Žij-zdravě.cz » Blog o výživě a hubnutí »

Letos zhubnu trvale a zdravě


LETOS ZHUBNU SE ŽIJ-ZDRAVĚ.cz!
Chcete zhubnout, naučit se zdravě stravovat, znát potraviny, které pro Vás mají ty správné výživové hodnoty a začít pravidelně cvičit!

VYUŽIJTE NAŠÍ SPECIÁLNÍ NOVOROČNÍ AKCI

„LETOS ZHUBNU SE ŽIJ-ZDRAVĚ.cz“

K závazné objednávce na „Tříměsíční redukční program aneb stále pod kontrolou“ z naší nabídky Žij-zdravě.cz, odeslané nejpozději do 6. 1. 2012, získáte BONUS - 970 Kč – 3x proceduru kombinace ruční a přístrojové lymfodrenáže BALLANCER!

Přístroj BALLANCER je technologicky nejvyspělejší zařízení svého druhu! Na základě příjemné tlakové terapie (lymfodrenáže) pomáhá odstranit celulitidu, otoky, syndrom těžkých nohou, pomáhá také zeštíhlení postavy, regeneraci pokožky a tělo zároveň účinně detoxikuje.

236 klientů s námi zhublo úctyhodných 1.778 kg, buďte další a zhubněte společně s námi! Přečtěte si zkušenosti našich klientek, v sekci "reference" na našich webových stránkách www.zij-zdrave.cz.


Nabídka je omezená a platí pouze pro první tři obdržené objednávky (se zaplacenou zálohou!). Vaši úspěšnou objednávku Vám potvrdíme telefonicky, zašleme podklady pro zaplacení 50% zálohy a jméno zveřejníme na našem FB profilu. Tak neváhejte a buďte první, kdo využije této jedinečné nabídky ke změně svého životního stylu.

Úspěšný rok 2014 Vám přeje Váš tým Žij.zdravě.cz!
Sdílet stránku na Facebooku

Diskuze

Prozatím žádné příspěvky v diskuzi.
Vložit příspěvek
chci zhubnout chci zhubnout
ceník programů na hubnutí a koučink ceník služeb
odběr novinek odběr novinek
napište nám napište nám