Žij-zdravě.cz » Blog o výživě a hubnutí »

TRÉNINKOVÝ PLÁN NA DOMÁCÍ CVIČENÍ

MĚSÍČNÍ TRÉNINKOVÝ PLÁN NA DOMÁCÍ CVIČENÍ

PRAVIDELNÝ POHYB JE POTŘEBA I V DOBĚ KORONAKRIZE, NENECHÁME SE ZASTAVIT! :-)

Připravila jsem pro Vás tento tréninkový plán na domácí cvičení. Tento tréninkový plán je na celý měsíc!  Budete mít na každý den, připravenou sérii cviků, které je v daný den potřeba zvládnout (viz obrázek a video). Začnete tradičně zlehka a postupně budete zátěž zvyšovat i přesto to nebude nic co se nedá zvládnout. Nejdůležitější je najít si každý den, alespoň chvilku a udělat něco pro sebe a své zdraví! Ze začátku to bude celkem jednoduché, ale nebojte na konci budete překvapeni svými výsledky a tím co zvládnete!

 
Stáhněte si prosím kompletní přehled cviků na každý den - ke stažení ZDE a níže pak najdete jednotlivá instruktážní videa, abyste věděli co přesně a jak cvičit. 


Kdyby bylo cokoli nejasné, tak napiště nebo zavolejte. Tak a nyní již s chutí do toho a začněte nejlépe již dnes. Kdo zvládne skutečně celou výzvu, tak se může těšit na malé překvapení.


Danča

Ukázková videa k jednotlivým cvikům

1. den

2. den

3. den

4. den

5. den

6. den


Sdílet stránku na Facebooku

Diskuze

Michaela Kadleco (03.03.2014 10:40) Dobrý den!
Kolikrát se má každý cvik cvičit?

└► Výživový poradce Radim Šupka odpovídá:

Dobrý den, 1. – 7. den dělejte vždy každý předepsaný cvik 30 sekund s 30 sekundovou pauzou a vždy 3x opakujte. Počet bude odpovídat tomu, kolikrát daný cvik v určených 30 sekundách zvládnete. Není zde tedy předepsaný počet opakování, ale čas....

K. (05.03.2014 10:31) Dobrý den, bohužel se pustí jen úvodní znělka a pak už se to jen načítá, kde může být problém?

└► Výživový poradce Radim Šupka odpovídá:

Děkujeme za upozornění :-) technický problém, je již vyřešen...

Monika (27.03.2014 07:52) Pěkný den, mě se nechtějí videa přehrát, přehraje se mi jenom první den:(

└► Výživový poradce Radim Šupka odpovídá:

Dobrý den, teď jsem všechna videa vyzkoušel a fungují bez probému... Problém musí tedy nejspíš být v nastavení vašeho vyhledávače..

Lili (04.06.2014 18:59) Dobrý den, chci se zeptat. Je to 30 denní výzva a je tam jenom 6 videí, asi jsem to trošku nepochopila. .:) Jak se to má teda cvičit? Děkuju za odpověď

└► Výživový poradce Radim Šupka odpovídá:

Dobrý den, je to jednoduché, protože cviky se po týdnu vždy opakují, pouze se mění délka cvičení. Vše najdete v kompletním přehledu cviků na každý den, který je ke stažení na stránkách (odkaz nad videem):

1. – 7. den / každý cvik vždy 30 sec s 30 sec pauzou a vždy 3x opakovat
8. - 15. den / každý cvik vždy 45 sec s 30 sec pauzou a vždy 3x opakovat
16. - 23. den / každý cvik vždy 60 sec s 30 sec pauzou a vždy 3x opakovat
24. - 30 den / každý cvik vždy 60 sec s 30 sec pauzou a vždy 4x opakovat

Markéta (15.06.2014 18:49) Dobrý den, mám 16 let a mám nadváhu, proto nosím černé oblečení, abych nevypadala tak tlustě. Potřebovala bych asi upravit trošku jídelníček i o to jsem se snažila, a proto si ubírám jídla čím dál víc. Zajímalo by mě jestli tahle 30 denní výzva opravdu zabírá. Mockrát vám děkuju.

└► Výživový poradce Daniela Šupková odpovídá:

Dobrý den, Markéto :-) bohužel Vám nejsme schopni takto jednoduše poradit bez osbní konzultace a toho abychom viděli Váš jídelníček a znai dlaší podrobnosti V každém případě je jakákoli pohybová aktivita, je pro redukci váhy samozřejmě velmi důležitá, ale vždy je potřeba vše vhodně kombinovat i s výživou. Co se týká toho co píšete, tak tím, že si budete ubírat jídlo, pouze dojde ke zpomalení Vašeho metabolismu (obranná reakce těla) a k požadované redukci nedojde a v případě, že dojde, tak až si opět zvýšíte příjem dojde k "jojo efektu", což je zcela přirozené. Více o hubnutí se také dozvíte v našem blogu o výživě - http://www.zij-zdrave.cz/blog-o-vyzive-a-hubnuti

Vendula (07.01.2016 09:42) Děkuji Vám za skvělý nápad a už se těším, zítra začínáme :-)

└► Výživový poradce Radim Šupka odpovídá:

Máme radost, že se Vám naše akce líbí! :-)

Alena (08.01.2016 10:29) Dobrý den, prosím o radu, zdali používáte nějaký měřič času - intervalu - abych si mohla nastavit upozornění např. po 60ti a 30ti sec? Psala jsem včera do dotazů on-line, uvedla e-mail, ale zatím neodpovězeno. Vaše 30ti denní výzva mne oslovila už vloni, chci do toho jít, jen to hlídání času je velký rušitel. Předem děkuji za odpověď. Alena

└► Výživový poradce Radim Šupka odpovídá:

Dobrý den, Aleno, možností jak si hlídat s intervalů je mnoho. Nejjednodušší je stáhut si aplikaci na mobilu nebo můžete využít online odpočítávače, kde si jednoduše nastavíte čas, například zde: http://www.online-stopwatch.com/countdown-timer/. Nebo využít kuchyňskou digitání "minutku". V nejhorším případě můžete použít i hodinky s vteřinovou rafičkou, které si položíte viditelné místo.

Vložit příspěvek
chci zhubnout chci zhubnout
ceník programů na hubnutí a koučink ceník služeb
odběr novinek odběr novinek
napište nám napište nám