Žij-zdravě.cz » Blog o výživě a hubnutí »

Zdravé vánoční cukroví

Bojíte se, že opět přiberete díky všem dobrotám, které Vás přes vánoční svátky obklopují? Proto jsme pro Vás i letos připravili možnost objednat si zdravé a lahodné fitness cukroví, díky kterému se nemusíte obávat nadbytečných kilogramů.


Jak je možné, že je naše fitness cukroví tak lahodné a i přesto "zdravé"? Klademe totiž důraz na suroviny a jejich zpracování:

 

  • bílá mouka je nahrazována celozrnnou, grahamovou
  • bez použití rafinovaného bílého cukru - nahrazováno fruktozou, ovocnými cukry, javorovým sirupem
  • bez tučných krémů
  • bez barviv, konzervantů a E
  • bez mléčné čokolády - nahrazováno karobem
  • a další tělu prospěšné suroviny...

 

Celozrnná mouka

Na rozdíl od bílé mouky má zachovány všechny součásti zrn. Celozrnná mouka tak obsahuje mnohem více vlákniny, vitamínů B, D a E, enzymů, minerálních látek a stopových prvků - o které je bílá mouka ochuzena. Vyšší obsah vlákniny nás zasytí na delší dobu, navíc působí jako prevence civilizačních chorob trávící soustavy, jako je zácpa či rakovina tlustého střeva. Výrobky z grahamové mouky mají trochu sladší chuť, než z celozrnné mouky.

 

Karobová čokoláda

Představuje vhodnou nárhažku mléčné čokolády, kterou mohou využívat alergici na kravské mléko, ale která tvoří bohatý zdroj živin i pro nealergiky. Karob má navíc příznivý na trávení, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a na rozdíl od kakaa jeho požití nevyvolává zrychlený tep, poruchy spánku nebo hyperaktivitu.

 

1 kg zdravého vánočního cukroví stojí 550,- vč. DPH. Objednávky zasílejte nejpozději do 30.11.2014 na e-mail: info@zij-zdrave.cz nebo mobil 777 878 878.

 

Sdílet stránku na Facebooku

Diskuze

Prozatím žádné příspěvky v diskuzi.
Vložit příspěvek
chci zhubnout chci zhubnout
ceník programů na hubnutí a koučink ceník služeb
odběr novinek odběr novinek
napište nám napište nám