Žij-zdravě.cz »

Obchodní podmínky

obchodní podmínky

Zpracování a ochrana osobních údajů

Souhlasím, aby společnost ŽIJ-ZDRAVĚ, s.r.o. sídlem Doubravice 114, 370 06 Doubravice, IČO: 281 55 165  (dále správce), zpracovala mnou poskytnuté osobní údaje pro firemní účely v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR).

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů poskytuji dobrovolně s tím, že jej mohu kdykoliv písemně zrušit na adrese info@zij-zdrave.cz. Beru na vědomí, že mám právo na přístup ke svým údajům, právo na jejich opravu, právo na vysvětlení a odstranění závadného stavu. Dále mám právo požadovat informace o rozsahu evidovaných údajů, vyžádat si u správce přístup k těmto údajům a nechat tyto aktualizovat, opravit nebo požadovat výmaz nebo anonymizaci těchto osobních údajů (právo být zapomenut). V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů mám pávo se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Správce eviduje u klientů osobní údaje jako je jméno a příjmení, kontaktní údaje (telefon, e-mail, adresa), citlivé osobní údaje (výška, váha, datum narození, osobní kozultace) pro výkon činnosti související s předmětem jeho podnikání (výživové poradenství). Údaje jsou správcem evidovány v nejmenším možném rozsahu pro výkon činnosti a jsou evidovány po nezbytně nutnou dobu. Tyto údaje budou správcem evidovány po dobu 5 let dle Zákona o účetnictví č. 563/1991 a po uplynutí této doby budou vymazány, zablokovány nebo anonymizovány. Žádné z těchto údajů nebudou předány třetí osobě a nebudou správcem publikovány (jakožto reference výsledků) bez udělení výslovného souhlasu a určení publikovatelného rozsahu.

Pověřenec pro ochranu osobních údajů: Mgr. Daniela Šupková, e-mail: info@zij-zdrave.cz, tel.: +420 777 878 878.

Zasílání obchodních sdělení

Odesláním objednávky, registrací do sebekoučinku, stažením bezplatně poskytnutého elektronického obsahu, užíváním bezplatně poskytnutých funkcionalit nebo registrací k odběru novinek uděluji souhlas k tomu, aby správce zpracovával mé osobní údaje, konkrétně e-mailovou adresu, k marketingovým účelům. Osobní údaje budou zařazeny do marketingové databáze za účelem zasílání informací o nových službách, produktech, zvýhodněných nabídkách, novinkách a odborných článcích na webové prezentaci. Tyto údaje budou správcem evidovány po dobu 5 let nebo do odvolání souhlasu se zpracováním. Informace jsou rozesílány v průměru jedenkrát za týden nebo méně často. Odvolání souhlasu se zpracováním může proběhnout jakýmkoliv způsobem písemně na korespondenční adrese, e-mailem, telefonicky, formou SMS případně osobním sdělením. Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely není podmínkou k uzavření kupní smlouvy.

Ochrana autorských práv

Potvrzuji a jsem si vědom/a skutečnosti, že zpracované jídelníčky, stejně tak jako ostatní výstupy, jsou dílem společnosti ŽIJ-ZDRAVĚ.cz, s.r.o. a jako takové podléhají ochraně autorských práv dle zákona č. 121/2000 Sb. Výstupy je tedy zakázáno dále zpracovávat, kopírovat, šířit či zveřejňovat.
chci zhubnout chci zhubnout
ceník programů na hubnutí a koučink ceník služeb
odběr novinek odběr novinek
napište nám napište nám