VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT K TOMU,

JAK ÚSPĚŠNĚ ZHUBNOUT

výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
A TIPY O VÝŽIVĚ A HUBNUTÍ

mailbox;Zadejte Váš e-mail;;8;128
výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice
Souhlasím se zpracováním osobních
údajů a obchodními podmínkami
Odebírat »
Blog o výživě a hubnutí
PŘI JAKÉM CVIČENÍ SPÁLÍTE NEJVÍCE KALORIÍ?

PŘI JAKÉM CVIČENÍ SPÁLÍTE NEJVÍCE KALORIÍ?12.12018

A spálíte vlastně během cvičení nejvíce kalorií? Je to krásný mýtus, který s oblibou používají módní časopisy a i na internetu je plno rad, jak se nejlépe hýbat pro zhubnutí...
Celý článek »
POTRAVINOVÁ INTOLERANCE

POTRAVINOVÁ INTOLERANCE23.112017

Chronická únava, bolesti hlavy, špatný spánek, únava, nadváha s obtížným hubnutím a zadržováním vody, zažívací obtíže s nepravidelnou stolicí, kožní problémy, bolesti kloubů nebo častá nemocnost mohou mít jednoduché vysvětlení, a to v potravinové intoleranci!
Celý článek »
JAK ZAČÍT SE ZMĚNOU ŽIVOTNÍHO STYLU?

JAK ZAČÍT SE ZMĚNOU ŽIVOTNÍHO STYLU?29.52017

Chcete zhubnout? Tak udělejte konečně rozhodnutí a změňte svůj životní styl, protože bez rozhodnutí ke změně nikdy nezhubnete. Více se dozvíte v našem článku...
Celý článek »
STRES JE NEPŘÍTEL, SPÁNEK POMOCNÍK

STRES JE NEPŘÍTEL, SPÁNEK POMOCNÍK15.32017

Máte již od někoho vzorový jídelníček, jíte podle doporučení z internetu, pra­videlně cvičíte a přes veškerou vaši námahu a snahu nejdou ta nechtěná kila navíc dolů?
Celý článek »
CHCETE ZHUBNOUT NEBO BÝT ÚSPĚŠNÁ?

CHCETE ZHUBNOUT NEBO BÝT ÚSPĚŠNÁ?27.12017

V dnešní době je neuvěřitelně množství knih, které se nám snaží radit v tom, jak se stát lepším, výkonnějším a úspěšnějším člověkem. Ale mají všechny tyto rady skutečně nějaký smysluplný základ? Asi se budete divit...
Celý článek »
JE POHYB PRO HUBNUTÍ OPRAVDU NUTNÝ?

JE POHYB PRO HUBNUTÍ OPRAVDU NUTNÝ?19.12017

Pohyb (nejen sport) přináší psychickou i tělesnou pohodu a dobře se při něm odreagujete. Pohyb je proto skvělým lékem na srovnání hladiny hormo­nů. Jestli nejste příznivcem žádného sportu, pak choďte na procházky do přírody nebo pracujte na své zahrádce. A proč je pohyb tak užitečný?
Celý článek »
PROČ DIETY NEFUNGUJÍ?

PROČ DIETY NEFUNGUJÍ?8.12017

Dieta to je slovo, se kterým se každý z nás denně setkává a které je také ne­dílně spjato s hubnutím? Ale jaký je důvod? To nevíme, ale bezpochyby to především budou komerční zájmy a touha po zisku, protože jinak si to ani neumíme vysvětlit.
Celý článek »
ROZHODNUTÍ A MOTIVACE, PRVNÍ KROK PŘI HUBNUTÍ

ROZHODNUTÍ A MOTIVACE, PRVNÍ KROK PŘI HUBNUTÍ18.92016

Proč je rozhodnutí a motivace prvním a zárověň i jedním z nejdůležitějších kroků při hubnutí? Přečtěte si tento článek a dozvíte se více...
Celý článek »
7 ZPŮSOBŮ, JAK NÁM HOŘČÍK POMÁHÁ

7 ZPŮSOBŮ, JAK NÁM HOŘČÍK POMÁHÁ11.92016

V minulém článku jsme si přiblížili podobnosti, proč je pro nás hořčík důležitý, v jakých formách bychom ho měli přijímat a případně doplňovat. Dnes se dozvíte, kde a jak přesně nám v našem těle pomáhá.
Celý článek »
HOŘČÍK, JEDEN Z KLÍČŮ KE ZDRAVÍ

HOŘČÍK, JEDEN Z KLÍČŮ KE ZDRAVÍ2.92016

Proč je důležité doplňovat hořčík (Magnesium)? V první řadě si musíme uvědomit všechny důležité role, které hořčík v našem organismu hraje, a také skutečnost, že nedostatkem hořčíku trpí většina populace. Proto je dobrý nápad popřemýšlet o tom, zda hořčík suplementovat pomocí potravinových doplňků a jíst potraviny bohaté na hořčík.
Celý článek »
9 RAD, JAK SE ZBAVIT STRESU

9 RAD, JAK SE ZBAVIT STRESU26.82016

Stres ovlivňuje snad úplně každý proces v našem těle, a to včetně případného úspěchu při hubnutí! Přečtěte si několik základních rad, jak s ním úspěšně bojovat...
Celý článek »
15 JEDNODUCHÝCH RAD PRO ÚSPĚŠNÉ HUBNUTÍ

15 JEDNODUCHÝCH RAD PRO ÚSPĚŠNÉ HUBNUTÍ10.12016

Bezpochyby jste se setkali s mnoha doporučeními, jak zaručeně zhubnout. Bohužel je mnoho z těchto doporučení poněkud pochybných a bez jakýchkoli prokazatelných výsledků. Nebuďte však smutní, protože existuje I několik skutečně dlouhodobě prověřených rad, které fungují. Pokusíme se vám tedy tyto rady shrnout a v krátkosti popsat:

Celý článek »
JAKÝ ZPŮSOB DETOXIKACE ORGANISMU JE NEJLEPŠÍ?

JAKÝ ZPŮSOB DETOXIKACE ORGANISMU JE NEJLEPŠÍ?3.12016

Termín „detoxikace těla“ je po „hubnutí“ jedním z nejčastěji vyhledávaných pojmů na internetu. Ještě více je pak zázračných přípravků a způsobů, jak toho dosáhnout. Takže jaký způsob si vybrat?
Celý článek »
JÍST ZDRAVĚ NEZNAMENÁ VÍCE UTRÁCET!

JÍST ZDRAVĚ NEZNAMENÁ VÍCE UTRÁCET!29.102015

Chcete jíst zdravě, ale při pohledu na ceny kvalitních potravin navíc v BIO kvalitě se vám občas zatočí hlava? Nemějte strach, zkusíme Vám dát několik jednoduchých tipů, abyste jedli zdravě a neutráceli více než doposud. V první řadě si je potřeba přiznat, že zdravější alternativy jednotlivých druhů potravin jsou ve většině případů skutečně dražší. ALE…
Celý článek »
10 DŮVODŮ PROČ SE VÁM NEDAŘÍ ZHUBNOUT

10 DŮVODŮ PROČ SE VÁM NEDAŘÍ ZHUBNOUT2.102015

Snažíte se zhubnout a kila stále ne a ne dolů? Nebo se Vám naopak podařilo hned na začátku vaší redukce shodit nějaké to kilo, ale posléze se hubnutí zcela zastavilo a vy pomalu ztrácíte motivaci? Zkusíme zde nastínit některé z hlavních důvodů, proč tomu tam může být.

Celý článek »
JAK NAJÍT TAJEMSTVÍ RYCHLÉHO METABOLISMU

JAK NAJÍT TAJEMSTVÍ RYCHLÉHO METABOLISMU24.92015

„Když pro tebe je to strašně jednoduchý, protože máš rychlý metabolismus. Můžeš sníst cokoli a budeš pořád hubená…“ Podobné věty slýchávám od kamarádek nebo klientek celkem často. Z tohoto důvodu zkusím v dnešním článku přiblížit, jak to vlastně ve skutečnosti je.
Celý článek »
CO SE DĚJE VE VAŠEM TĚLE PO VYPITÍ JEDNÉ PLECHOVKY COCA COLY?

CO SE DĚJE VE VAŠEM TĚLE PO VYPITÍ JEDNÉ PLECHOVKY COCA COLY?18.92015

Přečte si co se děje ve Vašem těle po vypití jedné plechovky Coca Coly a zda Vám to stojí za to?
Celý článek »
CHCETE OPRAVDU ZHUBNOUT? NIC NENÍ NEMOŽNÉ!

CHCETE OPRAVDU ZHUBNOUT? NIC NENÍ NEMOŽNÉ!7.62015

Stále hledáte nějaké výmluvy, proř nemůžete zhubnout? Vždy je to jen o Vaší motivaci a odhodlání. Zde jeden příklad naší klientky, která po tříměšíčním kurzu zhubla 18,3 kg, ale vytrvala a po roce má dole neuvěřielných 29,6 kg!!!
Celý článek »
5 ZPŮSOBŮ JAK JEDNODUŠE ZHUBNOUT

5 ZPŮSOBŮ JAK JEDNODUŠE ZHUBNOUT24.52015

V první řadě je potřeba si uvědomit, že podkožní tuk není ani tak zdravotní problém, jako problém estetický. Zdravotní problémy nám způsobuje především tuk v oblasti břicha tzv. viscerální (útrobní).
Celý článek »
MAJÍ SMYSL „ZARUČENÉ“ PŘÍPRAVKY NA DETOXIKACI TĚLA?

MAJÍ SMYSL „ZARUČENÉ“ PŘÍPRAVKY NA DETOXIKACI TĚLA?19.32015

Jarní období je již každoročně mezi lidmi spojené s takzvanou detoxikací těla. Noviny a bulvární časopisy se hemží mnoha doporučeními a zaručenými tipy jak na to!
Celý článek »
MAJÍ NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ SMYSL? ANO, MAJÍ!

MAJÍ NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ SMYSL? ANO, MAJÍ!2.12015

Podle letošních průzkumů si i letos dá novoroční předsevzetí 72% z nás. Tato předsevzetí se pak především týkají péče hubnutí a sportu. Jak to ale udělat, aby jste letos byli úspěšní?

Celý článek »
JDE DOHROMADY ALKOHOL A HUBNUTÍ?

JDE DOHROMADY ALKOHOL A HUBNUTÍ?30.122014

Toto je jedna z nejčastějších otázek, kterou lidé řeší obzvláště v období Vánoc a nyní při oslavách nového roku je to ještě aktuálnější. Důležitá informace je, že po alkoholu netloustnete, ale tloustnete díky alkoholu. Nerozumíte tomu? Pojďme si tedy vysvětlit, jak to s tím alkoholem a hubnutím vlastně je.

Celý článek »
8 TIPŮ JAK SI UŽÍV VÁNOCE A NEPŘIBRAT

8 TIPŮ JAK SI UŽÍV VÁNOCE A NEPŘIBRAT1.122014

Řešíte v tomto období stejný problém jako mnoho ostatních, jak si užít vánoční svátky a přitom nepřibrat? Nejdříve řešíte klasický předvánoční shon - úklid, nakupování dárků, pečení cukroví a příprava dalších pochutin. Nemáte proto čas ani na návštěvu fitka, nebo na svůj pravidelný jídelníček. Poté na Vás během svátků při všech možných návštěvách všude číhají stoly plné dobrot, kterým prostě nejde odolat, k tomu trocha alkoholu a na začátku ledna se pak nevejdete do svých oblíbených kalhot. Jak si tedy užít letošní Vánoce tak, aby se nic podobného nestalo? Dáme Vám několik tipů…

Celý článek »
10 ZÁSADNÍCH VÝŽIVOVÝCH OMYLŮ

10 ZÁSADNÍCH VÝŽIVOVÝCH OMYLŮ11.112014

Internet je v mnoha ohledech všemocný a je možné na něm najít mnoho informací o výživě a hubnutí. Dnes se pokusíme Vám některé z těchto „zaručených“ informací, se kterými se u našich klientů setkáváme nejčastěji, vyvrátit.

Celý článek »
8 ZLOZVYKŮ, DÍKY KTERÝM STÁRNETE RYCHLEJI

8 ZLOZVYKŮ, DÍKY KTERÝM STÁRNETE RYCHLEJI28.72014

To, jak budete vypadat a jak se budete cítit, až budete starší, závisí na tom, jak žijete svůj život nyní! Dá se tedy říci, že chcete-li být jednou zdravý a vitální senior, znamená to pro Vás dělat správná rozhodnutí již nyní, kdy jste mladí.
Celý článek »
6 ZPŮSOBŮ JAK GRILOVAT ZDRAVĚ

6 ZPŮSOBŮ JAK GRILOVAT ZDRAVĚ21.72014

Léto je v plném proudu a s ním i čas teplých večerů a velmi oblíbených letních grilování. Grilování se stalo takovým letním koloritem, který opanoval nejen terasy bytů a domů, ale především také restaurace. Chcete-li však grilovat zdravě, tak zde platí celá řada pravidel, které je velmi dobré dodržovat!
Celý článek »
DŮVODY PROČ SI DOPŘÁT ČOKOLÁDU

DŮVODY PROČ SI DOPŘÁT ČOKOLÁDU18.72014

„Čokoládu můžu jíst? Všechno omezím, ale čokoládu, opravdu musím! Na čokoládě jsem závislá!" S podobnými výroky se ve své praxi setkáváme dnes a denně. Zkusme si tedy vysvětlit co to čokoláda je a zda ji do jídelníčku můžeme či namůžeme zařadit. Jaké hlavní výhody nám konzumace čokolády může přinést?
Celý článek »
ŠPATNÉ TUKY, DOBRÉ TUKY -  TAK KTERÉ MÁM JÍST?

ŠPATNÉ TUKY, DOBRÉ TUKY - TAK KTERÉ MÁM JÍST?16.62014

První co si mnozí z nás představí při slově tuk, jsou „špeky“ které někteří nosí velmi nelibě. A u mnohých také stále přetrvává představa, že existuje přímá úměra mezi konzumací tuků a množstvím „špeků“ na břiše. Je to tak ve skutečnosti?
Celý článek »
9 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH POTRAVIN PRO VAŠE HUBNUTÍ

9 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH POTRAVIN PRO VAŠE HUBNUTÍ9.62014

Hledáte neustále potraviny, které máte zařadit do svého zdravého jídelníčku a které nikoli? Přinášíme Vám proto několik typů na potraviny a doplňky, které byste do svého jídelníčku zařadit měli a které Vám při jejich konzumaci také mohou pomoci shodit nějaké to kilo navíc.
Celý článek »
10 NEJČASTĚJŠÍCH OMYLŮ A CHYB PŘI HUBNUTÍ

10 NEJČASTĚJŠÍCH OMYLŮ A CHYB PŘI HUBNUTÍ3.62014

Na základě naší několikaleté zkušenosti jsme se rozhodli sepsat největší omyly a chyby, které naši klienti dělali při svých pokusech zhubnout. Přečtěte si náš článek a uvidíte, zda jste tam našli i vy nějaký ten důvod proč se Vám nedařilo zhubnout, tak jak jste chtěli.
Celý článek »
PROČ NEMŮŽU ZHUBNOUT?

PROČ NEMŮŽU ZHUBNOUT?14.52014

Máte vzorový jídelníček, jíte podle doporučení, pravidelně cvičíte a přes veškerou Vaši námahu a snahu nejdou ty nechtěná kila navíc dolů? Kde je problém a co s tím můžete udělat? Možná bude jednou z příčin tichý nepřítel dnešní, poněkud hektické doby – STRES!
Celý článek »
SÓJA A SÓJOVÉ PRODUKTY – ANO NEBO NE?

SÓJA A SÓJOVÉ PRODUKTY – ANO NEBO NE?22.42014

Sója je bezpochyby velice hodnotná potravina, protože obsahuje řadu velmi důležitých živin, jako jsou bílkoviny, vláknina, železo, vápník, draslík, hořčík a vitamíny. Je však také nutné si uvědomit, že sója obsahuje i řadu látek, které pro nás nejsou z výživového hlediska, tak výhodné.
Celý článek »
HORMONY A OBEZITA – 2. ČÁST

HORMONY A OBEZITA – 2. ČÁST17.42014

V první části článku „Hormony a obezita“ jsme si vysvětlili které hormony a jakým způsobem ovlivňují náš metabolismus. V dnešní části se vám pokusíme přiblížit další velmi důležité hormony, které patří mezi hlavní regulátory našeho příjmu, a to LEPTIN a GHRELIN.
Celý článek »
HORMONY A OBEZITA – 1. ČÁST

HORMONY A OBEZITA – 1. ČÁST31.32014

Bezpochyby se velmi často v rozhovorech se svými kamarádkami nebo kolegy setkáváte s názorem, že za jejich „kila navíc“ může genetika nebo hormony. Pojďme si tedy zkusit přiblížit, které hormony a jakým způsobem ovlivňují náš metabolismus. Naše hormony řídí mnoho dějů v našem organismu a je velmi důležité, aby byly v rovnováze!
Celý článek »
NAJÍTE SE A MÁTE OPĚT HLAD? POZOR NA HLADOVÉ POTRAVINY!

NAJÍTE SE A MÁTE OPĚT HLAD? POZOR NA HLADOVÉ POTRAVINY!27.22014

S termínem „glykemický index“ se možná mnoho z Vás již setkalo, přesto však mnozí stále nevědí jak s tímto údajem pracovat ve svém jídelním režimu. Proto Vám jej zkusíme opět trochu vysvětlit a přiblížit.
Celý článek »
ROZDÍLY V PEČIVU – CELOZRNNÉ, VÍCEZRNNÉ, BÍLÉ, GRAHAMOVÉ…

ROZDÍLY V PEČIVU – CELOZRNNÉ, VÍCEZRNNÉ, BÍLÉ, GRAHAMOVÉ…10.22014

Jako první věc je potřeba si uvědomit co získáme konzumací bílého pečiva. Víceméně nic - konzumací bílého pečiva dodáváme tělu pouze prázdné kalorie a minimum vlákniny, přibližně 3g ve 100g. Kdežto celozrnné pečivo je pro nás zdrojem tolik potřebné vlákniny, přibližně 8,5g ve 100g (doporučená denní dávka vlákniny je ...
Celý článek »
OBEZITA A ZRÁDNÁ FRUKTÓZA

OBEZITA A ZRÁDNÁ FRUKTÓZA3.22014

V médiích je nyní mnoho informací o problematice konzumace sacharidů - speciálně fruktózy a obezity. Také jste bezpochyby slyšeli některý z výroků - "po džusu a limonádách se tloustne" - "fruktóza způsobuje cukrovku" - "konzumace ovoce, zvyšuje množství tělesného tuku," proto se Vám toto problematiku pokusíme objasnit...
Celý článek »
DIETY A NÁŠ METABOLISMUS V OTÁZKÁCH A ODPOVĚDÍCH

DIETY A NÁŠ METABOLISMUS V OTÁZKÁCH A ODPOVĚDÍCH27.12014

Každý den jsme bombardováni fotografiemi nádherných celebrit, které nám neustále doporučují nějakou „zaručenou dietu“, pak samozřejmě není divu, že jsme často v pokušení vyzkoušet ji. Většinou prvním řešením je snížení někdy už velmi nízkého kalorického příjmu. A výsledek? ...
Celý článek »
CHCETE ZHUBNOUT DIETOU? SMUTNÁ STATISTIKA HOVOŘÍ JASNĚ...

CHCETE ZHUBNOUT DIETOU? SMUTNÁ STATISTIKA HOVOŘÍ JASNĚ...6.12014

Začátek nového roku je období, kdy si mnoho z nás dává svá nová předsevzetí a jedním z nejčastějších je právě touha zhubnout. Proto se Vám dnes pokusíme přiblížit jaké aspekty a složitosti sebou hubnutí přináší, abyste se mohli při hledání způsobu „jak zhubnout“ rozhodnout co nejlépe ...
Celý článek »
MAJÍ JEŠTĚ VŮBEC NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ SMYSL? ANO, MAJÍ!

MAJÍ JEŠTĚ VŮBEC NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ SMYSL? ANO, MAJÍ!30.122013

Podle údajů Českého statistického úřadu, si každoročně dává novoroční předsevzetí každý třetí člověk! A tato předsevzetí se týkala ponejvíce péče o vlastní zdraví a krásu! Dále pak vztahů s nejbližšími, zaměstnání a vzdělávání ...
Celý článek »
ZDRAVÍ SI NELZE KOUPIT, TAK NENALEŤTE!

ZDRAVÍ SI NELZE KOUPIT, TAK NENALEŤTE!9.122013

Většina z nás touží po tom být zdraví a krásní :-) otázkou ale je, co to vlastně znamená a jak se k tomuto cíli vůbec přiblížit. Zapneme TV, otevřeme internet nebo časopis a všude na nás „vykoukne“ reklama na nějaký zázračný a 100% zaručený produkt, doplněk stravy co nám v dosažení našeho cíle pomůže ...
Celý článek »
JAK ÚSPĚŠNĚ A TRVALE ZHUBNOUT? - 2. část

JAK ÚSPĚŠNĚ A TRVALE ZHUBNOUT? - 2. část20.112013

Minule jsme si vysvětlili obecné zásady a pravidla hubnutí. Dnes bychom chtěli tuto problematiku dokončit, tak abyste ještě věděli, jak správně cvičit a hubnout. Jedna z velmi důležitých věcí, kterou je potřeba na začátku dnešního článku ještě zmínit a vysvětlit je, že pro úspěšné a trvalé hubnutí nestačí pouze upravit svou energetickou rovnici ...
Celý článek »
JAK ÚSPĚŠNĚ A TRVALE ZHUBNOUT? - 1. část

JAK ÚSPĚŠNĚ A TRVALE ZHUBNOUT? - 1. část4.112013

Na začátek dnešního článku zkusíme využít trochu statistiky. Všichni asi z médií víte, že obezita je nejrychleji rostoucí příčinou úmrtí ve vyspělých zemích. Že dva ze tří lidí v USA trpí nadváhou nebo obezitou, a že toto číslo stále roste, a to jak v USA, tak ve zbytku světa ...
Celý článek »
JE PRO NÁS CUKR OPRAVDU TO NEJLEPŠÍ?

JE PRO NÁS CUKR OPRAVDU TO NEJLEPŠÍ?29.102013

V poslední době se v mnoha médiích velmi často objevuje mnoho článků o problematice zvýšeného příjmu jednoduchých cukrů a jeho vlivu na naše zdraví, proto se Vám tuto problematiku pokusíme krátce přiblížit ...
Celý článek »
OPTIMÁLNÍ PITNÝ REŽIM

OPTIMÁLNÍ PITNÝ REŽIM21.102013

Pro doplňování tekutin se vžil pojem pitný režim. Je to hlavní způsob, jak pokrýt každodenní ztráty tekutin v těle. Pro zachování našeho zdraví je nutné vždy udržet rovnováhu mezi příjmem a výdejem tekutin. Doplňovat tekutiny (napít se) bychom měli VŽDY ještě dříve, než pocítíme žízeň! ...
Celý článek »
BUĎTE SPOKOJENÍ, NAJDĚTE HARMONII TĚLA A DUŠE!

BUĎTE SPOKOJENÍ, NAJDĚTE HARMONII TĚLA A DUŠE!14.102013

Téměř každý z nás není zcela spokojen se svou postavou. Téměř každý se to alespoň někdy pokusil změnit. A všechni víme, jak je to těžké!

Rozhodněte se! ...
Celý článek »
PODZIM SE BLÍŽÍ, ZVLÁDNĚTE ZHORŠENÍ NÁLADY!

PODZIM SE BLÍŽÍ, ZVLÁDNĚTE ZHORŠENÍ NÁLADY!16.92013

PODZIM SE BLÍŽÍ, ZVLÁDNĚTE ZHORŠENÍ NÁLADY POMOCÍ POHYBU A VHODNÝCH POTRAVIN! Přicházející podzim je velmi často zátěží pro náš organismus. Mnoho z nás pociťuje na podzim únavu, bolesti hlavy, ospalost, špatnou náladu a někdy i deprese. Co s tím? ...
Celý článek »
10 DŮVODŮ PROČ PÍT RÁNO VODU S CITRONEM

10 DŮVODŮ PROČ PÍT RÁNO VODU S CITRONEM29.72013

Zkuste každé ráno nastartovat svůj den sklenicí vody s čerstvě vymačkanou šťávou z citronu! Udělá to s vámi zázraky. Tento "zázračný" nápoj pomáhá vyrovnat Vaše PH, udržet čistou a zářivou pleť, nastartuje Váš zažívací systém a také pomáhá redukovat váhu! ...
Celý článek »
Blog o hubnutí
výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice Chci zhubnout
výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice Ceník
výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice Kontakt