VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT K TOMU,

JAK ÚSPĚŠNĚ ZHUBNOUT

výživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, lymfodrenáže Ballancer, České Budějovicevýživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, lymfodrenáže Ballancer, České Budějovicevýživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, lymfodrenáže Ballancer, České Budějovicevýživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, lymfodrenáže Ballancer, České Budějovicevýživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, lymfodrenáže Ballancer, České Budějovicevýživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, lymfodrenáže Ballancer, České Budějovice

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
A TIPY O VÝŽIVĚ A HUBNUTÍ

mailbox;Zadejte Váš e-mail;;8;128
výživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, lymfodrenáže Ballancer, České Budějovice
Souhlasím se zpracováním osobních
údajů a obchodními podmínkami
Odebírat »
JAK SE ZBAVIT CELULITIDY A DETOXIKOVAT SVÉ TĚLO?
VYUŽIJTE NAŠI JEDINEČNOU AKČNÍ NABÍDKU - 5 ošetření kombinace ruční a přístrojové lymfodrenáže pouze za 999,-Kč. Akce platí pouze do 30. 9. 2016.

Celulitidu mnoho žen považuje téměř za civilizační chorobu. :-) A ačkoli si mnozí myslí, že je tzv. „pomerančová kůže“ pouze estetický problém, tak je to především prvotní příznak možných dalších zdravotních problémů. Chcete-li se tedy o celulitidě a o tom jak jí předcházet a bojovat s ní dozvědět více, pak si udělejte chvilku a přečtěte následující řádky.

Co to vlastně je celulitida?Celulitida jsou shluky tukových buněk, které se při zvětšení vytlačují směrem vzhůru k povrchu kůže, kde pak vytvářejí ten známý a nepříjemný vizuální efekt tzv. "pomerančovou kůži".

Mnoho žen si pak klade otázku: „A jak se toho mám zbavit?“ Odpověď je jako vždy poněkud složitější, než pouze koupě zázračného a předraženého krému, na který jste viděli reklamu včera večer v televizi. Jednoduše řečeno, krémy nefungují a neexistuje ani žádný rychlý ani zázračný lék na celulitidu. S celulitidou se dá ale bojovat, je to však dlouhodobější proces, zahrnující výživu, detoxikaci a pohyb.

Retence tekutin, ukládání toxinů, špatný krevní oběh, a nedostatečný svalový tonus, to vše zhoršuje celulitidu. Díky tomu, že jí trpí tolik žen, se pak dá těžko uniknout každodennímu tlaku reklamy na zázračné krémy, zábaly a léčebné postupy. Neutrácejte však své peníze zbytečně! Stejně jako u mnoha jiných zdravotních problémů, je klíč ve vašem každodenním životním stylu. Úspěšná léčba celulitidy vyžaduje přesné informace, trochu trpělivosti a ochotu udělat nějaké dlouhodobé změny ve vašem stravovacím a pohybovém režimu.

Lymfatický systém je klíčem


To, že máte celulitidu je potřeba vnímat nejen jako kosmetický problém, protože je to vlastně vizitka vašeho celkového životního stylu a zdraví. Celulitida je často výsledkem nahromadění toxinů ve vašich tkáních, které se ukládají především do tukových buněk. Pokud máte celulitidu, může to znamenat, že váš detoxikační systém potřebuje podporu a to především lymfatický systém.

Celulitida může znamenat, že váš lymfatický systém nefunguje


"Detoxikace" je vlastně snaha o mobilizaci a odstranění toxinů a dalších nežádoucích nečistot z těla. Lymfa je tekutina, která obsahuje zplodiny tkáňového metabolismu, buněčné zbytky, bílkoviny, tuky, viry a bakterie. Lymfa odvádí tyto odpadní látky lymfatickým řečištěm do krve a z krve pak pomocí jater a ledvin do moči. Základním předpokladem úspěšné činnosti lymfatického systému je udržet lymfu v pohybu.

Lymfatický systém je pro naše tělo v podstatě „čistička odpadních vod," která je zodpovědná za odstraňování odpadu, toxinů, a ostatního nežádoucího materiál našich buněk a tkání. Když pak nefunguje správně, začnou se toxiny hromadit ve vašich buňkách a tkáních. Tukové buňky jsou zvláště náchylné k nahromadění tekutin a toxinů - 500 až 1000x více toxinů je v našem tuku než ve zbytku tkání. Pokud tedy lymfatický systém nefunguje, pak se naše tukové buňky mohou nabobtnat a jedním z důsledků je celulitida, ale i další mnohem vážnější zdravotní komplikace.

Krev v těle proudí díky srdeční pumpě, kdežto pohyb lymfy je v lymfatickém systému zajišťován hlavně pohyby svalových skupin v okolí lymfatických cév. Jinými slovy - když se hýbeme, lymfa proudí, když se nehýbeme, lymfa stojí. Většina žen s celulitidou pak obvykle má problémy s lymfatickým systémem! A co tedy s tím?

Jak vyzrát na celulitidu?Jak jsme již zmínili na začátku, nefunguje žádný zázračný krém. Celulitida je systémový problém, který vyžaduje systémové řešení, které zahrnuje:

  • správnou výživu a snížení množství tuku v těle
  • lymfodrenáže (min. 2-3x ročně) - nastartování a rozproudění celého lymfatického systému, včetně detoxikace organismu
  • pravidelný pohyb, který stimuluje lymfatický systém a pomůže tělu mobilizovat a eliminovat toxiny

Chcete-li skutečně začít bojovat s celulitidou a podpořit tak nejen svůj vzhled, ale především díky detoxikaci organismu i svůj zdravotní stav, zkuste se zamyslet nad svým životním stylem a udělat potřebné změny – vyplatí se to více, než utrácet peníze za krémy, zábaly a podobné zbytečnosti.

Pomůžeme Vám nejen s úpravou stravovacího, pohybového režimu, ale také Vám nabízíme kombinaci ruční a přístrojové lymfodrenáže BALLANCER. Přístroj BALLANCER je technologicky nejvyspělejší zařízení svého druhu! Na základě příjemné tlakové terapie (lymfodrenáže) pomáhá odstranit celulitidu, otoky, syndrom těžkých nohou, pomáhá také zeštíhlení postavy, regeneraci pokožky a tělo zároveň účinně detoxikuje.
Více se dozvíte ZDE!
Vložit příspěvek do diskuze
textbox;Vaše jméno;;2;32;1
textarea;Váš příspěvek;;0;1024;1
Vložit příspěvek »
Diskuze

Tereza (14.09.2016 07:40) Dobrý den, co říkáte na hubnutí a zbavování se celulitidy pomocí odvodnění organismu? Někde jsem totiž četla, že právě za celošku může voda v těle a že na to pomáhá hlavně H2OUT. Co je na tom pravdy a co na to říkáte?

Výživový poradce odpovídá:

Dobrý den, jako obvykle je to pouze maketingový tah. ;-) Při celulitidě totiž dochází k zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány proti povrchu kůže, a vytváří tak na ní nevzhledné ďolíčky, připomínající "pomerančovou kůru" a v těchto míste je pak značně omezen průtok krve a lymfy.

výživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, lymfodrenáže Ballancer, České Budějovice Chci zhubnout
výživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, lymfodrenáže Ballancer, České Budějovice Ceník
výživové poradenství, hubnutí, jak zhubnout, jak rychle zhubnout, dieta, zdravé hubnutí, trvalé hubnutí, lymfodrenáže Ballancer, České Budějovice Kontakt