Žij-zdravě.cz » Blog o výživě a hubnutí »

Zdravé vánoční cukroví


ZDRAVÉ VÁNOČNÍ CUKROVÍ
Ačkoli se to nezdá, tak se vánoční svátky nezadržitelně blíží! A bojíte se, že opět přiberete díky všem dobrotám, které na Vás přes vánoční svátky obklopují?

Proto jsme pro vás opět připravili zdravé, lahodné fitness cukroví, díky kterému se nemusíte nejen obávat nadbytečných kilogramů, ale ani nemusíte trávit dlouhé hodiny při jeho pečení v kuchyni!

Jak je možné, že je naše fitness cukroví tak lahodné a i přesto "zdravější"? Klademe důraz na výběr tělu prospěšných surovin a jejich správné zpracování.

  • bílá mouka je nahrazována celozrnnou a grahamovou
  • bez použití rafinovaného bílého cukru - nahrazováno javorovým sirupem nebo ovocnými cukry
  • bez tučných krémů a ztužených tuků
  • bez barviv, konzervantů a E
  • bez mléčné čokolády - nahrazováno karobem
  • a mnoho dalších tělu prospěšných surovin

Celozrnná mouka -
na rozdíl od bílé mouky má zachovány všechny součásti zrn. Celozrnná mouka tak obsahuje mnohem více vlákniny, vitamínů B, D, a E, enzymů, minerálních látek a stopových prvků - o které je bílá mouka ochuzena. vyšší obsah vlákniny Vás zasytí na delší dobu, navíc působí jako prevence civilizačních chorob trávicí soustavy, jako je zácpa či rakovina tlustého střeva. Výrobky z grahamové mouky mají trochu sladší chuť, než z celozrnné mouky.

Karobová čokoláda - představuje vhodnou náhražku mléčné čokolády, kterou mohou využívat alergici na kravské mléko, ale která tvoří bohatý zdroj živin i pro nealergiky. Karob má navíc příznivý vliv na trávení, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a na rozdíl od kakaa jeho použití nevyvolává zrychlený tep, poruchy spánku nebo hyperaktivitu.

Cukroví bude k dispozici v termínu 16. - 20.12. 2013. A bude k vyzvednutí v naší kanceláři nebo bude možné zvolit osobní dovoz spolu s nákupem na našem připravovaném e-shopu, případně dovoz spolu s FF Menu.

Cukroví lze objednat od 1 kg za cenu 550 Kč/kg a pouze do 30.11. 2013! Cukroví je vhodné i pro diabetiky!
Sdílet stránku na Facebooku

Diskuze

Prozatím žádné příspěvky v diskuzi.
Vložit příspěvek
chci zhubnout chci zhubnout
ceník programů na hubnutí a koučink ceník služeb
odběr novinek odběr novinek
napište nám napište nám