VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT K TOMU,

JAK ÚSPĚŠNĚ ZHUBNOUT

blog,osobní rozvoj, koučink, osobní koučink, koučink pro hubnutíblog,osobní rozvoj, koučink, osobní koučink, koučink pro hubnutíblog,osobní rozvoj, koučink, osobní koučink, koučink pro hubnutíblog,osobní rozvoj, koučink, osobní koučink, koučink pro hubnutíblog,osobní rozvoj, koučink, osobní koučink, koučink pro hubnutíblog,osobní rozvoj, koučink, osobní koučink, koučink pro hubnutí

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
A TIPY O VÝŽIVĚ A HUBNUTÍ

mailbox;Zadejte Váš e-mail;;8;128
blog,osobní rozvoj, koučink, osobní koučink, koučink pro hubnutí
Souhlasím se zpracováním osobních
údajů a obchodními podmínkami
Odebírat »
Blog pro Váš osobní rozvoj
JAK ZAČÍT SE ZMĚNOU?

JAK ZAČÍT SE ZMĚNOU?9.102019

V minulém článku jsme si vysvětlili, že existuje skutečně nepřeberné množství tipů, rad a doporučení, jak změnit své zvyky a chování, které se Vám nelíbí. V případě, že máte chuť si otevřít i toto pokračování, nejspíše skutečně uvažujete o nějaké změně ve svém životě a je jedno jestli to je snaha zhubnout, začít se pravidelně hýbat, věnovat více času rodině nebo si najít lepší práci.
Celý článek »
JE MOŽNÉ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ A CHOVÁNÍ?

JE MOŽNÉ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ A CHOVÁNÍ?25.92019

Otázka, která bezpochyby někdy napadla každého z nás. Denně řešíme nepřeberné množství situací a ne všechny, se nám daří vyřešit, tak jak si přejeme. Mnohdy rozhodnutí odkládáme, neumíme si vyhodnotit, které situace jsou pro nás skutečně důležité a které nikoli. Dostáváme se tak pod tlak času, okolí, zaměstnavatele, rodiny atd. A jak z tohoto dnešního stresujícího koloběhu ven?
Celý článek »
JEDNODUCHÝ NÁVOD JAK BÝT ÚSPĚŠNÝ A SPOKOJENÝ

JEDNODUCHÝ NÁVOD JAK BÝT ÚSPĚŠNÝ A SPOKOJENÝ28.102018

Většina knih o osobním rozvoji říká, že chcete-li být úspěšní – zhubnout, vydělat více peněz, začít podnikat, trávit více času s rodinou – musíte si nastavit své cíle. Mnohem důležitější je osobní nastavení a systém, který následujete. Zapomeňte proto na pouhé nastavení cílů, ale místo toho se více zaměřte na osobní nastavení a svůj systém, jak daného cíle chcete dosáhnout.
Celý článek »
HUBNUTÍ ZAČÍNÁ V HLAVĚ

HUBNUTÍ ZAČÍNÁ V HLAVĚ6.42018

„Dieta“ je pojem, který zná bezpochyby každý a mnoho z vás také někdy v životě nějakou zaručenou dietu vyzkoušelo. Ale znáte někoho, kdo pomocí některé ze zaručených diet zhubnul, a i po několika letech si svou sníženou váhu bez problému (a dalších diet) udržel?
Celý článek »
JE PRO NÁS OSOBNÍ ROZVOJ DŮLEŽITÝ?

JE PRO NÁS OSOBNÍ ROZVOJ DŮLEŽITÝ?25.32018

Zadáte-li si termín „osobní rozvoj“ do Googlu, vypadne na vás skutečně nepřeberné množství odkazů a tipů, mimochodem skoro tolik jako je to u hubnutí. 😉 Proč tomu tak je? To si zkusíme alespoň trochu přiblížit v tomto článku.
Celý článek »
NEMUSÍTE BÝT PERFEKTNÍ A I PŘESTO BUDETE VELMI EFEKTIVNÍ!

NEMUSÍTE BÝT PERFEKTNÍ A I PŘESTO BUDETE VELMI EFEKTIVNÍ!20.32018

Dnešní doba je pro všechny z nás velmi hektická, práce, kariéra, děti, rodina a mnoho dalších individuálních povinností. Mnohdy nám to vše zabere i 15 hodin práce. Důsledkem jsou pak často zdravotní problémy nebo rodinné problémy, deprese atd. Existuje z tohoto začarovaného kruhu nějaký výstup? Řešením může být v mnoha ohledech Paretův princip!
Celý článek »
JSTE SKUTEČNĚ PŘIPRAVENI NA ZMĚNU?

JSTE SKUTEČNĚ PŘIPRAVENI NA ZMĚNU?8.12018

Každoročně bývá mnoho z vás na začátku roku odhodláno k nějakým změnám ve svém životě. Dáváme si předsevzetí, je však otázkou, zda dané změny chceme skutečně! Jak můžeme zjistit, zda změnu skutečně chceme a zda budeme úspěšní?
Celý článek »
Blog pro Váš osobní rozvoj
blog,osobní rozvoj, koučink, osobní koučink, koučink pro hubnutí Chci zhubnout
blog,osobní rozvoj, koučink, osobní koučink, koučink pro hubnutí Ceník
blog,osobní rozvoj, koučink, osobní koučink, koučink pro hubnutí Kontakt