbec. Proto po výborných referencích, které jsem si přečetla na internetu, ale taky které mi řekli v rodině, jsem se i já rozhodla zkusit navšívit společnost Žij-zdravě.cz a nelituji! Nejenže šla kila krásně dolů, ale netrpěla jsem žádným pocitem hladu, ani únavou. Dokonce jsem objevila spoustu potravin, o kterých jsem sice slyšela, ale nevěděla jsem jak je používat. Cítim se nyní skvěle, nedělá mi problém vyjít schody, nezadýchávam se a prostě se cítim lehčí. Zlepšila se mi nálada a hodně moje proměna jak fyzická, tak hlavně i psychická, pomohla vyřešit i hodně problémů v rodině. Ještě jednou děkuji a držím i ostatním pěsti, ať se jim daří tak dobře hubnout, jako mě.

LUCIA BREJCHOVÁLUCIA BREJCHOVÁ ČESKÉ BUDĚJOVICE
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Irena Novotná - výsledky

V jídle jsem se nikdy neomezovala, ale zároveň jsem začátkem letošního roku nejen na oblečení pocítila, že je na čase se sebou již něco dělat. Protože nevěřím "osvědčeným dietám" a nechtělo se mi experimentovat, napadlo mě, že vyhledat výživového poradce bude nejlepší cesta k tomu zredukovat váhu a cítit se ve svém těle opět dobře. Již před lety pár lety jsem se v "Žij-zdravě.cz" nechala změřit, tenkrát můj stav byl ještě v pořádku. Teď již bylo potřeba zakročit. Po přečtení úžasných referencí na webových stránkách jsem se odhodlala přihlásit do 3-měsíčního redkučního kurzu. Když to shrnu, musím poděkovat Radimovi za vše počínaje milým uvítáním, motivací, jídelníčky na míru (při kterých opravdu nemáte hlad), schůzkami dle mých časových možností a shozenými kily konče. :-) Jako malý zázrak vidím fakt, že jsem se musela naučit jíst mnohem větší množství než jsem byla zvyklá a stále jsem hubla, celkem paradoxní, ale teď už vím, proč tomu tak je. Váhu jsem zredukovala, cítím se o dost lépe a tak tímto ještě jednou za vše Radimovi děkuji a pro redukci a trvalé udržení váhy jednoznačně doporučuji.

Irena NovotnáIrena Novotná Vodňany
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Michaela Gutwirthová - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 10.4 kg a 9.2 kg tuku.

Věřím, že i moje reference dopomohou ostatním, kteří se trápí se svou váhou a mají problém s nezdravým životním stylem, aby se odhodlali svěřit odborníkům, kteří pro mě beze sporu jsou manželé Šupkovi. Každý den jsem jezdila autobusem do práce okolo budovy, kde se na výloze firmy usmívala mladá žena s haldou ovoce a zeleniny kolem sebe. A protože jsem ze sebe byla už doslova zoufalá, prohlédla jsem si na internetových stránkách zij-zdrave.cz, o co vůbec jde a rozhodla se pro sebe udělat správný krok. Odmalička jsem se trápila se svou postavou, prošla jsem si obdobím hladovění a když se to nedalo vydržet, splácala jsem vše, na co jsem měla chuť. O své váze jsem neměla ponětí, ale cítila jsem se opravdu mizerně. Po první konzultaci s panem Radimem jsem byla okamžitě nabitá energií a cítila jsem, že to zvládnu. Nejde totiž o nic složitého, jen je potřeba opravdu jíst, pít, zařazovat zdravé potraviny a mít dostatečný pohyb. S každým shozeným kilem jsem radostnější, cítím se skvěle, ale dnes už vím, že bych to bez pana Radima nezvládla. Jeho přístup je vřelý a přesto velice profesionální. Naučila jsem se správně jíst a mám neustále výbornou náladu, proto budu nadále spolupracovat s panem Radimem a těšit se na další konzultace, kde budu zase o něco lehčí a zdravější!!! Přeji manželům mnoho spokojených klientů a moc děkuji! Jste báječní!

Michaela GutwirthováMichaela Gutwirthová České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Barbora Kabeláčová - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 11.4 kg a 12.5 kg tuku.

Vždycky jsem si říkala, že při mém způsobu života a zaměstnání bude těžké se sebou něco udělat. Při nočních směnách za barem a studiu na vysoké škole jsem si pěkně rozházela metabolismus, jedla jsem nepravidelně a nezdravě. Občas jsem zkusila nějakou dietu nebo cvičení, ale výsledky nikdy nebyly dobré ani trvalé. Pak jsem našla na internetu stránky Žij-zdravě.cz a rozhodla se objednat. Tento týden je to tři měsíce od první konzultace s panem Radimem. Díky jeho vedení, radám a úpravě jídelníčku mám dole 12,5 kilo tuku!!! Objednat se bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Zjistila jsem, kolik zbytečných chyb jsem ve stravě dělala a že jíst zdravě a pravidelně není žádný problém. Stačí jenom chtít a jídlo si trochu naplánovat. Ještě mám před sebou dlouhou cestu k vysněné postavě a tak budu se Žij-zdravě.cz pokračovat. Teď už vím, že nic není nemožné a že při hubnutí je opravdu nejdůležitější jíst. Hlavně když vám pomůže odborník jako pan Radim, tak je hubnutí docela i snadné. Tímto bych chtěla panu Radimovi ještě jednou velmi poděkovat!

Barbora KabeláčováBarbora Kabeláčová Dobrkovská Lhotka
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Veronika Tausek - výsledky

Již pře rok žiji a pracuji v zahraničí, ale na Vánoce jsme s manželem přijeli do České republiky a já potkala kamarádku, na které byl i přes zimní bundu viditelný váhový úbytek. Pochopitelně můj první dotaz byl, jak se jí povedlo takhle úžasně zhubnout za relativně krátkou dobu (naposledy jsem ji viděla v srpnu téhož roku). Odpověď byla jednoduchá: „Žij-zdravě.cz“. Mezi svátky jsem se začala kamarádky vyptávat víc a taky jsem asi jako každý zkoumala webové stránky. Po novém roce jsem se paní Daniele ozvala, a i když po svátcích měla úplně plno, našla si na mě čas a tak jsem vyrazila na svou první konzultaci. Za posledních 7 let jsem pomalu ale jistě přibrala 12 kilo. Je mi 26 a řekla jsem si, že tohle skutečně není věk, kdy bych měla mít nadváhu. Na prvním setkání mě paní Daniela změřila a výsledky nebyly vůbec potěšující. V průběhu konzultace jsme začaly také řešit, jak bychom spolu mohli spolupracovat, když trvale žiji v zahraničí a do ČR se dostanu maximálně jednou za tři měsíce. Domluvily jsme se na 3 - měsíčním redukčním kurzu a komunikaci vedly hlavně přes e-maily. Do tří dnů od mé konzultace mi přišel první jídelníček a já samozřejmě měla spoustu dotazů. Paní Daniela mi ochotně a trpělivě zodpověděla všechny moje dotazy, a že jich za těch 12 týdnů nebylo málo a odpověď mi přišla vždy téměř expresně, nejpozději do 24 hodin. Z pani Daniely byla vzdy cítit velka ochota poradit, pomoct s recepty a hlavně namotivovat v týdnech kdy se váha zastavila a člověka přepadne mírné zklamání. Dnes po 12 týdnech jsem o 9.3 kg lehčí, mam o 10 cm méně v pase i kolem boků! A především se cítím výborně a plná energie. S pani Danielou jsme se domluvili, že budeme pokračovat dále a plynule přejdeme do kurzu „Zdravého životního stylu“ a já se už teď těším na to, že se dozvím více o potravinách a také na nové recepty. Všem, kteří řeší svou postavu, nebo se jen necítí dobře, mohu služby společnosti „Žij-zdravě.cz“ doporučit, největší odměnou Vám bude nejen lepší postava, ale hlavně spousta energie a dobrá nálada.

Veronika TausekVeronika Tausek
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Jiří Čepela - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnul 13.9 kg a 11.2 kg tuku.

Tímto bych chtěl ještě jednou velmi poděkovat paní Daniele, že mi ukázala ten správný směr stravování. Několik let jsem se pokoušel "zdravě jist", k tomu jsem využíval mnoho reklamních nabídek a přípravků "na hubnutí" a nsamozřejmě bez výsledku :-( až nakonec jsem se na základě referencí rozhodl využít nabídky společnosti Žij-zdravě.cz. Na konzultacích jsem dostal mnoho pro mě nových informací a naučil jsem se správnému způsobu stravování a výsledkem tří měsíčního kurzu bylo vytoužené zhubnutí (13,9 kg z toho 11,2 kg tuku!!!) na požadovanou váhu! Skutě jsem zjistil, že opravdu lze zdravě a chutně jíst a při tom nepřibírat! Kdo říká, že to nejde tak sám sobě lže :-) jděte to vyzkoušeta uvidíte sami.

Jiří ČepelaJiří Čepela České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Mgr. Miroslava Ondrová, 50 let - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 10.8 kg a 9.9 kg tuku.

Celý život jsem „na různých dietách“. Během posledních deseti let jsem i přes neustálé diety postupně přibrala 20 kg! Vyzkoušela jsem snad vše - čínskou medicínu, akupunkturu, dělenou stravu, etc. Vždy jsem pár kilogramů zhubla, ale během krátké doby jsem je měla zpět a ještě jsem něco nabrala. K paní Daniele jsem se dostala přes kamarádku, která pěkně zhubla. Po konzultaci jsem se přihlásila na tříměsíční kurz, který zahrnoval přesně definovaný jídelníček. Velmi mě překvapilo množství jídla, které jsem z počátku ani nemohla sníst, ale postupně jsem se rozjedla. Dokonce jsem doma slyšela: “Ty už se zase cpeš!“. Při předešlých dietách jsem měla hlad, byla jsem unavená a podrážděná. Teď ne. Perfektní jsou průběžné kontroly, kde člověk vidí výsledky. Díky paní Daniele jsem za krátké tři měsíce zhubla 10 kg tuku!!! Dnes si užívám si vyhazování velkého oblečení a nákup nového až o tři velikosti menšího. Už se zase na sebe v kabinkách můžu podívat a cítím se skvěle. Pochvalné reakce okolí na sebe také nenechaly dlouho čekat. Paní Danielo, děkuji za vedení, rady a pozitivní přístup.

Mgr. Miroslava Ondrová, 50 letMgr. Miroslava Ondrová, 50 let České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Petra Machalová - výsledky

Motivací byla moje tetička. Shodila přes 30 kg asi za dva roky, tak jsem to taky chtěla vyzkoušet. Jíst a shodit. Zpočátku jsem měla problém, všechny ty porce jídla sníst (nebyla jsem zvyklá na svačiny), ale stravovala jsem se pravidelně, poctivě si vše vážila a hlavně jsem neměla ten pocit "vlčího" hladu. Měla jsem štěstí, že se mě ujal pan Radim, který mi upravil jídelníček přímo na míru a zohlednil do jídelníčku i můj zdravotní stav. Jeho cenných rad, psychické podpory a životních zkušeností si nesmírně vážím. Stravuji se teď zdravěji a váha mi šla (a jde) pořád pomalu dolů. Za 8 týdnů jsem bez větší dřiny shodila 5kg a v pase mám úbytek 14 cm. Ten pocit cítit se líp, je ÚŽASNÝ ! Děkuji Vašim stránkám, ale hlavně Vám, pane Radime , DÍKY MOC !

Petra MachalováPetra Machalová Plzeň
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Pavlína Scheichlová - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 8.6 kg a 8.3 kg tuku.

Po dvou dětech už jsem se nevešla do žádných kalhot. Rok jsem zkoušela zhubnout sama, ale bez úspěchu. Nakonec jsem se rozhodla, že to zkusím jinak – s radami někoho, kdo ví víc a pod kontrolou. Od první schůzky jsem věděla, že Daniela je ta pravá – usměvavá, dobře naladěná, vyslechla mě a ušila mi plán na míru. Nenápadně mě dostrkala k rozhodnutí, že budu běhat. A to celé zafungovalo. Již při dalším měření po dvou týdnech jsem měla úbytek na tuku. Po třech měsících mám kromě úbytku na váze i spoustu nových potravin v jídelníčku, dost energie a celkově se cítím mnohem lépe. Děkuji :-)

Pavlína ScheichlováPavlína Scheichlová České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Nikola Bačáková - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 10.3 kg a 10 kg tuku.

Několik let jsem se pohybovala v začarovaném kruhu přibývání a ubývání na váze. Držela jsem nespočet diet a vždy to mělo stejný konec, všechna kila byla zpět. Až letos jsem měla to štěstí a vyhrála jsem soutěž společnosti ŽIJ-ZDRAVĚ.cz, kde jsem se setkala s výživovou poradkyní Danielou Šupkovou. Danča je výživový poradce, který vám pomůže zhubnout, naučit se správně stravovat, znát potraviny, které pro vás mají ty správné výživové a nutriční hodnoty, ale hlavně a to je pro mě zásadní – obrovská podpora a motivace. Všem služby společnosti ŽIJ-ZDRAVĚ.cz doporučuji! Já už je navštěvuji třetí měsíc a budu i nadále!

Nikola BačákováNikola Bačáková Třeboň
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Kateřina Lundáková - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 6.1 kg a 6.2 kg tuku.

K vyhledání výživového poradce jsem se odhodlávala dost dlouho. Nikdy jsem nebyla spokojená se svojí postavou, ale zároveň sem byla asi lenivá něco měnit nebo jsem to řešila krátkodobými „akcemi“. A jelikož mám jídlo opravdu ráda, nedokázala jsem si moc představit, že bych se ho musela vzdát :-) A taky jsem nemusela! Nakonec jsem se rozhodla a oslovila právě Danielu. Absolvovala jsem 3 měsíční redukční kurz a po dobu těchto tří měsíců jsem opravdu neměla hlad ani jednou. Naučila jsem se pravidelně jíst, zjistila kdy a co jíst, vyzkoušela pro mě dosud neznámé potraviny a začala se o stravu trochu víc zajímat. Kdykoliv jsem cokoliv potřebovala, Daniela byla k dispozici. Po třech měsících mám 7 kg dole a cítím se mnohem lépe. Takže kdo potřebuje nakopnout ke změně životního stylu, tak moc doporučuji ;-) Je zbytečné čekat tak dlouho, jako jsem čekala já. A Dance moc děkuju!

Kateřina LundákováKateřina Lundáková České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Petr Coufal - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnul 9.4 kg a 7.6 kg tuku.

Jak zhodnotit služby poskytnuté Mgr. Danielou Šupkovou ze Žij-zdrave.cz, s.r.o.? Naprostá spokojenost! Po 9–ti týdnech, váha skoro o 10 kg dole a z toho dokonce necelých 8 kg tuku! Perfektní nastavení jiných stravovacích zvyků se zdá být pro většinu z Vás těžké, ale díky Daniele pochopíte, že je důležité nejenom změnit stravovací zvyky, ale je to i o dalších věcech. Hlavním bodem úspěchu je uvědomit si, že se nejedná pouze o krátkodobou změnu, ale trvalou změnu, která má pokračování napořád. Takže se nejednalo o žádnou dietu, protože opravdu jsem za celé dva měsíce neměl ani jednou pocit hladu a jedl jsem velké porce jídel. Z jídel jsem samozřejmě jedl jen to, co mi chutnalo. Nenutil jsem se do toho, co mi nechutnalo. Ochutnal jsem i spoustu nových věcí, které jsem nikdy předtím nezkoušel. Některé mi i zachutnali, takže s jejich používáním budu pokračovat i nadále. Daniela je skutečně perfektní kouč, nakopne Vás do celé té změny, podporuje, chválí za dobré výsledky, doporučí, kdy jak a co jíst. Takže závěrem nějaké shrnutí. Pokud chcete něco udělat se svým současným životním stylem, pokud se chcete cítit lépe, určitě si vyberte společnost Žij-zdravě.cz, s.r.o.! Pro mě to byla skutečně nesmírně cenná zkušenost, nyní se cítím mnohem lépe, naučil jsem se lepším stravovacím návykům. Za posledních deset let mi ručička váhy nikdy neklesla pod 90 kg, až nyní po spolupráci s Danielou. A to nejhlavnější je, že si těch kil dole všímá i okolí a slova chvály vždy potěší. Proto neváhejte a jděte do toho :-) Za všechno Daniele ještě jednou děkuji a vřele doporučuji její služby a služby společnosti Žij-zdravě.cz, s.r.o.!

Petr CoufalPetr Coufal České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Lenka Smolenová - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 12.6 kg a 3.6 kg tuku.

Když jsem zjistila, že po druhém těhotenství nedopnu ani zimní bundu, obrátila jsem se na pomoc k paní Mgr. Daniele Šupkové. A musím říct, že to byl krok správným směrem. Chtěla jsem se zbavit přebytečných kil a přitom i nadále kojit. Nechtěla jsem se smířit s tělem, které jsem viděla v zrcadle. Bála jsem se chorob plynoucích z obezity a zároveň vyskytujících se v mé rodině. Tohle všechno mě vedlo k rozhodnutí, abych něco pro svoje fyzické a psychické zdraví udělala. Paní Daniela mi ukázala, že nemusím hladovět ani vymýšlet složité kombinace jídel, či počítat kalorie a vše si pracně zapisovat. Celé tři měsíce jsem měla pocit, že vlastně jen jím a jím a projídám se k lepšímu a zdravějšímu tělu. Nepotřebovala jsem přitom žádné drahé doplňky stravy, v podstatě všechno jsem sehnala i u nás na malém městě. Mám dvě malé děti a studuju vysokou školu a i přes to jsem si našla čas na sebe a svoje stravování. Jídelníček totiž vůbec není nijak časově náročný - zvládne to každý. Proto vzhůru do toho, je to super pocit obléknout si svoje oblíbené džíny, nebo běžet s kočárkem za synem, který uhání na odrážedle a nebýt zadýchaná, spocená a červená :-) Danielo děkuju, ukázala jste mi tu správnou cestu!

Lenka SmolenováLenka Smolenová Volary
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Dana Plášilová - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 9 kg a 7.2 kg tuku.

K Daniele jsem se objednala abych, nějak změnila své stravovací návyky a také abych nějaké to kilo shodila. Byla jsem na mateřské s dětma, neustále jsem byla unavená, vystresovaná a bez chutě do života. S jídlem to bylo obdobné, buď jsem nejedla, nebo se naopak přejídala. Po první návštěvě u Daniely jsem byla překvapená jejím přístupem – milá, usměvavá a stále optimistka. Naučila jsem se pravidelně jíst, nakupovat správné potraviny a hlavně jsem se začala více hýbat. Ve všem mě podporoval manžel a děti, které se neustále vyptávali, a dodnes ptají zda, tohle a tohle smím jíst nebo ne (většinou se jednalo o nějakou sladkost, když se chtěli rozdělit). Dnes již mám po tříměsíčním redukčním kurzu, váhu si stále držím, na jídelníček jsem si také zvykla a okolí si mé změny všimlo také a reakce jsou pozitivní. Ještě jednou Daniele za všechno děkuji.

Dana PlášilováDana Plášilová Čejkovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Michaela Pospíšilová - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 11.3 kg a 10.9 kg tuku.

Díky paní Daniele jsem hubla a neměla hlad. Při všech mých předešlých dietách jsem sice hubla, ale měla neustálý hlad a díky tomu i stále myslela na jídlo. Tříměsíční redukční kurz mi ukázal, že se dá stravovat zdravě, ale i velice chutně. Měla jsem jíst tak abych neměla hlad a to je a bylo pro mě důležité. Jsem ráda, že jsem poznala nové potraviny, které bych si jinak vůbec nekoupila a ani jsem nevěděla, že něco takového může i existovat. V tomto novém životním stylu pokračuji i po skončení kurzu a nebudu vůbec nic měnit. Sport je také důležitý a díky paní Daniele jsem pochopila, že by člověk měl každý den pro sebe něco udělat, i svižná krátká procházka je lepší než sedět doma. Žij zdravě bych určitě doporučila každému kdo chce změnu, zhubnout a začít žít zdravě. Já jsem zhubla 11 kg přirozeně a doufám, že budu hubnout i dále. Ještě jednou děkuji paní Daniele a budoucím klientům přeji hodně úspěchů :-)

Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová České Budějovice
Prohlédněte si výsledky redukce hmotnosti
Lucie Zemanová - výsledky

Díky redukčnímu kurzu jsem za 12 týdnů zhubnula 10.8 kg a 12.4 kg tuku.

Vidím to jako dnes. Stojím v autobuse cestou domů z práce a před sebou mám svou kamarádku, která je asi tak poloviční. Vrhnu se za ní a ptám se „JAK?“. Odpověď zněla "Žij-zdravě.cz". S velikou zvědavostí jsem chvátala domů, abych se podívala na jejich web. Po přečtení všech referencí jsem napsala paní Daniele e-mail, kde jsem jí vylíčila svou situaci. Celý život jsem bojovala s nadváhou. Zažila jsem si stav silné obezity v dětství, ale i stav podvýživy. Postupem času a především hormonálními změnami v pubertě jsem se za posledních 9 let dostala ze 47 kg na 62 kg. Věděla jsem, že je čas začít s tím něco dělat. Domluvila jsem si proto s Danielou schůzku, kde jsme se dohodly, že vyzkouším 3-měsíční redukční kurz. Týdny plynuly a já najednou viděla, že mi jsou kalhoty volnější, pak už jsem dokonce musela nosit pásek, pak už ze mě všechny kalhoty padali i s páskem a já po tří měsíčním boji shodila úžasných 9 kg tuku, a vlastně hrozně snadno :-) Dostala jsem se na krásných 53 kg. Pokud tedy ještě někdo z vás váhá, zda se do toho boje s nadbytečnými kily pustit právě s Danielou, tak já za sebe říkám velké ANO! A Daniele patří moje velké DÍKY :-)

Lucie ZemanováLucie Zemanová České Budějovice

Z etických důvodů již rok nejím maso a po 6 měsících jsem ze svého jídelníčku vyloučila veškeré potraviny živočišného původu. Díky tomu mi zmizela spousta zdravotních potíží a cítím se mnohem lépe. Paní Mgr. Šupkovou jsem kontaktovala z toho důvodu, že jsem chtěla pár kilo shodit a aby mi pomohla při sestavování jídelníčku tak, aby obsahoval všechny potřebné živiny. Paní Šupková byla velmi milá, ochotně zodpověděla na mé otázky, zajímala se o můj celkový zdravotní stav a respektovala moje rozhodnutí o tom, co budu jíst a co ne. Po 14ti dnech mi poslala hotový jídelníček. Byl krásný, pestrý, jednoduchý na přípravu a obsahoval moje oblíbené potraviny, za což jsem jí byla neskuteně vděčná. Začátky byly trochu náročnější na čas (vážení jednotlivých porcí a zapisovaní), ale za pár dní jsem si zvykla a šlo mi to pěkně od ruky. Díky paní Šupkové jsem za měsíc a půl zhubla 3 kg (z toho 2,8 kg tuk), cítím se báječně a mám spoustu energie. A to pracuji v nepřetržitém provozu, kde se mi směny nepravidelně střídají, takže energie je pro mě důležitá. A co se týče finanční náročnosti? Prvotní nákup se odvíjí od toho, kolik zdravých potravin máte doma, ale věřte mi-stojí to za to! Protože pokud zdravě jíte, cítíte se báječně, máte spoustu energie, hýříte optimismem a to je nejdůležitější.

Lucie JarošováLucie Jarošová České Budějovice

Teď když se dívám zpátky, se nestačím divit kolik let jsem strávila marnými pokusy shodit nějaké to kilo navíc. Došlo to tak daleko, že záchvaty cvičení a zdravější stravy se buď minuly účinkem nebo mi dokonce na váze nějaké to kilo přibylo !! Poslední věc, která mi zbývala bylo sama sebe přesvědčit, že mi moje váha nevadí. Moje vlastní nespokojenost se svou postavou, celodenní pocit únavy a strach do jaké míry “to“ může zajít. Mě donutily si slíbit, že pro sebe udělám poslední věc a pokud se nepodaří tahle, tak se snahou shodit nadobro skoncuju… Přišla jsem k Daniele a přestala jsem sama sebe stresovat otázkami, zdali to, co jím není moc tučné či kalorické, zdali je to pro mě v tuto hodinu vhodné atp. Věděla jsem, že mám za zády odborníka a tak jsem následovala její rady a doporučení. Během spolupráce s Danielou si uvědomíte kolik jste při svých předešlých pokusech shodit dělali chyb, jak moc zbytečně jste se omezovali a trápili. První věc, která Vás šokuje je kolik máte energie, síly v těle a psychického nadšení ! Přijdete k Daniele na konzultaci a ona Vám řekne, že první kilo je dole. Následujících každých další 14 dní slyšíte, že jste zas o něco lehčí Kurz končíte s úsměvem na rtech a s návodem, jak ŽÍT ZDRAVĚ !

Marcela JarošováMarcela Jarošová České Budějovice

Vřele služby paní Daniely ze společnosti Žij-zdravě.cz.doporučuji všem, kteří chtějí zhubnout nebo změnit svůj životní styl. Mám za sebou 3 měsíční redukční kurz a jsem spokojená. Paní Daniela je skvělý člověk, pokaždé dobře naladěná s úsměvem na rtech mi dodávala energie při každé naší konzultaci. Kila šla docela dobře dolu, naučila jsem se jak mám správně jíst a mám radost, že i dcera neodmítá nové potraviny, které jsme zařadili do jídelníčku. Určitě koncem kurzu nekončí mé návštěvy u ní :-) Mockrát Vám za vše děkuji!

Lenka KolínováLenka Kolínová České Budějovice

Než jsem přišla k paní Daniele, zkoušela jsem hubnout sama. Cvičila jsem, jedla méně, ale kila ne a ne dolů. Snažila jsem se víc a víc a kila šla spíš nahoru. Byla jsem nervozní, nepříjemná na ostatní a nešťastná, protože moje snaha vyšla naprázdno a já na nic jiného nemyslela. Nakonec jsem se rozhodla vyhledat výživovou poradkyni a dle recenzí jsem objevila paní Danielu. Byla velice příjemná, ochotná, vše vysvětlila a s jakýmkoliv problémem se na ní mohl člověk obrátit. Začala jsem jíst podle plánu a kila šla najednou dolů ani nevím jak. Bez stresu, s dobrou náladou. Shodila jsem pár kilo, nabrala svalovou hmotu a cítím úžasně. Objevila jsem potraviny které jsem předtím neznala a zjistila že jsou výborný a navíc zdravý :-) Nemám ráda, když se mě někdo zeptá: „jak ti jde dieta?“ jelikož dieta to není, je to pouze zdravý životní styl a tak by měl žít každý, pokud se chce cítit skvěle!

Andrea ŠátavováAndrea Šátavová České Budějovice

Nezbývá mi nic jiného než služby společnosti Žij-zdravě.cz doporučit! Do Žij-zdravě.cz jsem nastoupila v půlce září 2012 a ke konci ledna 2013 jsem shodila už 18 kg! Dostala jse se tak, tam kam jsem chtěla. Díky moc za změnu životního stylu a vysněnou velikost "36" :-) Vy co ještě stále váháte, tak už neváhejte a jděte do toho!!!!

Evča CharyparováEvča Charyparová České Budějovice

Věřím, že každý kdo se dostal až k těmto řádkům, má opravdu zájem dělat něco se svou postavou a hlavně se svým zdravím. Já jsem naprosto přesvědčená, že jste tady správně. K Daniele jsem přišla jako většina ostatních – zoufalá, že jsem zkusila všechno a že nic nezabírá, jak by mělo. Z každé diety jsem byla víc a víc ve stresu a každá povánoční kila se shazovala hůř než ta loňská. Navíc jsem byla neustále unavená, lenivá, často mne bolel žaludek. Zařekla jsem se, že už nikdy nebudu držet žádnou dietu, že to přece musí jít jinak. A ono to, světe zboř se, opravdu jde! Pokud ještě váháte, nevěříte – tak to prostě zkuste. Daniela Vás prostě nadchne. Po tříměsíčním kurzu jsem se dostala na váhu, kterou jsem měla naposledy před deseti lety. A teď to hlavní - kila se nevrátila! To se mi nikdy s žádnou dietou nepodařilo. Daniela mě prostě naučila, jak na to. Naučila jsem se přemýšlet o tom, co dám do nákupního košíku, co dám synovi ke svačině atd. V jídelníčku celé mé rodiny nastaly změny a byly přijaty s nadšením. Není pravda, že co je zdravé, nemůže být dobré. S naprosto čistým svědomím a s velikým nadšením doporučuji každému spolupráci s Danielou, uvidíte, že po pár týdnech z Vás bude perfektně naladěný, usměvavý a optimistický člověk – tedy na mě to zabralo na 100% !

Vlaďka SvobodováVlaďka Svobodová Dříteň

Bylo by naprosto skvělé a úžasné, kdybych tyto řádky dokázala proměnit v obrovský gejzír, který by strhl naprosto všechny, kteří řeší nějaké to kilo, chtěli by to provést zdravě, dostanou se až sem, na tyto stránky a ke čtení recenzí. Aby už ani chviličku neváhali a zavolali nebo napsali Daniele a sjednali si schůzku. Z vlastní zkušenosti můžu jen a jen doporučit – opravdu neváhat a jít do toho!!! Ono to totiž funguje. Daniela vám s naprosto profesionálním, ale i férovým a lidsky milým přístupem ukáže pohodovou a hlavně zdravou cestu k vašemu cíli. Bez stresu, počítání, vážení se. Je to úžasný, skoro to nechápete jak je to možné, když už jste vyzkoušeli snad všechno na světě a ono nic nebo jen na chvíli, baví vás to a cítíte se skvěle. OPRAVDU :-) Móóc děkuji, Danielo!

Leona TörökováLeona Töröková České Budějovice

K paní Daniele, jsem přišla s tím, že bych chtěla změnit svůj dosavadní život, co se týká stravování a hlavně zredukovat svojí váhu. Byla jsem rok a půl po porodu a nějaká ta kila zůstala nahoře, tak jsem se rozhodla s tím něco dělat. Vždy když jsem se do toho pustila sama, brzy jsem zase skončila a tím jsem zjistila, že na sebou potřebuji kontrolu, jinak to sama nezvládnu. Přihlásila jsem se na 3 měsíční redukční kurz, který mi změnil téměř celý můj jídelníček. Za pomoci Daniely se mi podařilo zhubnout necelých 7 kg, za což jsem velmi ráda. Cítím se skvěle. Takže pokud ještě váháte, určitě mohu jen doporučit.

Jitka ValentováJitka Valentová Hluboká nad Vltavou

Milá Danielo, chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za Váš tříměsíční redukční kurz, hodně mi dal a změnila jsem celkový pohled na to, co jím. Jen díky VÁM se má váha dostala opět na hodnotu, jakou jsem měla před prvním těhotenstvím (cca 12 kg dole) oslovuje mě spoustu i cizích lidí a ptají se mě jak jsem dokázala zhubnout, za což jsem moc ráda a všem Vás doporučuji :-)

Petra DelievováPetra Delievová České Budějovice

Mám celoživotní problémy s nadváhou. Několikrát se mi podařilo zhubnout, ale všechno jsem vždy úspěšně nabrala zpátky. A k tomu jsem po celou dobu držení diety měla neskutečný hlad a chutě. Po porodu mi zůstalo ještě pár kilo navíc. Sama jsem na hubnutí neměla sílu a byla jsem zoufalá. Na doporučení svých kamarádek jsem navštívila paní Danielu. Ta mi kompletně sestavila jídelníček, dala pár rad a já po třech měsících zhubla téměř 15 kg. S klidem mohu říci, že to byla nejsnadněji zhozená kila v mém životě. Absolutně jsem netrpěla pocitem hladu. Daniela mi ukázala, jak se zdravě stravovat a já v tom i nadále budu s radostí pokračovat. Chtěla bych všem, kteří, tak jako před časem já, nemají sílu sami bojovat s přebytečnými kily, ať se svěří do rukou paní Daniely, úspěch předem zaručen.

Jana CipínováJana Cipínová Štěpánovice

Spolupracovat s Dančou jsem se rozhodla především z důvodu změny svých stravovacích návyků, shození pár kilogramů po prvním těhotenství a hlavně také kvůli získání informací o tom, jak správně a zdravě stravovat svou malou dceru. Moc Danče děkuji za její přístup, profesionalitu i trpělivost. V otázkách zdravé výživy jsem byla laik, ale díky Danče, jsem pochopila princip zdravé výživy a základní pravidla stravování. Stačilo pár týdnů a jsem o několik kilogramů tuku lehčí. Cítím se dnes mnohem lépe, nejen fyzicky, ale i psychicky, s vědomím, že nejen sobě, ale i své malé dceři dávám vyváženou, zdravou stravu.

Petra VlkováPetra Vlková České Budějovice

Dobrý den, také bych chtěla přidat velmi pozitivní recenzi. Prošla jsem si 3-měsíční kurz pod dohledem a jsem absolutně nadšená! Po druhém dítěti mi váha zůstala a ne a ne s ní hnout :-( po důkladně propracovaném a velmi pestrém týdenním jídelníčku se konečně pohnula a mě šla kila krásně dolů. Každý týden jsem dostala nový jídelníček a po přeměření moje váha stále klesala, fakt super!!! Můj největší problém byl v nepravidelné stravě, strašným úletům na sladké :-o (bez sladkého jsem nenastartovala ani den) a hrozné únavě (kolikrát jsem se synem i odpoledne usnula). Jídelníček byl sestaven důkladně a pestře, takže jsem věděla co budu druhý den vařit a jaké potraviny budou zapotřeba koupit, nic mi nechybělo - dokonce ani to sladké :-) pak jsem přidala trochu pohybu a šlo to úplě samo. Za 10 týdnů jsem měla dole skvělých 9 kg TUKU!!!Fakt super!!! Váhu si držím a jím vše, na co mám chuť, žádný jojo-efekt a žádná únava.Člověk se cítí skvěle a hned se mi zvýšilo sebevědomí. Všem co váhají a přemýšlí nad tím, moc, moc doporučuji, je to skvěléééé. Jsem moc ráda, že jsem kurzem prošla a Danielku poznala!

Lenka ČernáLenka Černá Frymburk

Na konzultaci k Daniele mě objednaly kamarádky, protože už nemohly koukat na moje věčné diety, které vedly jen ke zničenému metabolismu, nejedení a přibírání na váze skoro z ničeho. Vždy jsem hodně sportovala, ale na sport jsem měla čím dál tím míň energie. Danuš mi na začátku řekla, že musím víc jíst. Samozřejmě jsem tomu nevěřila. Víc jíst a víc hubnout? Vždyť to je blbost. Trvalo mi skoro rok, než jsem se k Danuš vrátila a dnes vím, že je to pravda! Nic lepšího, než jí poslechnout, jsem udělat nemohla! Díky ní jsem pochopila, jak správně se stravovat. Jím podle jejich doporučení prakticky všechno a za 3 měsíce naší spolupráce se mi nejen srovnal metabolismus, ale začala jsem i hubnout! Je to opravdový profesionál, který najde individuální přístup úplně ke každému. Poradí nejen na konzultacích, ale ochotně odpovídá i na otázky přes mail, což je super! Můžu se na ní obrátit s jakýmkoliv dotazem a vím, že mi ochotně a dobře poradí! Všem, kteří chtějí žít zdravě a dobře vypadat, vřele doporučuji! Není to o dietě a o hladu, ale o pestré chutné a pravidelné stravě, která má zaručené výsledky!!! Věřte, je to tak! Danuš, děkuju Ti!

Elena ŽemličkováElena Žemličková České Budějovice

Začala jsem intenzivněji cvičit půl roku po mém druhém porodu. S Danielou spolupracuji již 3 roky. Stala se mým osobním trenérem, výživovým poradcem, instruktorem spinningu a dnes už i přítelem v jedné osobě. Velice si jí vážím pro její vysokou profesionální přístup, spolehlivost a povahové rysy. Času stráveného s ní ať už v posilovně či cvičebním sále jsem nikdy nelitovala! Každému, kdo chce začít se svým tělem a zdravím něco dělat můžu mu Danu jen doporučit.

Mgr. Kateřina LackoMgr. Kateřina Lacko České Budějovice

Boj s kily navíc je pro mnoho lidí bojem nad jejich síly. Jedna chyba za druhou a výsledkem je naopak nenápadné přibírání na váze. Také jsem se dlouhou dobu trápila. Pak jsem zahodila stud a zábrany a všechno jsem to na sebe prozradila Daniele. Samozřejmě nebylo příjemné na sebe prozrazovat věci, za které se člověk stydí. Pochopila jsem však v prvním okamžiku, že tady se člověk stydět nemusí. Přišla jsem z problémem a Daniela mi ukázala jak ho řešit. Prošla se mnou postupně 12 týdnů (včetně Vánoc!) a během spolupráce s ní se mi podařilo zhubnout více než 8 kg. Cítila jsem se skvěle a pořád se tak cítím. Po skončení mojí spolupráce s Danielou jsem z hubnutím na čas přestala. Přibližně 2 měsíce jsem cíleně nehubla, přesto jsem za celou dobu nepřibrala zpátky nic. V příštích dnech opět najedu na systém , který byl vypracován přímo pro mne a teď už vím, že to zvládnu i bez dohledu, protože díky Daniele vím, že to zase tak těžké není. Jen vědět jak na to. Danielo, děkuji!

Eliška DvořákováEliška Dvořáková Týn nad Vltavou

V květnu 2011 jsem se rozhodla dát si k narozeninám konečně něco, co dlouhodobě změní můj životní styl. V té době jsem ve svých 24 letech vážila 85 kg a byla jsem ze sebe opravdu nešťastná a otrávená, což odnášelo hlavně mé okolí. Na první návštěvu k Daniele jsem se opravdu těšila a vše proběhlo bezvadně. Vstřícnost, dodání odvahy, že to opravdu zvládneme a výsledky vážení a měření mě „nakoply“ a pustila jsem se do tříměsíčního redukčního boje. On to zase takový boj nebyl, jelikož jsem začala jíst zkrátka jinak – víc, zdravě a hlavně pestře a začala jsem se pravidelně hýbat – to vše pod pečlivým dozorem a navíc s typy a recepty vyvážených a zdravých pokrmů. Postupně jsem se naučila kdy, co a v jakém množství mohu jíst, aby vše bylo vyvážené. Scházely jsme se s Danielou každý týden v pravidelnou hodinu a výsledky mě neskutečně těšily. Navíc jsem mohla kdykoli napsat a zeptat se, když se objevil nějaký problém. V současné době (září 2011) mám 74 kg a jsem se sebou opravdu spokojená. Navíc jsem zdravě naučila jíst i mou rodinu, takže rozhodnutí kontaktovat paní Danielu považuji za jedno z nejlepších v mém životě. Každému, kdo má odvahu a chuť změnit svůj životní styl mohu program Žij-zdravě vřele doporučit.

Ivana ZemanováIvana Zemanová České Budějovice

Zdravím všechny, kteří se rozhodli, nejen zhubnout, ale i změnit svůj život. Já sama mám za sebou řadu diet, a vždy dopadly katastrofou, no po létě už jsem se nemohla na sebe ani podívat, na tož chudáci ti ostatní. Chtěla jsem ten kolotoč změnit, ale věděla jsem, že sama to nedokážu, takže jsem začala hledat na internetu a objevila jsem tam stránky paní Šupkové. Zaujala mě hned její slova na úvod a přišla mi sympatická, takže jsem neváhala a kontaktovala a domluvila si schůzku. Byla jsem samozřejmě na začátku skeptická, nevěřila jsem, že se to změní pouze pravidelností a kvalitním jídlem, ale změnilo. Za ty tři měsíce jsem se naučila hlavně poslouchat své tělo, co potřebuje a v mém případě i jíst pravidelně,to hlavní, že se mi podařilo zhubnout více jak 10 kg. Pokud stále váháte, tak už neváhejte! Paní Šupková je profesionálka na svém místě a určitě Vám pomůže!

Eva KlabouchováEva Klabouchová České Budějovice

Uvažovala jsem o redukci váhy, začínala jsem mít zdravotní problémy. O paní Daniele jsem se dozvěděla díky Slevomatu. Původně jsem chtěla jít jen na měření a zjistit „jak na tom jsem“. Pak jsem si ale řekla, že za zkoušku nic nedám a rozhodla jsem se pro 3 měsíční redukční program. Díky jídelníčkům a vstřícnému přístupu paní Daniely se mi podařilo během těchto měsíců, změnit můj životní styl a zhubnout 12 kg. Zajímavé je, že jsem netrpěla hladem, ani nadměrnou únavou. Začala jsem každý den chodit na rychlé, dlouhé procházky. Výsledek se dostavil, nejsem unavená jako dříve, jsem spokojená a šťastná, po 3 měsících jsem vyměnila šatník, obleču věci, které jsem několik let neoblekla. Teď už vím jak si váhu udržet nebo jak začít znovu hubnout. To všechno díky paní Daniele, která mi velmi ochotně zodpovídala moje časté dotazy a naučila mě pravidlům nového životního stylu. Ještě jednou moc děkuji za pomoc.

Marie KalátováMarie Kalátová Třeboň

Všem, kteří chtějí zhubnout a něco ve svém životě změnit a stále váhají, vřele doporučuji – jděte do toho s Danielou a Žij-zdravě.cz, s.r.o.. Absolvovala jsem 3 měsíční kurz. Cítím se skvěle, jsem o pár kilo lehčí. Zařadila jsem do rodinného jídelníčku potraviny, které jsem dříve neznala nebo jsem si myslela, že se složitě připravují. Uvědomila jsem si, že správně jíst nestačí, důležitý je pravidelný pohyb a dostatečný odpočinek. Daniele děkuji za podporu a optimismus, kterým mě nakazila. Dál pokračuji v zavedeném „režimu“ a věřím, že ještě nějaké to kilo tuku půjde dolů. Děkuji!

Petra JakschováPetra Jakschová Hrdějovice

Paní Danielu Šupkovou mohu vřele doporučit! Naučila mě nejen správně se stravovat, ale brát to jako i jako součást života, což si myslím, že je nejdůležitější. To že jsem přitom ještě pár kil shodila byl pro mne bonus :-) V nastaveném "režimu" stále pokračuji a je mi opravdu lépe. Jako pozitivní vidím hlavně to, že jsem do jídelníčku zařadila i potraviny, které jsem předtím vůbec neznala a naučila se vařit z jiných a zdravějších surovin a opět jsem pochopila, že pohyb a sport k životu prostě patří. Nesmím také zapomenout na to, že jsem se zbavila večerního popíjení vínka spojeného s mlsáním, o kterém jsem zjistila, že mi vlastně vůbec nechybí :-) V minulosti jsem se sama snažila o různé diety a o nastavení tzv. zdravého životního stylu, ale výsledek nikdy nebyl dlouhodobý. Teď díky paní Daniele mám mnohem víc informací a silnější vůli, její optimismus, který je obrovsky motivující, se mi bude vybavovat ještě hodně dlouho :-)

VeronikaVeronika České Budějovice

Už od dětství trpím výkyvy hmotnosti. Na vysoké škole jsem měla váhu 50 kg, kdy jsem drasticky hubla. Po vysazení antikoncepce a změně životního stylu jsem během čtyř let nabrala skoro třicet kilo. Bylo to pro mě opravdu těžké, najednou se brát taková jaká jsem. Chvíli jsem se pokoušela hubnout, ale pak jsem se opět vrátila ke konzumaci nevhodných potravin a žádném sportu. Když už jsem byla opravdu zoufalá, zkusila jsem se začít hýbat. Pravidelně jsem hrála florbal. Má kadeřnice, se kterou si vždy povídáme o všem, mi doporučila na změnu jídelníčku paní Danielu. Byla s ní spokojená jak ona, tak její sestra. Daniele jsem zavolala, objednala se a konečně mohlo přijít to správné hubnutí. :-) Naučila mě jíst pravidelně a hlavně správné potraviny. Začala jsem cvičit ještě víc a hlavně se sama sobě líbit. Za dva měsíce jsem zhubla 5 kg a nyní pokračuji dále. Věřím, že se brzy dostanu na váhu, se kterou budu naprosto spokojená. A za to všechno děkuji Daniele, která mi dala sílu bojovat.

Zdeňka BlažkováZdeňka Blažková České Budějovice

Paní Danielu jsem se rozhodla kontaktovat na konci roku 2012. Již delší dobu před tím jsme věděla je je nutností se sebou něco začít dělat, ale styděla jsem se zeptat. Obávala jsem se kohokoli zeptat se, jak na to. Již při první kontaktu s paní Danielou jsem věděla že je to ten pravý člověk. Na naší první smluvenou schůzku jsem se vysloveně těšila :-) Vždy jsem se snažila nějakým způsobem zhubnou, ale problém byl v tom že diety které jsem držela byly skoro na nic, vždy jsem měla hlad a když jsem pár kil shodila zaručeně jsem je pak nabrala zpět. Daniela mě nasměrovala tím správným směrem, ukázala co jíst a taky podotkla jednu důležitou věc. Nesmíte mít hlad, ale to neznamená bezhlavě a cokoli jíst. Jde o to jen, správně poskládat jídelníček, uvědomit si pár základních věcí. Dnes, po 5 měsících mám dole 10 Kg a cítím se výborně. Dle mého názoru vím že paní Daniela je člověk na svém místě a hlavně má úžasný přístup k lidem ať tlustým nebo hubeným :-) Pokud váháte jako já, zda se k Daniele objednat tak za sebe říkám jednoznačně ANO. Nebojte se toho že máte víc tuku než byste měli mít, nestyďte se, není čeho. Přeji krásný den Všem a hodně zradu při Vaší redukci váhy.

Lucka KolouchováLucka Kolouchová České Budějovice

K Daniele jsem poprvé přišel začátkem listopadu 2012 s typickým problémem většiny dnešní populace - obezitou, se kterou jsem se v posledních deseti lety pokoušel bojovat, někdy s větším či menším úspěchem. Nicméně vždy v několikaměsíčním horizontu byl výsledek nulový, váha opět vyskočila nad poslední maximum. Byl jsem doslova zoufalý a nevěděl jsem jak dál. Daniela mi ukázala, že diety jsou naprostá hloupost a jediným řešením je se stravovat vyváženě, ideálně s přidáním nějaké zátěžové aktivity. Změnil jsem tedy kompletně svůj jídelníček a vlastně i životní styl. Mohu jíst v podstatě vše, důležité je pouze umět správně rozvrhnout jednotlivé pokrmy. Nyní na počátku dubna 2013 mám o 15 kg méně, cítím se skvěle a nic mi nechybí. Danielu mohu upřímně doporučit pro její individuální a profesionální přístup! Tímto jí ještě jednou děkuji za pomoc!

Tomáš KnittlTomáš Knittl České Budějovice

Hledala jsem možnost rady, jak změnit své stravovací návyky a snížit i trochu svou váhu. Na doporučení jsem se objednala v listopadu 2012 k paní Daniele. Nikdy jsem v takové poradně nebyla. O to víc jsem byla překvapená příjemným přijetím, profesionálním odborným přístupem. Získala jsem důvěru v to, co mi paní Daniela řekla a jak mi poradila. Sestavila mi jídelníček, poradila s jednotlivými potravinami a to včetně míst, kde je nejvýhodněji nakoupím. Přiznám se, že to pro mě byla veliká změna. Dnes, po dvou měsících se cítím skvěle, zhubla jsem dokonce o 5 kg. Stravovací zvyky jsem si vzala za vlastní a protože chodím pravidelně cvičit, daří se mi váhu dále snižovat. Chtěla bych paní Daniele poděkovat a doporučuji všem, kteří dosud váhají, aby její zkušenosti využili.

Jana HamanováJana Hamanová Roudné

Paní Danielu jsem navštívila na základě kladných referencí mojí sestry, která měla skvělé výsledky. Mojí hlavní motivací bylo, že jsem měla po porodu o 13 kg více a chtěla jsem tyto nadbytečná kila rychle a hlavně zdravě zhubnout. Paní Daniela mi “dala” stravovací zvyklosti na míru. Hubla jsem pomalu asi 1-2 kg měsíčně, bez jakýchkoli pocitů hladu. Naučila jsem se pravidelně jíst a nikdy jsem neměla pocit hladu, moje tělo dostávalo to, co potřebovalo. Jedla jsem hodně zeleniny, ovoce, ryb a kvalitních mléčných výrobků. Po tří měsíční ,,očistné kůře“ jsem zhubla cca 5 kilo. Na první pohled by se mohlo zdát, že to není mnoho, ale díky tomuto zdravému kroku jsem se naučila jíst zdravě a především jsem se cítila dobře. Nyní asi půl roku od první návštěvy paní Daniely, jsem zhubla dalších 5 kilo a jsem skoro na původní váze jako před otěhotněním. Hlavní je, že se cítím skvěle a už si ani nedovedu představit, jak se přejídám nebo nakupuji nezdravé potraviny. Samozřejmě důležitým krokem k vysněné postavě je zapojení sportovní aktivity. Doporučuji najít si sport, který vás bude bavit. Já jsem si oblíbila trampolíny. Děkuji Daniele, že mi ukázala správný směr!

Lenka ŽákováLenka Žáková České Budějovice

S Dančou jsem začala spolupracovat 16. července 2012. Do dnešního dne (3. 12. 2012) se mi s její pomocí podařilo shodit 16 kg a v pase ubrat 21 cm! Nikdy mě do ničeho nenutila, nic mi nepřikazovala, "jen šla vedle mě". Když jsem potřebovala s čímkoliv a kdykoliv poradit, mohla jsem se na ní obrátit. Podpořila mě i ve chvíli, kdy mi nebylo úplně nejlépe. Vyslechla, poradila a nasměrovala mě. Bez Danči bych v hubnutí už nepokračovala. Spolupracujeme spolu i nadále a jsem moc ráda, že jsem si vybrala v tom množství výživových poradců právě ji!

Alžběta NožinováAlžběta Nožinová České Budějovice

Při druhém těhotenství jsem přibrala 25 kg a nikdy se mi nepodařilo je shodit. Vyzkoušela jsem všechny možné diety, dělenou stravu i krabičkovou dietu. Vše marné. Krabičková dieta mě naučila jíst pětkrát denně, ale to je tak vše. Co mám jíst, kdy a kolik to mi řekla až Daniela. Musím jí moc poděkovat, protože mě nenásilnou formou (žádné drastické diety) naučila pravidelně a správně jíst. Její slova, abych neměla nikdy hlad a pořádně se najedla, mě strašně překvapila. Ale funguje to! Kila jdou dolů, sice pomalu, ale stále a vypadá to, že natrvalo!

Ing. Martina StrnadováIng. Martina Strnadová České Budějovice

Přečetla jsem si reference a chtěla bych se přidat. Jsem letošní padesátnice, tak by se dalo předpokládat, rozumná ženská. Tak to ale není, byla jsem vlastně celý život hlady. Asi před třemi lety jsem dostala permanentku do fitka, prý za odměnu, ne za trest (moje BMI ukazovalo obezitu). Tak jsem si řekla, zkusím to! Cvičila jsem 5x týdně a nezhubla jsem nic. Tak jsem si řekla, že cvičit budu dál, ale můj metabolismus už je asi tak opotřebovaný, že už zůstanu tak, jak jsem. Dělala jsem v Českých Budějovicích a tak jsem často potkávala městský autobus, který na zadní straně měl vysmátou holčinu, zavalenou zeleninou a ovocem a odkazem na www.zij-zdrave.cz. Říkala jsem si, to všechno jím a chutná mi to a jsem tlustoprd, tak proč? Ve fitku mi řekli, že dělám něco špatně a že to asi bude v životosprávě, tak ať se s někým poradím. Vzpomněla jsem si na tu reklamu a šla jsem tam. Na první schůzce jsem se seznámila s Danielou (mimochodem tou holčinou z reklamy, žádná modelka, ale výživový poradce), pro mě odborník na svém místě. Jím víc, než kdy jsem jedla a ta její zázračná mašinka ukazuje, že tuky mizí. Líbí se mi moc přístup, jakým komunikujeme, líbí se mi, že nemusím počítat kalorie, že se mohu kdykoli zeptat na e- mailu. Tak konec výmluv, pokud Vás trápí váha, zajděte si na pokec s tou holčinou z reklamy, nechte si poradit a přeji Vám, ať neváháte 50 let jako já.

Marie SvobodováMarie Svobodová České Budějovice

V květnu tohoto roku (2011) jsme se poprvé setkali s Danielou. Nejdříve jsme využili voucheru ze Slevomatu a poté přes Milanovo počáteční nechuť se rozhodli, že budeme pokračovat v redukčním programu. Po dobu tří měsíců jsme se pravidelně setkávali, a sledovali výsledky společného snažení. Naučili jsme se hodně zajímavých věcí, Víte dříve nám nezáleželo, co kupujeme, nebylo to pro nás důležité. Ale Daniela nám ukázala hodně zajímavých věcí, kterých bychom si měli při nákupu potravin všímat. Začali jsme tedy kupovat zdravé potraviny, a vařit zdravá jídla, přesto chutná jídla. Dokonce i svíčková s knedlíkem se dá udělat zdravě, a hlavně chutně. Díky Daniele jsme získaly spoustu nových gastronomických zážitků a přitom jsme ještě hubli. Chtěli bychom závěrem říct, že její profesionální, ale zároveň velmi kamarádský přístup jsme nepochopily jako dietu, ale jako změnu životního stylu. A ten se nám moc líbí, proto jí přejeme mnoho spokojených klientů, jako jsme my dva. Díky Danielko!

Petra a MilanPetra a Milan České Budějovice

V dubnu 2011 jsem si zakoupila na Slevomatu voucher na anylýzu těla na přístroji InBody, díky kterému jsem poznala Danielu. Při této kontrole těla jsem se dozvěděla, že mohu absolvovat 3 měsíční redukční kurz pod stálým dohledem a kontrolou. Neváhala jsem ani chvilku a hned jsem se s Danielou domluvila. Báječné bylo to, že jsem byla v kontaktu přes e-mail, protože jsem z Tábora a neměla jsem možnost být v Budějovicích často. Po počátečních obavách, jestli to zvládnu, jsem se do hubnutí zakousla. Změnila jsem i styl cvičení, tzn. vyměnila jsem posilovnu za aerobní pohyb. Objevila jsem cvičení na pásech (K2). Blížilo se léto a mě to velice bavilo. Od 1.dubna do 30.června jsem zhubla 7 kg, a cítila jsem se skvěle. Samozřejmě cvičím dál a snažím se dodržovat jídelníček. Váhu si udržuji a chci začít hubnout dál. Moc jsem si nevěřila, ale Daniela mi velice pomohla. Získala jsem zpět nadšení pro to, abych se sebou něco dělala. Ubývající kila byla velkou motivací pro pokračování. Není důležité zhubnout rychle, protože ta váha nevydrží. Díky Daniele jsem dokázala, že se mi trochu zrychlil metabolismus zjistila, že pro mne je ze všeho nejdůležitější jíst opravdu pravidelně.

Jitka BoháčováJitka Boháčová Tábor

Už v minulosti jsem se pokoušel zhubnout, ale nikdy to nevedlo k viditelným výsledkům, opakoval jsem klasické chyby jako většina lidí při podobných pokusech a vždy to zase brzo vzdal když nebyl vidět efekt. Až díky radám od Daniely, jak v oblasti životosprávy a výživy, tak i v tom jak intenzivně a jakým způsobem se hýbat a cvičit, jsem dokázal během velice krátké doby zhubnout 9 kg a to pouze z tukových zásob, ne na úkor svalové hmoty, ta naopak přibyla. Její rady se mi v praxi stoprocentně osvědčily a já se teď díky ní cítím mnohem líp než dřív. Přitom je to vlastně docela jednoduché, stačí mít někoho jako je Daniela, poslechnout její rady a hned všechno jde a výsledky se dostaví. Danielo, děkuji!

Erik HutterErik Hutter České Budějovice

Danču jsem oslovila, jako svou bývalou trenérku, po přestěhování z Prahy zpět do ČB. Jelikož se u mě projevila alergie na lepek a já byla nesprávným stravováním stále vyčerpaná a unavená. Jedla jsem všemožně a hlavně sladké. V domnění, že tím ztracenou energii získám. Opak byl pravdou. Danča mi ukázala, jak se správně a jednoduše stravovat, abych měla zase spoustu energie, a přitom jsem dodržovala bezlepkovou dietu. Díky ní, je mi skvěle, stravuji se pravidelně a zdravě. A navíc jsem ztratila několik centimetrů, takže se opět vejdu do svých oblíbených kalhot :-). Dani, moc a moc Ti děkuji!

Šárka ŠtrosováŠárka Štrosová České Budějovice

V lednu 2011 jsem se dověděla termín operace 17.5. - náhrada kyčelního kloubu - totální endoprotéza, na kterou jsem čekala rok a půl. V dopise s pokyny jsem se mimo jiné dočetla, že důvodem odmítnutí operace je i nadváha, tzn. BMI nad 30. Měřím 164, vážila jsem v té době 92 kg. chtěla jsem shodit aspoň 10 kg. Začala jsem se více hýbat, tzn. plavat, cvičit aquaerobik, jezdit na kole, ale bolesti nohy se velmi rychle horšily a tak jsem byla nucena pohyb omezit jen na kolo. Na začátku března jsem si uvědomila, že to sama nezvládnu. Hledala jsem pomoc na internetu, různé diety, apod. Na Slevomatu jsem objevila kupon na měření těla a pomoc s jídelníčkem. Neváhala jsem a objednala a v zápětí hned volala na příslušný telefon a domluvila si schůzku. Můj první dojem byl trochu rozpačitý, nevěřila jsem si, že s tak mladou paní si budu rozumět a že to půjde. Zaplatila jsem zálohu, domluvila se na schůzce na příští týden. Tam jsem dostala vytištěné pokyny, jak pravidelně a co jíst a pít. Pak jsme se scházely vždy pravidelně každý týden ve stejnou dobu. První týden "diety" nebyl vůbec těžký a neměla jsem hlad. Píši dieta s uvozovkami, protože to ani nebyla dieta, ale zdravé potraviny. Byla jsem pod pravidelným dohledem, vážila jsem se na přístroji, který zjistí více hodnot, než jen váhu, každý týden se jídelníček měnil, tak jsem neměla ani pocit stereotypu. Váha šla rychle dolu, až se i paní Daniela divila. A nastal poslední den setkání. vážila jsem 81 kg. Bez pomoci paní Daniely by se mi to nepodařilo. Opravdu ještě jednou moc děkuji. Nyní po operaci vážím 78 kg.

Božena SládkováBožena Sládková České Budějovice

Děkuji paní Daniele za výbornou spolupráci při “Tříměsíčním redukčním programu”, díky kterému jsem zhubla 10 kg! Naučila jsem se správně a hlavně pravidelně stravovat. Po prázdninách znovu najedu na plán a doufám, že ještě pár kil půjde dolů. Zatím si váhu pěkně hlídám a nejde nahoru. Za což ještě jednou děkuji a paní Danielu doporučuji všem kteří mají zájem zhubnout.

Petra KratochvílováPetra Kratochvílová Dobrá Voda u Českých Budějovic

Tří měsíční redukční kurz a spolupráci s Danielou hodnotím velice pozitivně. Její profesionální přístup mi pomohl nejen snížit váhu, ale i nasměrovat mě a především celou moji rodinu ke zdravějšímu způsobu života! Týdenní jídelníčky byly velmi dobře zpracované a s přidané recepty byly také velmi inspirující ještě jednou děkuji za spolupráci a těším se na další spolupráci!

Karolína KačírkováKarolína Kačírková České Budějovice
chci zhubnout chci zhubnout
ceník programů na hubnutí a koučink ceník služeb
odběr novinek odběr novinek
napište nám napište nám