Žij-zdravě.cz » Blog o výživě a hubnutí »

Jak začít se změnou životního stylu?

JAK ZAČÍT SE ZMĚNOU ŽIVOTNÍHO STYLU?

Jestli jste po přečtení našich předešlých článků na blogu pochopili, že pro skutečnou a trvalou změnu životního stylu potřebujete:


Tak potom máte ty nejdůležitější informace proto, abyste mohli začít s hub­nutím. Můžete tedy udělat konečně rozhodnutí a změnit svůj životní styl, protože bez rozhodnutí ke změně nikdy nezhubnete.

Konkrétní informace o tom, kolik, čeho a kdy mám jíst, se dozvíte u nás, na základě individuální a velmi podrobné analýzy vašeho současného životního stylu. Ačkoli to možná někdo na internetu slibuje, tak neexistuje jednotný jídelníček pro každého, podle kterého jednoduše zhubnete. Nebo nějaký zá­zračný výživový doplněk, který když si koupíte, tak zhubnete.

Odpovězte si na jednoduchou otázku: Chcete skutečně zhubnout trvale a zdravě? Pokud jste si odpověděli „ANO“, tak my už se nyní těšíme na spolu­práci s Vámi!  

CHCI ZAČÍT HUBNOUT HNED!

Dalajlama řekl:

„Pokud věc můžeme ovlivnit, udělejme to nejlepší, co je v našich silách a více se netrapme, protože jsme stejně více udělat nemohli. A pokud věc ne­můžeme ovlivnit, také se netrapme, protože jsme pro změnu nemohli udě­lat vůbec nic.“  

Těšíme se na Vás!  

Tým Žij-zdravě.cz
Sdílet stránku na Facebooku

Diskuze

Prozatím žádné příspěvky v diskuzi.
Vložit příspěvek
chci zhubnout chci zhubnout
ceník programů na hubnutí a koučink ceník služeb
odběr novinek odběr novinek
napište nám napište nám