Žij-zdravě.cz » Blog o výživě a hubnutí »

Která metoda na hubnutí je nejlepší?


Která metoda na hubnutí je nejlepší?
Jak si můžete přečíst níže, tak i vědecké výzkumy potvrzují správnost našich služeb. To znamená hubnutí bez použití jakýchkoli potravinových dopňků, koktejlů a zaručených diet! Chcete-li tedy zhubnout, využijtě našich služeb. Pomůžeme Vám! Stačí kliknout zde.

Pokud chcete zhubnout, zapomeňte na pilulky, očišťovací kúry či dietní potraviny. Nejlepší a dlouhodobý efekt přinášejí zpravidla ty nejjednodušší a nejlevnější strategie. Tvrdí to aktuální výzkum Harvardovy univerzity a izraelského zdravotního centra.

Který plán na hubnutí je skutečně ten nejlepší? Tuto otázku položili vědci z Harvardu spolu s obezitology z Beth Israel Deaconess Medical Center čtyřem tisícům lidí s nadváhou. Všem bylo nad dvacet a v letech 2001 až 2006 se snažili shodit. Necelá polovina z dotázaných dokázala zhubnout minimálně o pět procent, dalším dvaceti procentům se povedlo zhubnout o více než pětinu. "Když jsme viděli výsledky, shodli jsme se na tom, že pro obézní lidi je těžší začít hubnout než proces sám."

Dobrovolníci, kteří se rozhodli svěřit se vědcům, shodně uvedli, že naprosto bez efektu bylo držení půstu, pití pročišťovacích nápojů místo jídla, užívání drahých pilulek a preferování potravin označených jako dietní. Ukázalo se totiž, že pokud si koupí "koktejl na hubnutí", mají pocit, že je úspěch zaručen, takže se přestanou kontrolovat v jídle a skončí se sportem.

Podle Nicklasové se potvrdilo, že čím méně finančně nákladná strategie, tím spíš bude fungovat. "Navíc u nich máte jistotu, že neklame, že vám ji nikdo nedoporučuje, protože na tom bude mít zisk." Nejlépe na tom proto byli ti, kteří jedli méně a více cvičili. Dlouhodobě zhubli také lidé, kteří se zapojili do profesionálně vedených hubnoucích programů.

zdroj: www.tyden.cz
Sdílet stránku na Facebooku

Diskuze

Prozatím žádné příspěvky v diskuzi.
Vložit příspěvek
chci zhubnout chci zhubnout
ceník programů na hubnutí a koučink ceník služeb
odběr novinek odběr novinek
napište nám napište nám