Žij-zdravě.cz »

FRUITISIMO

FRUITISIMO BAR - oc mercury
hLEDALI JSME NĚCO ZDRAVÉHO A DOBRÉHO, KDE SE MŮŽETE V KLIDU zdravě OBČERSTVIT! Proto jsme se rozhodli začít provozovat fruitisimo bary v českých budějovicích. Zde se podívejte na nabídku rychlého a zdravého občerstvení:každý z našich klientů má možnost získat věrnostní slevovou kartu s 15% načítací slevou z každého nákupu (bez DPH).
ŠŤÁVY A OVOCNÉ KOKTEJLY

Každý z nás si pamatuje na časy, kdy se pily krabičáky.Vždy měly tu ovocnou stopu. Ano, to byly krabicové džusy! Pak najednou přišla úplně jiná liga. Říkaly si fresh džusy. Jak ty se bavily! „Džusík, jak se vede?" A druhý hned: „Á, džus bus, parádně příteli, jsem zdravý jako řípa!" A třetí se nejdřív nemohl vymáčknout, ale pak to byla naprostá vitamínová bomba! Fruitisimo se do nich úplně zbláznilo a řeklo si, že dobro se musí šířit dál. A jelikož fresh džusy jsou ze samých mladých kousků, kteří se chtějí předvádět a být na očích, tak je šouplo za vitrínu. Ač mají někteří tvrdou slupku, najdete v nich kamarády do deště. Protože i když někdy klopýtnete a spadnete, zaručeně vás postaví na nohy. A vymáčknou ze sebe všechno, aby vám udělaly radost. Jsou tak sladcí!


ZMRZLINA

- NAŠE ZMRZLINA JE ZDRAVĚJŠÍ, RUČNĚ DĚLANÁ… POCTIVĚ, S LÁSKOU A ÚSMĚVEM.

Základem úspěchu naší zmrzliny je pečlivý výběr kvalitních surovin a dodržování tradičních i vytváření inovativních receptur. Veškeré příchutě vyrábíme řemeslným způsobem. Díky tomu a našim zkušeným cukrářům jsou Fruitisimo zmrzliny chuťově vyvážené, husté a krémové.

 

SMETANOVÉ ZMRZLINY FRUITISIMO
 • Neobsahují žádné rostlinné tuky. Jsou pouze z živočišných tuků - ve formě poctivé smetany a plnotučného  mléka.
 • Některé příchutě se vyznačují vysokým podílem bílkovin, jako například Tvaroh s quellou.
 • Další prospěšnou látkou jsou probiotika, které naleznete v naší jogurtové zmrzlině.
 • Jogurtová zmrzlina i Tvaroh s quellou navíc obsahují syrovátku a spolu s ní vitamíny řady B, hořčík, fosfor, vápník, draslík, sodík, zinek.
 • Příchutě Belgická čokoláda a Mozartova čokoláda jsou vyrobené z pravých kakaových bobů, a jsou tak bohaté na antioxidanty, draslík, sodík, vápník a vlákninu.

Zmrzlina


OVOCNÉ ZMRZLINY FRUITISIMO
 • Díky vysokému podílu ovoce, až 82 %, mají zmrzliny Fruitisimo spoustu blahodárných látek a vitamínů.
 • Hlavním sladidlem a zároveň zdrojem vlákniny je kvalitní ovoce.
 • Vitamíny skupiny B spolu s provitamínem A naleznete v sorbetech Meruňka a Černý rybíz s acaí.
 • Jedny z nejoblíbenějších příchutí, které jsou zároveň typické pouze pro Fruitisimo, Jahoda-malina sorbet a Mango sorbet obsahují vyvážený poměr vitamínů A, C, E a současně množství prospěšných přírodních látek, jako je hořčík, draslík či zinek.
 • Pro posílení imunity si můžete vychutnat jednu z našich zmrzlin bohatých na vitamín C, jako jsou Višeň sorbet nebo Citrón sorbet.


KÁVA

EspressoVěděli jste, že zázraky se melou? Určitě je na tom zrnko pravdy. O tom se přesvědčil i náš hrdina, jedna z posledních žijících akčních legend. Jednou zavítal do Fruitisima, kde si zrovna skupina sympatických žen s úsměvem pochutnávala na svých lattéčkách, která vypadala náramně lákavě. On si objednal černé espresso a aniž by zvedl pohled, zamířil k volnému stolku. Cestou ještě stihl odkopnout hračku, kterou upustilo nedaleké dítě. Usadil se a pomyslel si, že ty ženský vedle pořád jen melou a melou jako kafemlýnky. To mu připomnělo, že má na stole kávu, ze které si konečně usrkl. Najednou se bezděky usmál. Srkl si podruhé a shýbl se pro odkopnutou hračku (hrdinský to čin) a vydal se ji navrátit malému majiteli. Jeho dětská radost se přenesla i na našeho morouse. No a když se napil potřetí... No hádejte! Zvedl se, podržel dveře dámám, které odcházely spolu s ním, úsměv od ucha k uchu a zmizel z našeho příběhu, aby uvolnil místo skutečným hrdinům všedního dne, kteří jsou připraveni nás vždy zachránit a povzbudit, ať se děje cokoli. Ať žijí kávová zrna!


DORTY

CheescakeFruitisimo přichází se speciální kolekcí šesti s láskou upečených dortů. Cesta kolem světa začíná! Ochutnáte na ní francouzské maliny, indické mango, sicilské pistácie, italskou čokoládu, vanilku z Madagaskaru a řadu dalších specialit.


 • Jsou vyráběny ručně a opravdu poctivě
 • Obsahují maximální podíl vysoce kvalitních surovin
 • Vyrábějí se dle originálních receptur od světově uznávaných cukrářů
 • Neobsahují žádný ztužený tuk a škodlivá „éčka“
 • Jsou mraženy „šokem, při extrémně nízkých teplotách, čímž si zachovávají svou jedinečnou kvalitu a skvělou chuťpřijďte se za námi podívat a ochutnat zdravé dobroty! najdete nás v obchodním centru mercury (1. PATRO).Více také na www.fruitisimo.cz


chci zhubnout chci zhubnout
ceník programů na hubnutí a koučink ceník služeb
odběr novinek odběr novinek
napište nám napište nám