VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT K TOMU,

JAK ÚSPĚŠNĚ ZHUBNOUT

hubnutí, dieta, výživa, jak zhubnout,hubnutí, dieta, výživa, jak zhubnout,hubnutí, dieta, výživa, jak zhubnout,hubnutí, dieta, výživa, jak zhubnout,hubnutí, dieta, výživa, jak zhubnout,hubnutí, dieta, výživa, jak zhubnout,

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
A TIPY O VÝŽIVĚ A HUBNUTÍ

mailbox;Zadejte Váš e-mail;;8;128
hubnutí, dieta, výživa, jak zhubnout,
Souhlasím se zpracováním osobních
údajů a obchodními podmínkami
Odebírat »
při jakém cvičení spálíte nejvíce kalorií?

JE DŮLEŽITÉ PŘI JAKÉM CVIČENÍ SPÁLÍTE NEJVÍCE KALORIÍ? 


A spálíte vlastně během cvičení nejvíce kalorií? Je to krásný mýtus, který s oblibou používají módní časopisy a i na internetu je plno rad, jak se nejlépe hýbat pro zhubnutí. Během tréninku ale ve většině případů spálíte něco kolem 300-600 kcal. Po zbytek dne však spálíte kalorií mnohem více! Stejně jako jich nevhodnou stravou přijmete mnohem více než potřebujete. Přestaňte se tedy zajímat o zcela přesné hodnoty a množství tuku a kalorií, které jste spálili během cvičení. Trénink je především pro zlepšení vaší kondice, zrychlení metabolismu a vyplavení endorfinů (zlepšení nálady).

Nezapomeňte, že existují dva klíčové faktory pro ztrátu hmotnosti! Pravidelné cvičení a změna stravy. Celková úprava stravy má na hubnutí výrazně větší podíl než cvičení. Změna stravy je proto skutečně nejdůležitější. Jak se zjednodušeně říká "výsledky jsou z kuchyně a ne z fitka". Zhubněte letos jinak a úspěšněji!


Daniela

Vložit příspěvek do diskuze
textbox;Vaše jméno;;2;32;1
textarea;Váš příspěvek;;0;1024;1
Vložit příspěvek »
hubnutí, dieta, výživa, jak zhubnout, Chci zhubnout
hubnutí, dieta, výživa, jak zhubnout, Ceník
hubnutí, dieta, výživa, jak zhubnout, Kontakt