VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT K TOMU,

JAK ÚSPĚŠNĚ ZHUBNOUT

výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovicevýživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
A TIPY O VÝŽIVĚ A HUBNUTÍ

mailbox;Zadejte Váš e-mail;;8;128
výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice
Souhlasím se zpracováním osobních
údajů a obchodními podmínkami
Odebírat »

VÍTÁME VÁS V NOVÉM - OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU PROVOZOVNU!
Rekonstrukce a stěhování je hotové, takže Vás od dnešního dne 25. 11. 2013, můžeme s radostí přivítat v první skutečně komplexní výživové poradně v jižních Čechách! Nejen, že jsme se pro lepší dostupnost přestěhovali blíže k centru Českých Budějovic - Na sadech 9, ale také jsme výrazně rozšířili nabídku našich služeb, tak abychom mohli maximálně uspokojit vaše potřeby a požadavky při vaší změně životního stylu. Zde máte tedy i s popisem přehled našich komplexních služeb, které u nás nyní naleznete:

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ
Nejste-li spokojeni se svou vahou a máte chuť udělat něco pro své zdraví, kontaktujte nás a my Vám budeme ihned k dispozici při redukci Vaší hmotnosti nebo vytvoření Vašeho individuálního jídelníčku a provedeme Vás bludištěm "zaručených" diet a výživových doplňků, abychom společně nalezli způsob, jak Vám pomoci. Stačí vyplnit objednávku na našem webu a my vám pomůžeme!

OBCHŮDEK S PRODUKTY ZDRAVÉ VÝŽIVY
Již nemusíte složitě hledat kde koupit doporučené produkty zdravé výživy. Vše naleznete nově přímo u nás – přibližně 200 položek! Jednoduše si nakoupíte přímo na konzultaci, po lymfodrenáži nebo masáži :-) a nemáte-li cestu přímo k nám, nevadí! V průběhu prosince pro Vás spustíme nový e-shop, kde naleznete veškeré položky a navíc vám zboží dovezeme v rámci Českých Budějovic zdarma!

LYMFODRENÁŽE BALLANCER
Jako první v Českých Budějovicích vám nabízíme kombinaci ruční a přístrojové lymfodrenáže BALLANCER. Přístroj BALLANCER je technologicky nejvyspělejší zařízení svého druhu! Na základě příjemné tlakové terapie (lymfodrenáže) pomáhá odstranit celulitidu, otoky, syndrom těžkých nohou, pomáhá také zeštíhlení postavy, regeneraci pokožky a tělo zároveň účinně detoxikuje.

FITNESS A OSOBNÍ TRÉNINK
Vyřešili jste své problémy s výživou a chcete do svého života zapojit i více pohybu? Není problém, připravím pro vás tréninkový plán tzv. „na míru“, přesně podle vašich potřeb a požadavků. Pokud již máte své oblíbené Fitness, pomůžu Vám přímo u Vás, nebo Vás ráda přivedu do mého oblíbeného klubu.

REGENERACE A REHABILITACE
Potřebujete zdravotní cvičení nebo si jen chcete odpočinout při relaxační masáži? Udělejte si na sebe čas a dopřejte svému tělu aktivní odpočinek. Nabízíme vám širokou nabídku relaxačních a sportovních masáží či rehabilitační cvičení k odstranění vašich problémů!

FITNESS FOOD MENU
Fitness food menu je speciálně nutričně vyvážené 5 -ti chodové menu zabalené ve speciálním potravinářském obalu, které Vám každý den budeme dodávat ve Vámi určeném časovém rozmezí přímo domů. Naší filozofií je připravit zákazníkům komplexní způsob zdravého stravování s profesionálními službami, kde hlavním cílem nemusí být jen redukovat váhu, ale hlavně naučit nás všechny zdravému způsobu stravování pomocí zdravých, tělu prospěšných a chemicky neošetřených surovin. Fitness food menu není krabičková dieta s podprůměrnou kalorickou hodnotou, kde stravování pod svůj bazální metabolismus hodnotíme jako lehký hazard se zdravím každého uživatele.

FOOD DETECTIVE – test potravinové intolerance
Potravinová intolerance může mít různé příznaky a může ovlivnit téměř každý orgán v lidském těle. Pacienti si často stěžují na několik symptomy najednou, jako jsou např. střevní problémy provázené bolestmi hlavy, i vyrážkami. Mezi běžné příznaky patří: úzkost, ztráta pozornosti, zácpa, průjem, bolesti hlavy, nespavost, migrény, zadržování vody, artritida, fibromyalgie, astma, nadýmání břicha, chronická únava, deprese, gastritida, nadýmání, svědění, problémy s hmotností, hyperaktivnost a zánětlivé onemocnění střeva. Ačkoli potravinová intolerance není životu nebezpečná, její vliv by se neměl nikdy podceňovat. Výskyt potravinové intolerance je poměrně častý – odhaduje se, že jí trpí asi 45 % obyvatel!

SEBEKOUČINK
Všichni to známe – pro něco se nadchneme, s ohromnou energií začneme a postupem času nám dochází motivace a potřebná energie. Neexistuje však pevná vůle, existují pouze vnitřně motivovaní lidé, kteří neztratili svůj cíl z očí. A k tomu Vám může pomoci právě náš speciální sebekoučinkový program!
Přístup do speciálního programu, který Vám umožní jednoduchým způsobem pravidelně zaznamenávat svůj energetický příjem (jídelníček, pitný režim) a energetický výdej (pohybovou aktivitu). Uvidíte tak složení a energetickou vyváženost svého jídelníčku, dodržování jídelního režimu, nebo množství pohybových aktivit. Jednoduchým způsobem pak tedy můžete analyzovat své případné chyby ve svém stravovacím režimu.

Doufáme, že Vám v naší nové provozovně bude líbit. :-) Moc se na vás těšíme!

Za společnost Žij-zdravě.cz, s.r.o.

Mgr. Daniela Šupková
výživový poradce | osobní trenér
Vložit příspěvek do diskuze
textbox;Vaše jméno;;2;32;1
textarea;Váš příspěvek;;0;1024;1
Vložit příspěvek »
výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice Chci zhubnout
výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice Ceník
výživové poradenství,hubnutí,jak zhubnout,jak rychle zhubnout,dieta,zdravé hubnutí,trvalé hubnutí,lymfodrenáže Ballancer,České Budějovice Kontakt