VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT K TOMU,

JAK ÚSPĚŠNĚ ZHUBNOUT

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
A TIPY O VÝŽIVĚ A HUBNUTÍ

mailbox;Zadejte Váš e-mail;;8;128
Souhlasím se zpracováním osobních
údajů a obchodními podmínkami
Odebírat »
rozhodnutí a motivace, první krok při hubnutí

MotivacePŘIJMĚTE ZA SVŮJ ŽIVOT 100% ODPOVĚDNOST

Chcete-li dosáhnout úspěchu, musíte jednoduše za svůj život a vše co se v něm děje převzít plnou odpovědnost. Patří k tomu úspěchy, neúspěchy, vaše vztahy v práci s partnerem, dětmi rodiči, vaše zdraví, finanční situace, fyzická zdatnost, dispozice, pocity – prostě vše co Vás napadne.

 

Většina lidí často za výše zmíněné faktory viní rodiče, šéfa v práci, kamarády, své geny, špatného partnera… Nikdo si však nechce uvědomit, že za většinu situací v životě si můžeme sami. Proto přestaňte s obviňováním, výmluvami a stěžováním si na okolnosti! Musíte si uvědomit, že budete-li i nadále v životě dělat stále to samé co doposud, výsledky nemohou být přeci jiné a budou pořád stejné. Takže učiňte rozhodnutí!

 

 

ROZHODNĚTE SE, CO VLASTNĚ CHCETE

 

Ujasněte si, co chcete, proč to chcete a především to dělejte pro sebe! Častým důvodem, totiž proč za námi klienti přichází je například: „už nejsem pro manžela nebo manželku atraktivní“. Ale to přeci není VÁŠ důvod. Nesněte sny někoho jiného, vytvořte si svou jasnou vizi toho, co chcete a nenechte si ji nikým vymluvit. Nebudete přeci hubnout pro maminku, přítele nebo kohokoli jiného. Musíte to dělat jen a jen pro sebe a také si věřit, že to dokážete.

 

 

MUSÍTE VĚŘIT

Již Ježíš podle Bible pronesl: „Věř a víra tvá tě uzdraví!“ a dá se říci, že to tak skutečně funguje. Bez toho aniž byste si věřili, jen těžko dokážete překonávat každodenní nástrahy, které na Vás čekají - třeba při obyčejném nákupu v supermarketu. Také Vás mnoho lidí bude zrazovat a říkat vám „proč si nedáš toto nebo toto…“, oni totiž často řeší podobné problémy a nechtějí v tom být sami, takže vám nepomohou. Můžeme Vás ubezpečit, že ti co zhubli nejvíce, měli vždy největší míru víry v sebe samotné – v to, že to dokážou. Máte-li být úspěšní, musíte také zavrhnout slova „nemohu, to je problém.“ Jak často a rádi říkají manažeři: „Problémy neexistují – jsou to pouze výzvy k řešení.“ Tak je vyřešte! :-) A také si najděte si někoho blízkého, kdo ve vás věří a s ním se pravidelně podělte o své úspěchy i trápení při hubnutí.

 

UVĚDOMTE SI, ŽE SPRÁVNÝ ČAS, JE PRO VÁS VŽDY, KDYŽ SE ROZHODNETE! Učinili jste tedy rozhodnutí a našli motivaci, tak klikněte ZDE a pojďte do toho s námi!Začněte hubnout právě teď
textbox;Jméno;;2;16;1
textbox;Příjmení;;2;16;1
mailbox;E-mail;;8;128
phonebox;Telefon;;+420;
selectbox;Odkud o nás víte?;
selectbox;Mám zájem o;
textbox;Adresa;;0;64;1
textbox;Město;;0;64;1
datebox;Datum narození;;;;0;1
numbox;Výška;;0;250;0;cm;1
numbox;Váha;;0;250;0;kg;1
textbox;Čeho chcete dosáhnout;;0;256;1
Souhlasím se zpracováním osobních
údajů a obchodními podmínkami
Začít hubnout »