Žij-zdravě.cz » Blog o výživě a hubnutí »

VÍTÁME VÁS V NOVÉM - OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU PROVOZOVNU!


VÍTÁME VÁS V NOVÉM - OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU PROVOZOVNU!
Rekonstrukce a stěhování je hotové, takže Vás od dnešního dne 25. 11. 2013, můžeme s radostí přivítat v první skutečně komplexní výživové poradně v jižních Čechách! Nejen, že jsme se pro lepší dostupnost přestěhovali blíže k centru Českých Budějovic - Na sadech 9, ale také jsme výrazně rozšířili nabídku našich služeb, tak abychom mohli maximálně uspokojit vaše potřeby a požadavky při vaší změně životního stylu. Zde máte tedy i s popisem přehled našich komplexních služeb, které u nás nyní naleznete:

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ
Nejste-li spokojeni se svou vahou a máte chuť udělat něco pro své zdraví, kontaktujte nás a my Vám budeme ihned k dispozici při redukci Vaší hmotnosti nebo vytvoření Vašeho individuálního jídelníčku a provedeme Vás bludištěm "zaručených" diet a výživových doplňků, abychom společně nalezli způsob, jak Vám pomoci. Stačí vyplnit objednávku na našem webu a my vám pomůžeme!

OBCHŮDEK S PRODUKTY ZDRAVÉ VÝŽIVY
Již nemusíte složitě hledat kde koupit doporučené produkty zdravé výživy. Vše naleznete nově přímo u nás – přibližně 200 položek! Jednoduše si nakoupíte přímo na konzultaci, po lymfodrenáži nebo masáži :-) a nemáte-li cestu přímo k nám, nevadí! V průběhu prosince pro Vás spustíme nový e-shop, kde naleznete veškeré položky a navíc vám zboží dovezeme v rámci Českých Budějovic zdarma!

LYMFODRENÁŽE BALLANCER
Jako první v Českých Budějovicích vám nabízíme kombinaci ruční a přístrojové lymfodrenáže BALLANCER. Přístroj BALLANCER je technologicky nejvyspělejší zařízení svého druhu! Na základě příjemné tlakové terapie (lymfodrenáže) pomáhá odstranit celulitidu, otoky, syndrom těžkých nohou, pomáhá také zeštíhlení postavy, regeneraci pokožky a tělo zároveň účinně detoxikuje.

FITNESS A OSOBNÍ TRÉNINK
Vyřešili jste své problémy s výživou a chcete do svého života zapojit i více pohybu? Není problém, připravím pro vás tréninkový plán tzv. „na míru“, přesně podle vašich potřeb a požadavků. Pokud již máte své oblíbené Fitness, pomůžu Vám přímo u Vás, nebo Vás ráda přivedu do mého oblíbeného klubu.

REGENERACE A REHABILITACE
Potřebujete zdravotní cvičení nebo si jen chcete odpočinout při relaxační masáži? Udělejte si na sebe čas a dopřejte svému tělu aktivní odpočinek. Nabízíme vám širokou nabídku relaxačních a sportovních masáží či rehabilitační cvičení k odstranění vašich problémů!

FITNESS FOOD MENU
Fitness food menu je speciálně nutričně vyvážené 5 -ti chodové menu zabalené ve speciálním potravinářském obalu, které Vám každý den budeme dodávat ve Vámi určeném časovém rozmezí přímo domů. Naší filozofií je připravit zákazníkům komplexní způsob zdravého stravování s profesionálními službami, kde hlavním cílem nemusí být jen redukovat váhu, ale hlavně naučit nás všechny zdravému způsobu stravování pomocí zdravých, tělu prospěšných a chemicky neošetřených surovin. Fitness food menu není krabičková dieta s podprůměrnou kalorickou hodnotou, kde stravování pod svůj bazální metabolismus hodnotíme jako lehký hazard se zdravím každého uživatele.

FOOD DETECTIVE – test potravinové intolerance
Potravinová intolerance může mít různé příznaky a může ovlivnit téměř každý orgán v lidském těle. Pacienti si často stěžují na několik symptomy najednou, jako jsou např. střevní problémy provázené bolestmi hlavy, i vyrážkami. Mezi běžné příznaky patří: úzkost, ztráta pozornosti, zácpa, průjem, bolesti hlavy, nespavost, migrény, zadržování vody, artritida, fibromyalgie, astma, nadýmání břicha, chronická únava, deprese, gastritida, nadýmání, svědění, problémy s hmotností, hyperaktivnost a zánětlivé onemocnění střeva. Ačkoli potravinová intolerance není životu nebezpečná, její vliv by se neměl nikdy podceňovat. Výskyt potravinové intolerance je poměrně častý – odhaduje se, že jí trpí asi 45 % obyvatel!

SEBEKOUČINK
Všichni to známe – pro něco se nadchneme, s ohromnou energií začneme a postupem času nám dochází motivace a potřebná energie. Neexistuje však pevná vůle, existují pouze vnitřně motivovaní lidé, kteří neztratili svůj cíl z očí. A k tomu Vám může pomoci právě náš speciální sebekoučinkový program!
Přístup do speciálního programu, který Vám umožní jednoduchým způsobem pravidelně zaznamenávat svůj energetický příjem (jídelníček, pitný režim) a energetický výdej (pohybovou aktivitu). Uvidíte tak složení a energetickou vyváženost svého jídelníčku, dodržování jídelního režimu, nebo množství pohybových aktivit. Jednoduchým způsobem pak tedy můžete analyzovat své případné chyby ve svém stravovacím režimu.

Doufáme, že Vám v naší nové provozovně bude líbit. :-) Moc se na vás těšíme!

Za společnost Žij-zdravě.cz, s.r.o.

Mgr. Daniela Šupková
výživový poradce | osobní trenér

Diskuze

Prozatím žádné příspěvky v diskuzi.
Vložit příspěvek
chci zhubnout chci zhubnout
ceník programů na hubnutí a koučink ceník služeb
odběr novinek odběr novinek
napište nám napište nám