Žij-zdravě.cz » Blog o výživě a hubnutí »

Chcete opravdu zhubnout? Nic není nemožné!

CHCETE OPRAVDU ZHUBNOUT? NIC NENÍ NEMOŽNÉ!

výsledkyMáme obrovskou radost, že se s Vámi můžeme podělit o krásný úspěch jedné z našich klientek. Janě Krofikové z Ledenic se totiž povedla neuvěřitelná změna životního stylu! Před rokem za námi stejně jako mnoho dalších klientek přišla pro radu "jak zhubnout". Na základě vstupní konzultace, jsme se pak společně rozhodli pro náš "Tří měsíční redukční kurz". Jana se do toho pustila od prvních dní skutečně s maximálním úsilím a při každé následné konzultaci to bylo na výsledcích vždy vidět. Na konci kurzu pak Jana zhubla z váhy 103,7 kg (45,7 kg tuku) na 85,4 kg (30,1, kg).

Tehdy nám poprvé napsala: "Ráda bych touto cestou poděkovala vždy usměvavé paní Daniele, která mi pomohla zhubnout a naučila mě zdravě a chutně se stravovat. Vždycky jsem byla „masožravá a salámová“ a nedovedla jsem si život bez toho představit. Najednou jsem zjistila, že to jde. :-) S její pomocí a podporou jsem po tříměsíčním kurzu zhubla 18 kg a i nadále hubnu! Samozřejmě jsem musela zařadit pohyb (rychlou chůzi), kterou jsem si oblíbila. Nikdy jsem si nedovedla představit, že jde hubnout a přitom jíst tak často, hodně a chutně. Pokud někdo váháte s hubnutím, tak opravdu doporučuji společnost „Žij-zdravě.cz“, budete mít plno energie, dobrou náladu a lepší postavu.

Nejlepší na tom všem, ale bylo, že výsledky ji motivovali k trvalé změně životního stylu, ve kterém pokračovala i nadále. A dnes po roce můžete vidět jak to vypadá ve skutečnosti, když se podaří zhubnout 30 kg!!! 

Je neuvěřitelná radost vidět takto pozitivní a inspirativní lidi! Jsme hrdí, že jsme Janě pomohly najít správný směr, který dnes již zvládne dodržovat úplně sama!  

"Jsem moc ráda, že jste mi pomohla a tohle jste ze mě udělala! Nedá se to popsat slovy,ale neskutečně moc Vám děkuji. Mějte se krásně a díííííííííííííky.Jste úžasná a velice si vážím toho, že jsem Vás mohla poznat. Jana"

Jani, strašně moc gratulujeme a přejeme ať se Vám i nadále vše daří.

Chcete také opravdu zhubnout? Tak nedržte diety, ale změňte svůj životní styl! Rádi Vám s tím pomůžeme...

Sdílet stránku na Facebooku

Diskuze

Katka (23.07.2015 13:51) Za sebe bych chtela k dosazenemu vysledku poblahoprat a zaroven podotknout ze hubnuti je jedna vec, udrzeni si vahy druha. Nemyslim to zle, verim, ze si svou vahu udrzite,preji Vam to, jen mluvim z vlastni zkusenosti (z 74kg na 51 a pak pres 'depky' na 78...nyni se snazim vratit se na 68, ale takova 'sranda' jako na poprve uz to neni...
Tak hodne zdaru a laskyplny zivot! :)
S pozdravem, K.

└► Výživový poradce Radim Šupka odpovídá:

Také přejeme hodně energie a štěstí při změně životního stylu. :-)

Vložit příspěvek
chci zhubnout chci zhubnout
ceník programů na hubnutí a koučink ceník služeb
odběr novinek odběr novinek
napište nám napište nám