VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT K TOMU,

JAK ÚSPĚŠNĚ ZHUBNOUT

zdravé vánoční cukroví, hubnutí, výživa, jak zhubnout, vánocezdravé vánoční cukroví, hubnutí, výživa, jak zhubnout, vánocezdravé vánoční cukroví, hubnutí, výživa, jak zhubnout, vánocezdravé vánoční cukroví, hubnutí, výživa, jak zhubnout, vánocezdravé vánoční cukroví, hubnutí, výživa, jak zhubnout, vánocezdravé vánoční cukroví, hubnutí, výživa, jak zhubnout, vánoce

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
A TIPY O VÝŽIVĚ A HUBNUTÍ

mailbox;Zadejte Váš e-mail;;8;128
zdravé vánoční cukroví, hubnutí, výživa, jak zhubnout, vánoce
Souhlasím se zpracováním osobních
údajů a obchodními podmínkami
Odebírat »

Bojíte se, že opět přiberete díky všem dobrotám, které Vás přes vánoční svátky obklopují? Proto jsme pro Vás i letos připravili možnost objednat si zdravé a lahodné fitness cukroví, díky kterému se nemusíte obávat nadbytečných kilogramů.


Jak je možné, že je naše fitness cukroví tak lahodné a i přesto "zdravé"? Klademe totiž důraz na suroviny a jejich zpracování:

 

 

Celozrnná mouka

Na rozdíl od bílé mouky má zachovány všechny součásti zrn. Celozrnná mouka tak obsahuje mnohem více vlákniny, vitamínů B, D a E, enzymů, minerálních látek a stopových prvků - o které je bílá mouka ochuzena. Vyšší obsah vlákniny nás zasytí na delší dobu, navíc působí jako prevence civilizačních chorob trávící soustavy, jako je zácpa či rakovina tlustého střeva. Výrobky z grahamové mouky mají trochu sladší chuť, než z celozrnné mouky.

 

Karobová čokoláda

Představuje vhodnou nárhažku mléčné čokolády, kterou mohou využívat alergici na kravské mléko, ale která tvoří bohatý zdroj živin i pro nealergiky. Karob má navíc příznivý na trávení, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a na rozdíl od kakaa jeho požití nevyvolává zrychlený tep, poruchy spánku nebo hyperaktivitu.

 

1 kg zdravého vánočního cukroví stojí 550,- vč. DPH. Objednávky zasílejte nejpozději do 30.11.2014 na e-mail: info@zij-zdrave.cz nebo mobil 777 878 878.

 

Vložit příspěvek do diskuze
textbox;Vaše jméno;;2;32;1
textarea;Váš příspěvek;;0;1024;1
Vložit příspěvek »
zdravé vánoční cukroví, hubnutí, výživa, jak zhubnout, vánoce Chci zhubnout
zdravé vánoční cukroví, hubnutí, výživa, jak zhubnout, vánoce Ceník
zdravé vánoční cukroví, hubnutí, výživa, jak zhubnout, vánoce Kontakt